|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
więcej -> |
|
Dyktatura Korporacji Zamiast Demokracji w USA
|
|

W bieżących przemianach na skalę historyczną, tak zwana liberalna demokracja w USA staje się dyktaturą korporacji i media stają się fasadą tych zmian, za pomocą odmawiania publiczności prawdy i prawdziwych ocen. Autor Tom Paine i reżyser i dziennikarz brytyjski John Pilger krytykują ten stan rzeczy w przemówieniach o propagandzie, mediach, cenzurze i potrzebie oporu przeciwko stwarzaniu imperium amerykańskiego sterowanego przez neokonserwatystów-sjonistów.
John Pilger poświęcił dużą część życia badaniu budowy amerykańskiego imperium i oporowi na jaki ta budowa natrafia. Temat ten przedstawił on w ponad 50 filmach dokumnentarnych. Ostatni jego film nosi tytuł: „Wlność Musi Zaczekać: Opór Stawiany Imperium,” w którym opisuje bieżące zmagania w Afganistanie, Diego Garcia, Indiach, Palestynie i Afryce Południowej. Pilger wziął udział w dyskusji jego filmów w programie radiowym „Democracy Now” 7go sierpnia, 2007.
W bieżącym tygodniu ubiega 40 lat od początku oporu Palestyńczyków przeciwko okupacji przez Izrael Zachodniego Wybrzeża rzeki Jordan, od czasu tak zwanej „wojny sześciodniowej.” Również upływa 40 lat od wypędzenia ludności wyspy Diego Garcia na Oceanie Indyjskim, przez Brytyjczyków, żeby umożliwić Amerykanom stworzenie tam strategicznej bazy używanej, do ataków na Afganistan i na Irak.
Podczas gdy Palesryńczycy nadal mają nadzieję powrotu do miejsc ich pochodzenia, wypędzeni mieszkańcy z wyspy Diego Garcia, ostatnio wygrali sprawę w sądzie brytyjskim, o przyznanie im, jak dotąd teoretycznego, prawa powrotu na wyspę Diego Garcia. Na faktyczny powrót ich narazie się nie zanosi, zwłaszcza gdy rząd Bush’a oskarża Teheran o popieranie Al-Qaidy i odgraża się atakiem przeciwko Iranowi.
John Pilger ujął całą tą perspektywę i opisał destruktywne działania amerykańskiego imperium, oraz opór na jaki Amerykanie natrafiają. Tematem ważnym jest jak imperium amerykańskie działa za pomocą desinformacji, podwójnych i nierrówny sposobów traktowania ludzi, jak również za pomocą cenzury, której celem jest desinformacja za pomocą masowych środków przekazu. Środki te służą do zwlczania przez siły imperium oporu ludzi za pomocą niszczenia ich pamięci narodowej i historycznej.
W Afryce Południowej mimo obalenia Apartheid pięć milionów ludzi głoduje i musi opłacić wysokie ceny za wodę, elektryczność, nowej murzyńskiej elicie, która je?dzi Mercedesami i posiada nowe firmy handlowe, ale w rzeczywistości służy jako zasłona dalszej kontroli ekonomicznej Afryki Południowej przez białych właścicieli korporacji międzynarodowych.
Dawniej głowna wyspa archipelagu Chagos na Oceanie Indyjskim, Diego Garcia, miała fenomenalnie piękną przyrodę i mieszkańcy jej uważali ją za raj. Obecnie przebywa tam około 2000 Amerykanów, są wa pasy startowe dla bombowców dalekiego zasięgu B-1 i B-52, 30 oraz okrętów wojennych i stacja kontroli satelitów szpiegowskich.
Z Diego Gracia atakowano Afganistan i Irak. Baza ta ważana jest przez Pentagon za konieczną „platformę” do nadzoru nad światem. Jest to brytyjska kolonia na pół drogi między Afryką i Azją, zaludniona przez czarnych obywateli brytyjskich, których przsiedlono do nędznych osiedli ma wyspie Mauritius, oddalonej o 1000 mil.
Wyspa Diego Garcia nie jest nawiedzana przez tsunami i dlatego nadaje się na basę morską i lotniczą. Prymusowe przesiedlenie odbyło się wśród fałszywych obietnic i zakazu powrotu przez wladze brytyjskie. Straszono opornych mieszkańców gazowaniem ich psów. Składano fałszywe raporty do ONZ, mimo powoływania się opornych „Na Magna Carta.”
Film Pilgera pod Tytułem „Rabowanie Narodu” („Stealing a Nation”) opisuje haniebne traktowanie czarnych obywateli brytyjskich i podaje kłamastwa dotyczące ich jako „przejściowych mieszkańców” wyspy Diego Garcia, co jest uwiecznione w pismach rządu brytyjskiego z lipca 1965 roku. W podobny sposób Amerykanie przesielili tysiące mieszkańców wyspy Vieques nie daleko Puerto Rico, żeby stworzyć tam poligon artyleryjski.
Podobnie po bezprawnym przekazaniu Żydom Palestyny, jako „Jewish Homeland” przez Brytyjczyków, po stworzeniu państwa Izrael, Golda Meir powiedziała „Nie istnieją Palestyńczycy, oni nigdy nie istnieli.” Dotąd propaganda sjonistyczna szerzy w świat obraz złego Goliata Araba i demokratycznego izraelskiego Dawida – nonsens ten powtarzają media w USA.
Im więcej ludzie patrzą na telewizję tym mniej wiedzą powiedział, profesor Edward Said. Terror nagminnie używany przeciwko Arabom w Palestynie, prawie nigdy nie był stosowany przecieko Żydom izrelskim, których wojskowa okupacja ziem arabskich trwa teraz najdłużdej ze wszystkich okupacji i jest sceną najdłuższych walk o postawową sprawiewdliwość, ukrywaną przez media w dzisiejszej epoce medialnej. Dzieje się to na szkodę Palestyńczyków pozbawionych wszelkich praw włącznie z prawem powrotu.
Media są narzędziem sił politycznych, które utożsamiają krytykę Izraela z anty-semityzmem. Od 1945 roku, USA usiłowało obalić około 50 reżymów z udziałem tortur i morderstw. John Pilger obnaża prawdę i prawda jest jego bronią przeciwko niesprawiedliwości.
Zbiża się koniec amerykańskiego imperium zaczyna się przebudzanie mas. Film Pilgera „The War on Democracy” nie jest pokazywany w USA, ale jest na ekranach w Anglji, Wenezueli, Boliwii, Czile, i w Ameryce Centralnej.
Amerykańskie imperium jest zagrożene obnażaniem prawdy. Brytyjski autor Pilger uważa, że Tarcza w Polsce jest początkiem nowej formy walki USA przeciwko Rosji i Chinom, w ramach strategii dyktatury finansiery kontrolującej międzynarodowe korporacje i tym samym przez kontrolowane przez tą finansierę Stany Zjednoczone, które są kolosem, zagrożonym nie tylko przez szerzenie prawdy, ale również przez istnienie anonimowych broni „asymetrycznych,” na które również narażona jest Polska.
www.pogonowski.com
|
|
10 sierpień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gangsterzy ekonomiczni z całego Świata mówia w sprawie Balcerowicza jednym głosem
marzec 15, 2006
Przegląd prasy
|
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
Ogólnokrajowa
DEMONSTRACJA PRZECIW WOJNIE Z IRAKIEM!
luty 7, 2003
|
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
|
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolejny głos w sprawie 1968 roku
Ucieczka stalinowskich zbrodniarzy
maj 22, 2003
PAP
|
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
|
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi
(znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
|
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
|
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
|
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Upiory przeszłości
listopad 18, 2005
Dziennik Polski
|
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
kwiecień 29, 2006
|
Blokada umysłu
maj 10, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|