ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
więcej ->

 
 

Aktualizacja strony http://zaprasza.net/kolton W zwiazku z przyjeciem do Uni Europejskiej RUMANIA i BULGARIA nalezy popraw

1. Dopisac litere"S" DO SLOWA COUNTRIE"S"
2.Powiekszyc terytoriumi ludnosc o RUMANIA i BULGARIA
AREA "1077,OOO"Km 2, POPULATION "105" Milion, Data 1-"5"-2004 year. To samo w jezyku Polskim POWIERZCHNIA "1077,000" Km2 Populacja "105" Milionow
Dotyczy mapy
Mape nalezy przesunac na poludnie tak zeby obejmowala GRECJE ATENY.
DOTYCZY CZERWONEJ LINII: ZMIANY OD POLNOCY - od gory
1.zlikwidowac czerwona linie do Petersburga- Lenigradu naokolo Zatoki Finskiej.
2.Domalowac czerwona linie od Lodzi do Gdanska -A1
3.Domalowac czerwona linie od Budapestna poludnie do Szeged, Timisoara-Rumunia ,Zelazne wrota- Przelom Dunaju przez Karpaty na poludnie Vidin- (Bulgaria brak mostu przeprawa promowa) -Vraca-Sofija- Thessaloniki-Saloniki (Grecja port)- Athens - Grecja.
To jest najkrutsza droga laczaca Filandie- Helsinki z Grecja - Ateny --To sa stare panstwa UE przez terytorium Nowych krajow UE I STANOWIA DROGE-kregoslup gospodarczy tych nowych krajow i nalezy robic import i eksport wzdluz czerwonej linii.
Wskazana jest wspolpraca gospodarcza Thessaloniki,-Koper-Slovenia, Constanta-Romania,Gdansk ,Ryga ,Talin zeby nawzajem sie uzupelniac i popierac w tansporcie
towarowym i pasazerskim, lotniczym - lotniska .

Dotyczy tekstu po lewej stronie od mapy :
Pod Estonia dodac"http://www.esis.ee/ist2004/390.html"
Na koncu pod SLOVENIA dodac kraje
"ROMANIA 2007
Area 237,500 km.Pop 22,00 mil
http://tradero.ro
http://arisinvest.ro
BULGARIA 2007
Area 110,000 km Pop 8,76 mil
http://mee.goverument.bg
http://www.investbulgaria.goverument.bg "

Dotyczy Special Economic Zone
Krakow- nie pracuje- Napisac wlasciwy adres
Lodz -nie pracuje - Napisac wlasciwy adres
Dopisac dodac
''Kostrzyn Slubice http://www.kssse.pl
Walbrzych http://www.invest-park.com.pl
Tarnobrzeg http://www.tsse.pl"
Dobra strona jest Walbrzych i nalezy sie na niej wzorowac w innych strefach.
Jezeli panstwo - pisaz zobaczy jakies niedociagniecia , bledy ,to prosze o poprawienie i uaktualizowanie.
Wskazane jest zeby poprawiona strona dzialala na 17 lipca to jest dzien wizyty Kaczynskiego w Los Angeles i zostanie ewentualnie przedstawiona biznesmenom w celu sciagniecia inwestycji produkcyjnych do Polski.
Bardzo dziekuje za poprawienie tej strony http://zaprasza.net/kolton
Henry Kolton
kehennry8 @ verizon.net
7 lipiec 2007

Henry Kolton 

  

Archiwum

O zarobkach lekarzy rodzinnych i konfliktach dotyczących opieki zdrowotnej
styczeń 2, 2006
Adam Sandauer
Gospodarczy Krakówek z Carrefourem w tle.
lipiec 17, 2002
PAP
Aleksij II proponuje papieżowi podjęcie "braterskich kontaktów"
grudzień 23, 2002
PAP / AFP
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Kaczyński na tropie układu
marzec 9, 2006
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
Kozakiewicz sprzedał swój gest
czerwiec 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Armia oprawców
luty 14, 2008
marduk
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media