ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
więcej ->

 
 

"Integracja czy rozbój"

W przedostatnim, grudniowym numerze tygodnika TIMES, ukazal sie
poswiecony sprawom Polsko-Unijnym artykul pod wymownym tytulem:
"Integracja czy rozbój".
Ten artykul w polskim egzemplarzu Times'a nie zostal przetlumaczony na jezyk polski - po prostu go tam nie ma. Autor publikacji, wplywowy
Brytyjski dziennikarz o zacieciu naukowo analitycznym pisze, ze
bezstronni obserwatorzy polskiej sceny politycznej i gospodarczej ze
zdumieniem obserwowali ostatnio rozwój wydarzen w Polsce. Zdumienie to wyplywalo z faktu, ze pod naciskiem Unii Europejskiej wszystkie
"pookraglo-stolowe" rzady Polski prowadzily pod pozorem reform polityke doglebnej destrukcji polskiego potencjalu gospodarczego i kulturalnego.
Likwidowano nie tylko tysiace nowoczesnych zakladów pracy, lecz takze
faktycznie praktycznie za darmo przekazano w rece firm zagranicznych
cala bankowosc, przemysl, media. Skasowano cale potezne galezie
gospodarki polskiej. W ten sposób kraje czlonkowskie Unii Europejskiej pozbyly sie potencjalnej polskiej konkurencji a gospodarka polska stanowi obecnie zjawisko budzace politowanie - to prawdziwy krajobraz po ciezkim bombardowaniu.
Polska, która przed 40 laty zajmowala 10 -te miejsce wsród najbardziej rozwinietych krajów swiata, obecnie zajmuje na tej liscie miejsce 56 - jest kompletnym bankrutem finansowym, pisze dziennikarz brytyjski.
Bankrut, którego glos nie liczy sie na arenie miedzynarodowej.
Autor zadaje sobie retoryczne pytanie: jak moglo dojsc do tego, ze
naród o tak chlubnej tradycji dal sie tak latwo nabrac na prymitywna
demagogie i pozwolil sie zaledwie w 10 lat kompletnie zafrykanizowac ?.
Odpowiedz brzmi jak nastepuje: Polscy politycy sprawujacy rzady i
dziennikarze daja sie bardzo latwo korumpowac wielkim firmom zachodnim i za wzglednie nawet nie wysokie lapówki na poziomie paruset tysiecy dolarów wspóluczestnicza w realizacji obcych interesów na terenie wlasnego kraju z ogromna szkoda dla niego.
Pod plaszczykiem walki z industrialnymi monstrami gospodarki
komunistycznej, ci agenci wplywów doprowadzili do zaglady przemyslu
krajowego, który juz w zadnej mierze i w zadnej dziedzinie nie bedzie
stanowil zagrozenia dla obcych monstrów gospodarki kapitalistycznej.
Ludnosc Polski, zakompleksiona gleboko w stosunku do Zachodu nie zdazyla nawet sie ocknac jak sie obudzila z tego letargu w kraju juz pod kazdym wzgledem trzeciorzednym i pozbawionym jakichkolwiek pozytywnych perspektyw.
Dziennikarz Brytyjski z oburzeniem odnotowuje równiez bulwersujacy jego zdaniem cynizm kierownictwa Unii Europejskiej, które widzac, ze ludnosc polska jest 6 -cio krotnie biedniejsza niz mieszkancy krajów unijnych, zamiast wyswiadczyc temu szlachetnemu Narodowi Polskiemu dodatkowa i realna pomoc finansowa np przez 200% doplaty dla polskiego rolnictwa, cynicznie dala im tylko polowe tego co otrzymuja znacznie zamozniejsi rolnicy francuscy czy niemieccy. Umowe akcesyjna zredagowano w ten sposób, a wladze przyjely - ze biedna Polska bedzie z wlasnego, skromnego budzetu doplacala do kasy bez porównania bogatszych panstw.
Mówi: to nie jest integracja w struktury europejskie lecz okrutny i
bezwzgledny podbój Polski przez jej falszywych przyjaciól.
Odwrotu juz nie ma - panstwo Polskie zostalo pozbawione ekonomicznych
podstaw swego istnienia i konkluduje: glupota kosztuje najdrozej.
Oczywiscie nie Narodu, Naród tutaj jest w ogóle wylaczony, odsuniety,
odtracony - tu sie nikt z narodem nie liczyl. To sie dzialo w tych
sferach najwyzszych.
20 luty 2003

Piotr z Calgary 

  

Archiwum

Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
luty 13, 2003
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
Śmierć Fenixa
czerwiec 5, 2006
Marek Olżyński
Motanie człowieka
grudzień 3, 2008
Artur Łoboda
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
List Otwarty do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
Motłoch
kwiecień 16, 2006
Artur Łoboda
Włoscy dziennikarze: izraelska armia kłamie
sierpień 23, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media