|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
więcej -> |
|
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
|
|
PIˇTEK 22 SIERPIEŃ GODZ. 17 DEMONSTRACJA POD AMBASADˇ FEDERACJI ROSYJSKIEJ W WARSZAWIE UL BELWEDERSKA 49
Zapraszamy wszystkich przeciwników rusofobicznej-szowinistycznej paranoi jaka stała się w ostatnim czasie udziałem polskojezycznych mediów i politycznej agentury neokonserwatywnych zbrodniarzy, do wzięcia udziału w akcie protestu.
Zapraszamy wszystkich niepokornych wobec władzy niezależnie od przynależności ideologicznej.
Celem demonstracji jest konsolidacja środowisk sprzeciwu wobec agresywnego prowadzącego do katastrofy antyrosyjskiego szowinizmu . Chcemy zamanifestować swój sprzeciw wobec logiki utożsamiającej patriotyzm z rusofobią. Swój sprzeciw chcemy skierować już nie tylko przeciw obłudzie „wolnych mediów” i politycznej agentury ale przeciwko skali tej obłudy w kwestii zainstalowania rakiet przeciwko „Iranowi”. Obłudy, która pozbawiwszy resztek niepodległości wpycha ten kraj w samo centrum atomowej apokalipsy . Chcemy zwrócić uwagę na przemilczaną w „wolnych mediach” kwestię ludobójstwa narodu osetyjskiego. Chcemy wreszcie powiedzieć STOP wbijaniu przez Krwawego Molocha klina między słowiańskie narody Polski i Rosji, szczuciu na siebie członków rodziny jednego etnosu.
Odpowiedz sobie na pytanie dlaczego globalistom tak bardzo zależy na zniszczeniu duszy najliczniejszemu słowiańskiemu plemieniu, przy okazji unicestwiając duszę Gruzinom!? Odpowiedz sobie na pytanie czy my Polacy, czy nasza zbiorowa dusza jeszcze istnieje!? Czy nas już po prostu nie ma!? Czy naprawdę będziesz biernym konsumentem komunikatów pokornych politruków, i obrazów serwowanych przez propagandową machinę polskiej kolonii Technologicznego Imperium!? Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos, i przyjd? zamanifestować swoją solidarność z ostatnią ostoją słowiańskiego ducha!
Cóż wobec tego co się dzieje oznaczać będzie Twoja bierność?!!!
|
|
21 sierpień 2008
|
|
marduk
|
|
|
|
Poszukiwanie "kozła ofiarnego" za klęskę w Iraku?
maj 29, 2006
Iwo Cyprian Pogobnowski
|
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Lepper: w wyborach tylko porozumienia programowe
lipiec 31, 2002
PAP
|
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
Bush zawetował ustawę zakazującą CIA tortur
marzec 8, 2008
PAP
|
Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
|
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
|
Przewlekłe śledztwo w sprawie zbrodni w Katyniu....
sierpień 4, 2004
Adam Sandauer
|
LPR przeciw "referendalnej furtce"
listopad 22, 2002
PAP
|
Echa Zimnej Wojny
grudzień 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
|
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Polska nie wejdzie do UE jako płatnik netto
sierpień 1, 2002
PAP
|
Eskalacja na Bliskim Wschodzie i destabilizowanie świata?
styczeń 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kabala i Wymuszanie Zeznan
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|