|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
więcej -> |
|
Zachować rozsądek
|
|
Jeżeli kraj ludzi aktywnych - marzących o pracy, rozwoju przedsiębiorczości, zamienił się w intelektualną i gospodarczą dżunglę to nie stało się to bez przyczyny.
Zadziałały w takim wypadku doskonale ukryte siły, które skierowały aktywność społeczną przeciwko gospodarce kraju.
To nie krasnoludki zniszczyły Polskę, ale konkretni ludzie.
Oprócz niewielkiej grupy "spiskowców" udzielała się tu wielomilionowa grupa "użytecznych głupców".
Doskonałym przykładem jest "prywatyzacja poczty".
Najpierw oddzielono telekomunikację od poczty a pó?niej sprzedano dział telekomunikacyjny Francuzom.
Pracownicy sektora telefonicznego Poczty Polskiej zachłystywali się wartością akcji, które otrzymali w ramach "prywatyzacji".
Te ochłapy wystarczyły im na niedługo.
Dzisiaj większość z tych "szczęśliwców" znalazła się na bruku, w ramach "reorganizacji" TPSA.
Myślący obserwatorzy sceny politycznej potrafią zauważyć, że rewolta w Gruzji rozpoczęła się niedługo po tym, jak zniecierpliwiony kolonialną postawą Zachodu - Szewarnadze, szukał kontaktów gospodarczych z Rosją, a konkretnie z Łukoil.
Do akcji weszli agenci ganstera Sorosa i dokonali przewrotu.
Na potwierdzenie powyższej tezy podam, że w większości krajów wschodniej Europy korupcja bieda jest jeszcze większa niż w Gruzji, ale tam nie ma ropy, więc nie należy się spodziewać żadnych przewrotów.
Jeżeli w czternastoletniej historii kontaktów z Unią Europejską Polski Rząd po raz pierwszy postawił się Unii i zażądał respektowania umów z Nicei, a w tym samym czasie rusza lawina oskarżeń korupcyjnych pod adresem SLD to możemy być pewni, że doświadczamy podobnego działania wrogich Polsce sił, jakie miało miejsce w Gruzji i na Litwie.
Politycy nie są święci i kradną do potęgi.
Ważny jest jednak kontekst działań.
W obecnej chwili nie mam żadnej wątpliwości, że doświadczamy na arenie politycznej działań obcych - zachodnioeuropejskich wywiadów wspieranych przez polskich "użytecznych głupców".
Radziłby więc Rodakom zachować rozsądek.
Ponieważ Naród Polski dał się wyprowadzić na manowce w "referendum unijnym", nawet najwięksi wrogowie SLD powinni zamilknąć na czas dyskusji o Konstytucji UE i reprezentacji polskiej w tej instytucji.
|
|
2 grudzień 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
|
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
Reguła symbiozy
kwiecień 21, 2005
Witold Filipowicz
|
*Nowy Dzień* daje 5 milionów!
luty 26, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Do wiadomości PiS.
październik 27, 2005
Jan G. Grudniewski
|
Słowiańskie nostalgie i imperatyw globalizacji
grudzień 2, 2003
Marek Głogoczowski
|
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
|
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pytanie, które powinien sobie zadać każdy Polak
styczeń 9, 2007
Artur Łoboda
|
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
|
13 grudnia 2006 Stan Tymiński: Stan Wojenny – Dolarowa „Solidarność”
grudzień 18, 2006
Stanisław Tymiński
|
Petycja
luty 6, 2003
Elzbieta
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
|
Dobrowolne przyznanie się do przestępstwa
kwiecień 16, 2005
|
Populista Tusek
kwiecień 3, 2008
Artur Łoboda
|
Izrael Szamir - Przyparty do muru
lipiec 9, 2008
Izrael Szamir
|
A w Polsce okradają w majestacie prawa...
czerwiec 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|