|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
więcej -> |
|
Iran ma Wpływy w Iraku Mimo Zagrożenia
|
|

Toczaca sie obecnie tak zawna „nuklearna debatata” miedzy USA i Izraelem z jednej strony i z Iranem z drugiej strony nie ma jak dotad duzego wplywu na stosunki miedzy Irakiem i Iranem. Neokonserwatysci, ktorzy spowodowali atak na Irak mieli nadzieje ze beda mogli kontrokowac przebudowe polityczna spacyfikowanego Iraku. Staje sie jednak inzczej. Przebudowa Iraku jest w duzej mierze prowadzona przez Iran mimo oskarzen USA przeciwko Iranowi w sprawie energii nuklearnej.
Wplyw Iranu na Irak jest najbardziej widoczny w polityce, gdzie koalicja szyitow ma wiekszosc w parlamencie i wlasnie zamianowala ona premiera, ktory ma wiele powiazan z Teheranem. Jednoczesnie przedsiebiorcy z Iranu inwestuja w Iraku na duza skale w odbudowie infrastruktury zniszczonego przez Amerykanow Iraku. Organizacje chartytatywne z Iranu swiadcza darmowe uslugi w sluzbie zdrowia, ktore bardzo ucvierpialy z powodu bombardown przez USA. Nowe media Iraku odbudowuje sie przy pomocy specjalistow z Iranu.
Analityk polityczny z Bagdadu, Sheikh Kashef al-Qhatta mowi „Ameryka okupuje Irak, ale wiecej wplywu w Iraku ma obecnie Iran.” Faktycznie Teheran ma dosyc dostepu do Iraku, ze na wypadek ataku USA i Izraela na Iran, Iranczycy sa w pozycji bardzo szkodzic wojskom ametykanskim przeprowadzajacym pacyfikacje na terenie Iraku, dzieki ich powiazaniom z szyitami. Zwlaszcza radykalna grupa Muqtada al Sadr juz w przeszlosci walczyla przeciwko USA i jej szef byl niedawno z wizyta w Teheranie, gdzie obiecal ze z chwila wojny miedzy Iranem i USA, stanie on po stronie Iranu. Teheran finansuje i cwiczy milicje szyitow jak n.p. brygade Badr.
George Perkovich z „Carnregie Enfowment for International Peace” w Waszyngtonie, po przyjezdzie rok temu z Iraku powiedzial, ze Iranczycy sa w stanie zwiazac duze sily amerykanskie w Iraku. Wplywy Iranu powoduja zmiany na korzysc szyitow w stosuntach szyitow z sunnitami na calym Bliskim Wschodzie, zwlaszcza ze dotad sunnici dominowali w swiece arabskim. Saddam Hussein byl sunnita i rzadzil opierajac sie na sunnitach, ktorzy stanowia 20% ludnosci Iraku. Obecnie krol Jordanii wyrazil obawe ze niedlugo „polksiezyc” szyitow rozciagnie sie od Iranu po obu stronach Zatoki Perskiej.
Neokonserwatysci rzadzacy w Waszyngtonie staraja sie wstrzymac naplyw broni z Iranu do Iraku i nie dopuscic do powstania w Bagdadzie „Republiki Islamskiej Szyitow.” Obecny premier Iraku, Ibrahim al-Jaafari, zamianowany na to stanowisko na nastepne cztery lata, spedzil kilka lat w Teheranie, w czasie rzadow Hussein’a. Teraz jest on oskarzany o stronniczosc na rzecz szyitow.
Oferta rosyjska zeby wzbogacac uran w Rosji, na uzytek elekrowni atomowych w Iranie, moze jeszcze byc pokojowym wyjsciem z sytuacji, na ktore to rozwiazanie kryzysu moze sie zdecydowac glowny ajatola Iraku Komeini. Izrael w przeszlosci gdy mial tylko dwie bomby atomowe w 1967 roku to grozil zniszczeniem Damaszku i Kairu jezeli Egipcjanie i Syryjczycy nie zaniechaja dalszego prowadzenia wojny. Rzady w Damaszku i w Kairze uznaly te grozbe za wiarogodna.
Obecnie Iran ma mozliwosci dokonania niszczacej salwy odwetowej i nawet moze wystrzelic glowice z tak zwanymi brudnymi bombami radioaktywnymi na miasta Izraela i na flote USA. Bardzo dramatyczne pytanie jest jak zachowa sie rzad Iralu na wypadek ultimatum Izraela, ktory moze grozic, ze jezeli bedzie jakakolwiek salwa odwetowa ze strony Iranu, to Izrael zbombarduje bombami nuklearnymi wszystkie miasta Iranu. Izrael prawdopodobnie uzyskal by bombardowanie Iranu przez USA, za pomoca taktycznych bomb nuklearnych „glebokiej penetracji.”
Prospekt zniszczenia nuklearnego miast Iranu, moze wystarczyc zeby Iran nie uzyl swojej sily ogniowej w salwie odwetowej. W takim wypadku moze nie jest jeszcze za pozno zeby Iran skorzystal z oferty Rosji. Histeryczna i megalomanska obrona monopolu nuklearnego Izraela na Bliskim Wschodzie grozi powaznym zatruciem radioaktywnym, ktore moze tez siegnac terenu Izraela. Niebezpiecznym zludzeniem jest poleganie na bardzo ograniczonym zasiegu bomb nuklearnych „glebokiej penetyracji” wedlug specjalistow ktorych cytowalem w poprzednich artykulach na ten temat.
Tymczasem publicznosc jest zwodzona opowiadaniem o zagrozeniu swiata przez „islamo-faszyzm” i swiatowy „kalifat terroru.” Jezeli ludzkosc uniknie atakow nuklearnych na Bliskim Wschodzie to obecny stan rzeczy wskazuje na rosnace wplywy Teheranu na terenie Iraku mimo payfikacji i „zmiany rezymu” przez wojska amerykanskie.
pogonowski.com |
|
15 luty 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
wrzesień 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
List Otwarty
do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
|
Asesor to nie sędzia
wrzesień 11, 2007
Z. Raczkowski
|
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Imperium na kredyt
luty 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wymowny cytat pokazujący, dzięki komu rozpoczął się proces arabizacji Europy...
styczeń 14, 2007
marduk
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
Unikam
marzec 7, 2006
Julian Tuwim
|
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przeminął czas
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Były kongresmen skazany na 8 lat za korupcję
lipiec 30, 2002
PAP
|
I jest cacy
lipiec 4, 2003
Alina
|
Tegoroczna Nagroda im. Jana Karskiego za Męstwo i Odwagę
lipiec 26, 2003
|
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
|
więcej -> |
|