|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
więcej -> |
|
Czy istnienie ONZ jest zagrożone?
|
|
Organizacja Narodów Zjednoczonych jest atakowana od czasu dojścia do władzy w Waszyngtonie neokonserwatystów, takimi określeniami jak "skandal," "strata pieniędzy," i "niepowodzenie." Jest to wielka zmiana od 1945 roku, kiedy USA popierało entuzjastycznie stworzenie ONZ, jako oczywiście potrzebne pokojowi na świecie w celu zapobiegania krwawym konfliktom i ciemiężenia ludzi.
Słabości wcześniejszej Ligi Narodów miały był naprawione i ONZ miało stanowił forum dla rozstrzygania sporów międzynarodowych z poparciem wielkich potęg i dla obrony niepodległości wszystkich państw członkowskich. W dziale II części 7 konstytucji ONZ jest napisane: "Nic w konstytucji ONZ nie uprawnia tej organizacji do interwencji w sprawy wewnętrzne, któregokolwiek z państw członkowskich."
Mało znany jest fakt, Że najwcześciejszy projekt Narodów Zjednoczonych Europy przechował się w polskiej Mertyce Koronnej z 1463 roku, pod nazwą "Projekt Związku Władców Króla Jerzego z Podiebrad." Polska, Czechy i Węgry popierały ten plan na scenie międzynarodowej. Francja i Wenecja początkowo były temu planowi Życzliwe.
Związek narodów z 15go wieku miał posiadał stały sekretariat i działał na podstawie większości głosów zgromadzonych przedstawicieli państw członkowskich, jako rozjemca w sporach międzynarodowych i potępiał agresję, oraz określał agresora według połoŻenia wojsk w wypadku konfliktu. Plan ten był pod wpływem 17 tez prawa międzynarodowego przedstawionych po raz pierwszy w historji Europy w Konstancji w 1415 roku, przez rektora Uniwersytetu Krakowskiego i Ambasadora Polski Pawła Włodkowica (1370-1435). (Pogonowski, Iwo C. "Poland An Illustrated History," New York, 2000, p.53)
Obecnie Eric Shawn opublikował ksiąŻkę "OskarŻenie ONZ: Jak ONZ Sabotuje Bezpieczeństwo USA i Êle SłuŻy Całemu Światu." KsiąŻka ta jest określona jako "character assasination" przez Tony'ego Judt'a w recenzji pod tytułem "Czy istnienie ONZ jest zagroŻone?" ("Is the UN Doomed?") w New York Review of Books. Na temat ONZ pisze James Traub który jest autorem ksiąŻki: "Mimo Najlepszych Intencji: Kofi Annan i ONZ w Erze Światowej Potęgi USA."
Natomiast Paul Kennedy opublikował ksiŻkę: "Parlament Ludzkości: Przeszłością, Obecne Czasy i Przyszłośł ONZtu, " ("The Parliament of Man: The Past, Present, and Future of the United Nations," Random House, 384 pages), w której autor opisuje historię, zadania i problemy ONZ-tu. Kennedy pisze: "ONZ przyniósł wiele dobrego naszemu pokoleniu i w poczuciu solidarniści ludzkiej i dobroczynności ze strony wszystkich nas, którzy mogą przyczynił się do jego dalszej działalności, tak Żeby ONZ również przyniósł wiele dobrego również naszym dzieciom i wnukom."
Zadawniony problem od 1945 roku przedstawia Rada Bezpieczeństwa ONZtu, w której pieł państw ma stałe miejsca, podczas gdy resztę miejsc obejmuje rotacja. USA notorycznie ochrania zbrodnicze postępowanie Izraela, za pomocą weta a Chiny i Rosja bronią takich reżymów jak w Sudanie i nie potrafią zatrzymał ludobójstwa w Durfur.
Postanowienie ONZ-tu numer 242 z 1967 roku jest nadal w mocy i stwierdza, Że łamaniem prawa międzynarodowego jest zabieranie ziemi przemocą, oraz nawołuje Izrael do wycofania się z nielegalnie okupowanych terenów, jak teŻ pozwolenie wygnańcom palestyńskim na powrót do ziemi ojczystej, z której Żydzi ich wypędzili terrorem.
Kiedyś ONZ naraził się Żydom określając sjonizm jako formę rasizmu. Po kilku latach określenie to zostało wycofane pod presją awanturniczego neokonserwatysty, John'a Bolton'a, który zyskał sobie poparcie radykalnych Żydów, ale mimo tego nie udało mu się dostał zatwierdzenia na pozycję stałego ambasadora USA przy ONZ.
Bolton, zwolennik osi USA-Izrael, nazywał ONZ "nie zdolnym do niczego i bez znaczenia" nawet stwarzał na terenie ONZ-tu koalicję z Zimbabwe i z Białorusią, Żeby nie dopuścił do reformy Komisji Praw Człowieka, wtedy kiedy USA narusza te prawa posługując się torturami i grozi wrogom Izraela zmianami reżymów.
Prezydent Eisenhower, ostatni prezydent USA, który miał siłę opierał się lobby Izraela, powiedział: "Ze wszystkimi swoimi niedociągnięciami i błędami ONZ przedstawia najlepszą zorganizowaną nadzieję ludzkości, Żeby rozwiązywał problemy przy stole konferencyjnym a nie na polu bitwy." Tak więc mimo wielu trudności do pokonania samo istnienie ONZ nie wydaje się był poważnie zagrożone.
www.pogonowski.com
|
|
31 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda / PAP
|
Ideolog globalizmu - Zbigniew Kazimierz Brzeziński
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
|
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak uratować Polskę i świat - przed kryzysem?
luty 18, 2009
Artur Łoboda
|
Aleksander Kwaśniewski - prezydent RP
listopad 18, 2003
ljubitiel
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
|
Chiny wykorzystują echa zimnej wojny
marzec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Katastrofa w Kaliforni
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
Warsiawka
maj 21, 2008
Artur Łoboda
|
Nie zniechecaj Patriotow!
styczeń 20, 2007
Poeta
|
11 września
wrzesień 11, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
|
Odezwa do wstydu
styczeń 29, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
2008.02.27. serwis wiadomosci w 3 językach
luty 27, 2008
tłumacz
|
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
|
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
|
Co pokażą Serbowie?
Czy możemy pomóc ewentualnej partyzantce?
luty 20, 2008
marduk
|
więcej -> |
|