ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
więcej ->

 
 

Prawda o nobliście


Mam wątpliwości,czy Czesław Miłosz może figurować w poczcie polskich laureatów literackiej Nagrody Nobla.Otóż Czesław Miłosz nigdy nie był "polski".Litwin polsko języczny-pisze prof.Andrzej Romanowski.Zaś prof.Jacek Trznadel słyszał wypowiedż Czesława Miłosza w radiu francuskim po nastaniu stanu wojennego w Polsce,iż uważa się za Litwina piszącego po polsku.Prof.Jacek Trznadel w studium "Lewy profil"omawia liczne antypolskie wypowiedzi tego noblisty rozsiane w jego książkach.Oszczerstwem wobec Polaków jest wiersz Miłosza "Campo di Fiori"w którym ten poeta szydzi z nas,że podczas okupacji,gdy Niemcy mordowali Żydów w getcie warszawskim,to Polacy przy muzyce bawili się na karuzeli obok getta.Miłosz stwierdził wg.Jana Józefa Szczepańskiego
w opowiadaniu "Koniec legendy" -iż walka Polaków z ludobójczym hitleryzmem to "nieprawdopodobna wprost manifestacja głupoty".Miłosz w swej tworczości jest antypolski/patrz mój artykuł - " Alergia na polskość"
"Nasza Polska" 4.02.2003/.
8 listopad 2006

Aleksander Szumański 

  

Archiwum

WIARYGODNOŚĆ INKWIZYTO­RÓW?
luty 15, 2009
dr Leszek Lechowicz
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
W Polsce spada bezrobocie
sierpień 8, 2004
Anna Gumułka
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
Zajączek z USA
czerwiec 21, 2006
Andrzej Kumor
Jak bogacił się były prezes Stoczni
lipiec 18, 2002
PAP
Reklamowanie Krakowa
wrzesień 30, 2004
Dziennik Polski
O wojnach nowych
grudzień 13, 2006
antyglobalista
Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
Ćmoje boje o praworządności
luty 20, 2006
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”] Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
"Goebels Roku 2003"
luty 7, 2004
Zaprasza.net
Marek Wełna - polski Falcone?
styczeń 25, 2008
Marek Olżyński
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media