ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
więcej ->

 
 

Polska skazana na porażkę

Ruszyła akcja „Polska jest trendy”, która ma promować nasz kraj oraz młodych zdolnych artystów, projektantów mody i aktorów w okresie poprzedzającym wejście Polski do Unii Europejskiej. ”Teraz jesteśmy skazani na sukces” - powiedziała minister ds. europejskich Danuta Huebner.

Akcja, zainaugurowano we wtorek w Belwederze, współorganizowana jest przez Kancelarię Prezydenta RP oraz miesięcznik "Elle". W uroczystości udział wzięli m.in.: Jolanta Kwaśniewska, minister ds. europejskich Danuta Huebner, wicemarszałek Sejmu Tomasz Nałęcz oraz młodzi przedstawiciele świata kultury, mediów.

"Polska jest trendy, zawsze była i będzie. Nie wchodzimy do Unii z pustymi rękami, mamy ogromny kapitał młodości, kreatywności, chęci robienia rzeczy mądrych. Mamy dziesiątki powodów do dumy - kulturę, muzykę, modę. Musimy znale?ć się w Unii na jak najbardziej korzystnych warunkach i czuć się tam godnie" - mówiła Jolanta Kwaśniewska.

Akcja ma być kontynuowana do chwili wstąpienia Polski do UE. Jej celem jest promocja młodych talentów poprzez organizowanie wystaw, koncertów, pokazów filmowych.

Podczas spotkania Jolanta Kwaśniewska przekazała Danucie Huebner symbol akcji - biało-czerwony latawiec z podpisem prezydenta. "Po takim wsparciu na koniec negocjacji jesteśmy skazani na sukces. Mam nadzieję, że wrócimy z Kopenhagi z poczuciem, że wynegocjowaliśmy najlepsze warunki dla Polski" - mówiła Huebner.

Komentarz redakcji

Po analizie pseudointelektualnego słownictwa, tematów, oraz osób które "zaszczyciły" tą akcję, porażka murowana.

10 grudzień 2002

zaprasza.net 

  

Archiwum

Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Ojciec Kopernik z Torunia objawił się na Jasnej Górze w Częstochowie dla PIS-ców.
wrzesień 16, 2007
Gregory Akko
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Polska widziana przez pryzmat prowincjonalnego miasteczka...
sierpień 7, 2008
jobstalker
Norma czy obłuda?
grudzień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
Krętacze. Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Poletko Pani Kamińskiej
luty 27, 2009
Bożena Sawa
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media