ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
więcej ->

 
 

Wyroki za mówienie prawdy


Od 16 do 22 tysięcy ludzi zebrało się w dniach 17-19 listopada 2006 w Fort Benning w stanie Georgia (USA), by domagać się zamknięcia osławionej School of the Americas. Ramy "legalnego" protestu przekroczyło szesnaścioro demonstrantów w różnym wieku (od siedemnastolatki po 71-letnią staruszkę), którzy wdarli się przez zasieki na teren wojskowy, i ośmielili się tam mówić głośno o "zniknięciach", torturach i skrytobójstwach dokonywanych przez absolwentów SOA na usługach latynoamerykańskich dyktatur.

Władze zadziałały szybko, jak zwykle gdy zagrożone jest bezpieczeństwo narodowe. Już po dwóch miesiącach, 29 stycznia b.r. winni wykroczenia zostali osądzeni i skazani - nieletnia na rok nadzoru kuratorskiego, pozostali na kary od miesiąca do pół roku aresztu. Podsądni przybyli na rozprawę z krzyżami symbolizującymi ofiary represji w Ameryce Łacińskiej.

To także staje się już tradycją. W protestach, powtarzających się od 1990 r., z każdym rokiem uczestniczy więcej osób, co roku też znajdują się chętni do aktu obywatelskiego nieposłuszeństwa, dla których dwa czy trzy miesiące w areszcie to znikoma cena za wyrażenie solidarności z ofiarami tragedii spowodowanych przez absolwentów SOA.

"Szkoła Obojga Ameryk", będąca wylęgarnią "kadr" bezpieki i żandarmerii państw Ameryki Łacińskiej, mogła być zamknięta z woli Kongresu USA już na przełomie tysiąclecia, kiedy do opinii publicznej dotarła treść ujawnionego w 1996 r. stosowanego w niej podręcznika... tortur.

Skończyło się jednak na przemianowaniu uczelni na Western Hemisphere Institute for Security Cooperation - Instytut Półkuli Zachodniej do spraw Współpracy w dziedzinie Bezpieczeństwa. Jak zapewniają sami propagatorzy uczelni, jest to zmiana czysto kosmetyczna - jej funkcjonowanie zasadniczo się nie zmieniło.

O wynikach kształcenia w SOA świadczą "osiągnięcia" jej absolwentów:

-----------------------
Sąd Najwyższy Peru wystąpił do USA o ekstradycję Telmo Hurtado, dowódcy wojskowego, który przyznał się do masakry (spalenia żywcem) 74 mieszkańców wsi Accomarca - głównie dzieci i kobiet - 14 sierpnia 1985 r., w ramach akcji pacyfikacyjnej.
Hurtado uczył się posługiwania bronią w... SOA, w 1982 r.

Gonzalo Guevara Cerritos - salwadorski oficer niesławnego batalionu Atlacatl, skazany w pa?dzierniku 2006 za mord na sześciu księżach, ich gosposi i jej 14-letniej córce w 1989 r., uczestnik masakry na uniwersytecie w San Salvador.
Niespełna rok wcześniej - student SOA.

Generał Manuel Noriega - czołowy polityk Panamy (członek junty od 1981), król narkotyków i handlu bronią, organizator akcji pomocy dla nikaraguańskich contras "karabiny za narkotyki", wieloletni płatny agent CIA; wiernie wspierany i kryty przez USA, w końcu lat 80-tych popadł w niełaskę, został osądzony za narkotyki i morderstwa, a jego ujęcie stało się pretekstem do inwazji US Army na Panamę w 1989 (Ciekawych odsyłam do szczegółowej "noty biograficznej" tej barwnej postaci).
- 1967 ukończył w SOA szkolenie w dziedzinach m.in. wywiadu wojskowego i kontrwywiadu, a także walk w dżungli. Został zapamiętany jako "wyróżniający się student".

Generał Omar Torrijos - obalony przez Noriegę dyktator Panamy w latach 1968-80.
1963-67 Studiował w SOA, m.in. operacje antypowstańcze.

Boliwijscy generałowie Juan Veliz Herrera i Gonzalo Rocabado Mercado (d. szef sztabu i wódz naczelny), sądzeni obecnie pod zarzutami tortur, morderstw i pogwałcenia konstytucji w związku z odpowiedzialnością za śmierć 67 cywilów podczas "wojny o gaz" w El Alto we wrześniu i pa?dzierniku 2003.
Szkoleni w SOA w latach 1969 i 1970 w dziedzinie "działań wojennych małych jednostek".

Kapitan Luis Alfredo Maurente, były agent wojskowych służb wywiadowczych, jest ścigany w Urugwaju w związku z potajemnym ośrodkiem zatrzymań działającym w latach 70-tych w Buenos Aires. Oskarża się go o "zniknięcie" blisko 100 obywateli Argentyny i Urugwaju.
Studiował wywiad wojskowy w SOA, w latach 1969 i 1976.

Sąd gwatemalski wydał nakaz aresztowania czterech byłych zwierzchników wojska i policji - Anibala Guevary, Germana Chupiny, Oscara Humberto Mejii (b. dyktator) i Pedro Garcii Arredondo. Czeka ich prawdopodobnie ekstradycja do Hiszpanii, gdzie będą odpowiadać za masakrę 36 osób w ambasadzie hiszpańskiej oraz udział w "zniknięciu" hiszpańskich księży w trakcie wojny domowej w Gwatemali.
Dwaj z oskarżonych szkolili się w SOA - min. obrony A. Guevara (1950-51) i szef policji G. Chupina (1960).

W listopadzie ub.r. były oficer chilijski, Enrique Sandoval, przyznał się do uprowadzenia i zamordowania 14-letniego Carlosa Fariña Oyarce - pierwszej niepełnoletniej ofiary śmiertelnej reżimu Pinocheta.
Sandoval studiował w SOA tuż przed zamachem stanu.

Inny oficer chilijski, Edwin Dimter Bianchi, a.k.a. "Szalony Dimter" poznawał nowoczesne bronie w SOA (wówczas w Panamie) w 1970. W czerwcu 1973 brał udział w nieudanym zamachu na S. Allende. Aresztowanych wówczas spiskowców wypuścił Pinochet, po - udanym tym razem - zamachu. Wkrótce "Szalony Dimter" wsławił się sadyzmem jako strażnik na stadionie narodowym zamienionym w ośrodek zatrzymań. Śledztwo w sprawie jego dowódcy, płk. Manriqueza Bravo wskazuje, że to Bianchi torturował i zamordował Victora Jarę, najpopularniejszego chilijskiego barda.

Vladimiro Motesinos - były szef wywiadu Peru, prawa ręka ówczesnego prezydenta Alberto Fujimoriego (oskarżonego dziś o masakry i korupcję), skazany już wcześniej na 15 lat za korupcję, a ostatnio (w sierpniu 2006) na 6 lat za nielegalne sfinansowanie kampanii wyborczej Fujimoriego z państwowych pieniędzy i (we wrześniu) na 20 lat za handel bronią.
Odbył kurs wstępny w SOA w 1965 r.
------------------------------

To tylko kilku z tysięcy oprawców-absolwentów Szkoły Ameryk.

Założyciel grupy organizującej protesty (SOAW Watch), ksiądz Roy Bourgeois, podróżował w ub.r. po Ameryce Południowej, zachęcając tamtejszych obrońców praw człowieka do zorganizowanych nacisków na władze, aby odcięły się od niesławnej uczelni. Są już pierwsze efekty: Instytut staje się niepopularny wśród części tradycyjnych klientów.

Wenezuela, Urugwaj i Argentyna ogłosiły już, że nie będą dłużej szkolić tam swojego personelu. Obecni zaś prezydenci Boliwii (Evo Morales) i Chile (Michelle Bachelet) na własnej skórze poznali jakość "pracy" absolwentów School of the Americas.

Największą klientelę stanowią jednak Kolumbia (tocząca permanentną wojnę z narkotykami i z partyzantką), Honduras i Peru. Tak się składa, że kraje te wyróżniają się w świecie skalą łamania praw człowieka. W 2002 r. kolumbijski działacz pokojowy Luis Eduardo Guerra przybył do SOA, aby na miejscu złożyć świadectwo gwałtów i niesprawiedliwości popełnianych przez absolwentów ośrodka. Trzy i pół roku pó?niej został, wraz z 7 innymi osobami (w tym trojgiem małych dzieci) zamordowany przez kolumbijskie wojsko. Jednym z odpowiedzialnych naczelnych dowódców był gen. Héctor Jaime Fandiño Rincón, szkolony w 1976... wiadomo gdzie.
12 luty 2007

lś 

  

Archiwum

"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy

luty 9, 2003
zaprasza.net
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków na falach Radia Rumuńskiego
październik 19, 2004
www.krakow.pl
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
List z Unii
maj 11, 2003
Zdzisiek
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
Self-Restraint Prolongs the War - by prof. Paul Eildelberg
styczeń 6, 2009
przysłał Marek Głogoczowski
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
Siódma klasa
marzec 19, 2007
Artur Łoboda
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?
marzec 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Chavez kontra USA
lipiec 6, 2006
Mirosław Ikonowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media