|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
więcej -> |
|
PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
|
|
PO ma dwa już razy więcej zwolenników, niż PiS
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się na początku stycznia, na kandydatów PO głosowałoby 53 proc. zadeklarowanych uczestników elekcji; od ubiegłego miesiąca to o 3 pkt. proc. więcej - wynika z sondażu CBOS.
Obecnie poparcie dla PO jest o 6 punktów wyższe niż w listopadzie 2007 roku i o ponad 11 punktów wyższe od wyniku wyborczego tej partii (41.51 proc.) - zwraca uwagę CBOS.
21 proc. respondentów jest obecnie gotowych głosować na znajdujące się na drugim miejscu PiS. Chociaż w stosunku do grudnia poparcie dla tej partii zmieniło się minimalnie (różnica w granicach błędu pomiaru), w porównaniu z pierwszym powyborczym pomiarem w listopadzie obserwujemy 4-punktowy spadek notowań.
Na trzecim miejscu nadal znajduje się LiD, popierany przez 7 proc. ankietowanych, zapewniających o swoim udziale w ewentualnych wyborach. Druga z partii tworzących koalicję rządową - PSL - ma poparcie 6 proc. badanych. W stosunku do listopada notowania partii wicepremiera Waldemara Pawlaka pogorszyły się o 2 punkty procentowe.
Na KPEiR głosowałoby 2 proc., a na Partię Kobiet, Samoobronę, LPR, PPP i UPR - po 1 proc.
CBOS zwraca uwagę, że kolejny miesiąc z rzędu utrzymuje się bardzo wysoki, jak na praktykę polityczną w naszym kraju, poziom deklaracji uczestnictwa w ewentualnym głosowaniu, znacznie przekraczający ten sprzed wyborów.
Nadal 65 proc. respondentów CBOS twierdzi, że na pewno wzięłoby udział w wyborach, gdyby odbywały się one na początku stycznia. W stosunku do okresu sprzed wyborów to o ponad 11 punktów procentowych więcej ? średnia deklarowana frekwencja w ciągu sześciu miesięcy przed rozpoczęciem kampanii wyborczej wyniosła 53,5 proc.
W analogicznym okresie po poprzednich wyborach ? w styczniu 2006 roku- swoją gotowość do uczestniczenia w ewentualnym głosowaniu zgłaszało 55 proc. ankietowanych.
Sondaż przeprowadzono od 2 do 4 stycznia na liczącej 890 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych Polaków.
|
|
11 styczeń 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
|
In the Shadow of Marienburg
styczeń 11, 2006
Israel Adam Shamir
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Prawdziwy powod ataku na Iran
lipiec 14, 2008
...
|
IV Rzeczpospolita
marzec 17, 2004
SOBCZAK i SZPAK
|
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
|
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
|
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Masakra z Beit Hanoun 8.11.2006
listopad 12, 2006
Dorota
|
Łotr - który zniszczył polskie górnictwo ma jeszcze czelność coś powiedzieć
styczeń 18, 2009
Dariusz Ciepiela
|
RM + media pochodne kontra Michniki + reszta
marzec 13, 2008
Dariusz Kosiur
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
|
więcej -> |
|