ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek

Autor Scott Horton myślał, że pierwszym żydowskim prezydentem USA będzie Eliot Spitzer, niedawno skompromitowany gubernator stanu Nowy Jork. Obecnie upadek Spitzer’a opisuje się jako gra polityczna ministerstwa sprawiedliwości prezydenta Busha, przeciwko oponentowi politycznemu, na czas, żeby go skompromitować przed jego bardziej intensywnym udziałem w kampanii wyborczej, przeciwko republikańskiemu kandydatowi senatorowi John’owi McClain’owi, który ubiega się o „urzeczywistnienie trzeciej kadencji Bush’a” i kontynuowanie osi USA-Izrael.

Spitzer coraz bardziej ostro oskarżał rząd Bush’a o winę w dopuszczeniu do obecnego finansowego i ekonomicznego załamania USA, o czym zeznawał w Waszyngtonie w lutym, 2008 przed komisją kongresu od finansów. Mówił o problemach firm asekuracyjnych ubezpieczeń i ryzyka pożyczek w Nowym Jorku, które to firmy obecnie są w kłopotach. Tego samego dnia publicznie powiedział, że te problemy i ogólny kryzys całej gospodarki USA był spowodowany „niedbalstwem rządu Bush’a.”

Spitzer przypomniał jak kilka lat temu Biuro Kontroli Monetarnej (OCC) zaskarżyło w sądzie stan Nowego Jorku i nie dopuściło do starań sprawdzania długów hipotecznych w bankach w USA. W ten sposób rosły ryzykowne pożyczki, które klasyfikowano jako pożyczki pewne pełnych spłat. Według Spitzer’a wówczas zaczynał się obecny kryzys.

Kryzys ten można było uniknąć gdyby OCC spełniało swoje zadanie ochrony publiczności przed zbyt ryzykownymi pożyczkami. Tymczasem OCC swego zadania nie spełniało i dopuściło do kolosalnego wzrostu w rynkowej wartości nieruchomości, pod zastaw których, udzielano wielkie pożyczki. Załamanie spłat tych pożyczek, spowodowało dzisiejszy wielki kryzys finansowy i gospodarczy. według Spitzer’a.

Fałszywe długi hipoteczne i zmienne stopy oprocentowania, naprzód zbyt niskie, a pó?niej zbyt wysokie, powinny były zwrócić uwagę rządu Bush’a na to, że udziela się pożyczek, które nie mogły być spłacane z winy rządu, który na takie transakcje pozwalał. W „Washington Post” Spitzer ogłosił artykuł pod tytułem: „Partnerzy w Zbrodni Lichwiarzy: Jak Rząd Bush’a Nie Pozwolił Władzom Stanowym Interweniować i Pomagać Pożyczającym.”

Artykuł ten został opublikowany następnego dnia po spotkaniu Spitzera z prostytutką w hotelu Mayflower, na czym został przyłapany i czym został skompromitowany publicznie. Ciekawy zbieg okoliczności. Spitzer pisze że w czasie wyżu udzielania ryzykownych pożyczek w 2003 roku, rząd Bush’a powołał się na prawo z 1863 roku, mocą którego, żadne bieżące ustawy w sprawie ryzykownych pożyczek nie mają siły prawnej i nie maja znaczenia. Z winy rządu Bush’a stany były bezsilne wobec nadużyć pożyczkowych.

Spitzer napisał: Nie tylko rząd Bush’a nic nie zrobił żeby bronić pożyczających, ale wręcz prowadził kampanię niepozwalającą stanom interweniować przeciwko szkodliwemu procederowi polegającemu na handlowania ryzykownymi pożyczkami hipotecznymi. „Bush był partnerem w zbrodni” według Spitzer’a, który pojechał do Waszyngtonu, żeby uruchomić kampanię, w której miasl przedstawiać Bush’a jako „zbiega przed wymiarem sprawiedliwości” i tym samym miał on zaatakować nie tylko rząd Bush’a, ale też cały system największych banków na świecie.

„Historia obecnego kryzysu udzielania nieodpowiedzialnych pożyczek hipotecznych oraz spowodowany tymi pożyczkami kryzys, który zatruwa życie niewinnym właścicielom domów pokaże rząd Bush’a w bardzo złym świetle” napisał Sptzer i podpisując ten artykuł, podpisał wyrok śmierci politycznej na siebie samego. Tymczasem doszło już do tego, że masowo eksmitują ludzi z ich domów, które eksmitowani ludzie często niszczą przed eksmisją. Obecnie banki dają wypłatę 1000 dolarów eksmitowanym ludziom w zamian za nie niszczenie opuszczanego przez nich domu według „The Wall Street Jornal” z 27 marca, 2008.

WWW.pogonowski.comm
29 marzec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Trzech śmieci
czerwiec 28, 2008
(ls)
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Nie wykorzystany interesik
marzec 9, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
Kadry decydują o wszystkim
maj 26, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Na śmierć i życie
listopad 11, 2004
Włodzimierz Knap
Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
Portrety świe(t)nych udawaczy (2): casus Pawła-Szawła z Tarsu
luty 9, 2007
Marek Głogoczowski
Wschodnie NATO?
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wojenne Straty Ludności Iraku
marzec 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wojsko Polskie nie morduje a jedynie osłania morderców
listopad 5, 2004
Zniszczenie Świata
listopad 12, 2004
Czasami udają, że nie widzą...
grudzień 27, 2002
http://www.dziennik.krakow.pl/
"Stany Zjednoczone podsycają niepokój w Iraku"
kwiecień 12, 2003
IAR
Czas usunąć się w cień?
listopad 3, 2007
Marek Olżyński
Kiedy śmieciowi daje się władzę
czerwiec 26, 2008
PAP
Wojny o energię
kwiecień 4, 2003
Mirosław Dakowski
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media