ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
więcej ->

 
 

E-mail z Chicago

Jak wygląda polityka rządzących w RP wobec Polonii amerykańskiej proszę czytać w liscie od Polki z Chicago.

Chicagowianka 2008-11-26 19:33:56

Żydzi oraz przedstawiciele MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkali w Polsce z obywatelstwem Polski CAŁKOWICIE ZDOMINOWALI kancelarię Prezydenta III RP oraz tzw. \\"polski\\" MSZ, Sejm, Senat oraz inne centralne urzędy administracji państwowej w III RP ! 28 września 2007 roku Lech Kaczyński był w New Yorku aby wygłosić jakieś przemówienia w tamtejszej siedzibie ONZ-u, a następnego dnia przyleciał do Chicago, aby odwiedzić Polonię chicagowską . . . Lech Kaczyński i jego urząd prezydenta III RP zrobił "prezent" dla Polonii chicagowskiej, który polegał na tym, że sfinansował koncert "polskich" gwiazd estradowych . . . . NIESTETY ale ten koncert prezent w pierwszej kolejności został zaadresowany dla JUDEOPOLONII i Żydów amerykańskich !!! Koncert "podarunek" Lecha Kaczyńskiego o nazwie "Polska dla Chicago" w dniu 25-IX-2007 zaczął się typowymi piosenkami z FOLKLORU ŻYDOWSKIEGO, a potem CYGAŃSKIEGO - Polonia była TOTALNIE ZASKOCZONA takim pierwszoplanowym repertuarem! Koncert "PREZENT" dla Polonii od Prezydenta III RP o godz. 19:00 w dniu 25-IX-2007 na estradzie Millenium Park w centrum Chicago rozpoczął się od ŻYDOWSKIEJ muzyki KALZMER w wykonaniu Żydów z obywatelstwem polskim tzn. Katarzyny Jamróz gwiazdy" weteranki festiwali muzyki żydowskiej z Krakowa i innych festiwali żydowskich, oczywiście z REPERTUAREM FOLKLORU ?YDOWSKIEGO. Zebrani podpuszczeni Polonusi w liczbie co najmniej 25 tysięcy na tym "darmowym" koncercie za forsę polskiego podatnika, usłyszała koncert przede wszystkim muzyki żydowskiej w koncercie nazwanym "Polska dla Chicago", ale który tak naprawdę POWINIEN się nazywać "Żydzi z Polski dla Żydów z Chicago" . . . . !!! Zebrani Polonusi w Millenium Park w Centrum Chicago ruszali ramionami i wypytywali DLACZEGO akurat koncert nazwany "Polska dla Chicago" zaczął się koncertem typowego KALZMERU żydowskiego, oraz w przeważającej części był muzyką NIE-polską lecz MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w Polsce. Wielu rozżalonych Polonusów OPUSCIŁO MASOWO ten darmowy spektakl . . . w Millenium Park w Centrum Chicago . . . Potem się okazało że to LOBY ŻYDOWSKIE grasujące w kancelarii Prezydenta III RP wyreżyserowało cały ten NIE polski spektakl. Jak Żydówka Katarzyna Zamróz zakończyła swój występ to konferansjer prowadzący na estradzie z mikrofonem ten koncert "POLSKA DLA CHICAGO" , oznajmił że niestety Lech Kaczyński i jego małżonka są już zmęczeni i niestety muszą opuścić widownię po ciężkim dniu w USA . . . . Tak się przypadkowo złożyło, że znany publicysta-felietonista Stanisław Michalkiewicz był w tym czasie akurat w Chicago z odczytami dla Polonii w Chicago i ten żydowski koncert opisał w swoim felietonie, tą całą hucpę Kaczyńskiego i te żydowskie śpiewy dla JUDEOPOLONII w Chicago, bo osobiście był na tym koncercie "prezencie" Lecha Kaczynskiego dla katolickiej 920 tysięcznej Polonii w Chicago . . . Polecam przeczytanie felietonu S.Michalkiewicza pt. "Czy Polska zwyciężyła" z dnia 1 pa?dziernika 2007 tutaj, którą opisał - te kpiny żydowskie z katolickiej Polonii w Chicago: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=132 Potem by? dalszy koncert żydowski, ale już w wykonaniu Justyny Steczkowskej. Ona odśpiewała parę piosenek ze swojego albumu z piosenkami żydowskimi "ALKMJA" a zakończyła piosenką o "Szamanach". Dopiero po tym żydowskim śpiewaniu była mniej oficjalna część tego koncertu, czyli polska, w wykonaniu Andrzeja \\"Piasek\\" Piaseczny i Jana Pietrzaka, który straszył i szczuł Polonie Rosją, bo tam żydowscy rabini nie mogą tak mieszać jak w Polsce . . . Na zakończenie tego darmowego koncertu stary Piotr Szczepanik odśpiewał swoim zużytym gardłem "Żółte kalendarze". W Chicago mieszka około 920 tysięcy amerykanów POLSKIEGO pochodzenia ale ten koncert "prezent" Kaczynskich o nazwie "Poland for Chicago" by?? NAJPIERW skierowany do ŻYDÓW zamieszkałych w Chicago, a dopiero w DRUGIEJ KOLEJNOSCI dla Polonii amerykańskiej, co zostało tak odebrane przez Polonię, bo przecież nikt nie jest aż tak głupi, aby tego nie rozumieć . . . Taki to żydowski NUMER wykręcił Lech Kaczyński razem z Nelli Rokicin?, swoją Minister Żydówką Ewa Juńczyk-Ziomecka, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP i całą tą żydowsko-jewro-unijną sitwą, którą przywiózł do Chicago ten pro-żydowski Lech Kaczyński wraz ze swoją żoną Żydówką w dniu 25 września 2007 roku. Głównym koordynatorem tego "widowiska" był Konsulat III RP w Chicago przy współpracy NOWEJ NIEZNANEJ organizacji w USA o nazwie tzw. Polsko-Amerykanski Instytut Federalny SPONSOROWANY przez Unie Jwero-pejską z Brukseli i jakiś tam drobnego pro-żydowskiego ciułacza karierowicza o nazwisku Łodyga tzn. byłego emigranta z PRLu ale najprawdopodobniej narodowości żydowskiej, który sponsoruje żydo-postkomunistów którzy przyjeżdżają do Chicago jako obecna "władza" w III RP . . . . Konferansjer tego widowiska bardzo chwalił sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP Ewe Juńczyk- Ziomecką?, która jest obywatelką Polski, ale NIESTETY żydowskiej narodowości, która to przygotowała program tego żydowskiego koncertu "Polska dla Chicago" w dniu 25-IX-2007 w Chicago. NIESTETY, ale cały ten resort "polskiego" (SIƠ!) MSZ-u i kancelaria Prezydenta III RP są obskoczone jak przez KARALUCHY przez przedstawicieli MNIEJSZOI?CI narodowych zamieszkałych w Polsce . . . NIBY reprezentujący "interesy Polaków . . . SIƠ! . . . . . . W tym czasie jak były śpiewane te NIE POLSKIE piosenki, obecna na tym koncercie karierowiczka polityczna Nelli Rokita-Arnold wznosiła z zachwytu ręce do góry! Ale to była KOMEDIA i SKANDAL w Centrum Chicago !!! NAJŚMIESZNIEJSZE było to w Chicago w dniu 25 września 2007 roku, jak Prezydent Lech Kaczyński z żoną wtoczyli się na estradę Millenium Park w Centrum Chicago, to za ich PLECAMI weszli dokładnie wszyscy działacze JUDEOPOLONII w Chicago co NAJBARDZIEJ ZWALCZALI tego „palanta” Kaczyńskiego w Chicago latem 2005 roku przed wyborami prezydenckimi, którzy wspierali ŻYDA Marka Borowskiego lub Żydo-niemca-kaszuba Tuska na prezydenta Polski w tych wyborach w 2005 roku . . . . SIƠ! . . . . . Na estradę z Kaczynskim wtoczyli się NOWI INTERNACJONALISCI, którzy INDAGOWALI oraz dalej indagują Polonię chicagowska za wstąpieniem do Unii Jewro-pejskiej, a przedtem wspierali żydo-lewactwo w PRL-u a w tym Żydówka Hanna Gronkiewicz-Waltz i żydo-mafia Unii Wolnosci, która teraz gra pierwsze skrzypce w żydo-niemieckiej Platformie Obywatelskiej. . . . SIƠ! . . . . Generalnie rzecz biorąc żydo-lewacka sitwa umocowana w "polskim" MSZ-e a w tym we wszystkich placówkach dyplomatycznych, ambasadach czy konsulatach III RP na całym świecie usiłuje ZAŁOŻYĆ UNIJNY KAGANIEC na całą aktywność polityczną 10 milonowej Polonii Amerykańskiej i 17-o milionowej Polonii światowej na zamówienie GLPBALISTÓW, czy pedałów lub zboczeńców z Brukseli. Ta żydo-postkomunistyczna i lewacko-globalistyczna sitwa w "polskim" MSZ-e usiłuje ZNISZCZYĆ wszystkie NAJSTARSZE NARODOWE oraz patriotyczne organizacje Polonijne w USA oraz na całym świecie, które wspierają NARODOWE tradycje Polaków wygnanych na banicje z Polski za swoje NARODOWE myślenie w DUCHU patriotycznym Polskim, czy w interesie Narodu Polskiego w pełnym tego słowa znaczeniu. Polonijne organizacje na świecie MUSZˇ WYCIAGNˇĆ DALEKO IDˇCE KONSEKWENCJE, co się stało w Chicago 25-IX-2007 roku, bo też zostaną ZEPCHNIĘTE z terenu Polonijnego przez KUGLARZY opłacanych przez BONZÓW i OLIGARCHIĘ finansową z Brukseli i Berlina - TO JEST NIESAMOWICIE GRO¬NE dla Polonii na CAŁYM ŚIECIE i Polaków w Kraju !!!!! Globalistyczna Mafia z Unii Europejskiej ZDECYDOWANIE AGRESYWENIEJ zwalcza narodowy charakter Polonii Światowej niż to robił reżim Kremlowsko-Moskiewski !!! Wg IDEOLOGÓW globalistycznych UE z Brukseli i globalistów z USA, Polonia ? MUSI być teraz wychowywana i KIEROWANA przez IDEOLOGÓW GLOBALISTYCZNYCH czy MASOŃSKICH, a nie przez narodowe stare organizacje Polonijne w INTERESIE POLAKÓW suwerennego Państwa Polskiego !

załączył Dariusz Kosiur

3 grudzień 2008

Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
Marek Wełna - polski Falcone?
styczeń 25, 2008
Marek Olżyński
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media