|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
więcej -> |
|
E-mail z Chicago
|
|
Jak wygląda polityka rządzących w RP wobec Polonii amerykańskiej proszę czytać w liscie od Polki z Chicago.
Chicagowianka 2008-11-26 19:33:56
Żydzi oraz przedstawiciele MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkali w Polsce z obywatelstwem Polski CAŁKOWICIE ZDOMINOWALI kancelarię Prezydenta III RP oraz tzw. \\"polski\\" MSZ, Sejm, Senat oraz inne centralne urzędy administracji państwowej w III RP ! 28 września 2007 roku Lech Kaczyński był w New Yorku aby wygłosić jakieś przemówienia w tamtejszej siedzibie ONZ-u, a następnego dnia przyleciał do Chicago, aby odwiedzić Polonię chicagowską . . . Lech Kaczyński i jego urząd prezydenta III RP zrobił "prezent" dla Polonii chicagowskiej, który polegał na tym, że sfinansował koncert "polskich" gwiazd estradowych . . . . NIESTETY ale ten koncert prezent w pierwszej kolejności został zaadresowany dla JUDEOPOLONII i Żydów amerykańskich !!! Koncert "podarunek" Lecha Kaczyńskiego o nazwie "Polska dla Chicago" w dniu 25-IX-2007 zaczął się typowymi piosenkami z FOLKLORU ŻYDOWSKIEGO, a potem CYGAŃSKIEGO - Polonia była TOTALNIE ZASKOCZONA takim pierwszoplanowym repertuarem! Koncert "PREZENT" dla Polonii od Prezydenta III RP o godz. 19:00 w dniu 25-IX-2007 na estradzie Millenium Park w centrum Chicago rozpoczął się od ŻYDOWSKIEJ muzyki KALZMER w wykonaniu Żydów z obywatelstwem polskim tzn. Katarzyny Jamróz gwiazdy" weteranki festiwali muzyki żydowskiej z Krakowa i innych festiwali żydowskich, oczywiście z REPERTUAREM FOLKLORU ?YDOWSKIEGO. Zebrani podpuszczeni Polonusi w liczbie co najmniej 25 tysięcy na tym "darmowym" koncercie za forsę polskiego podatnika, usłyszała koncert przede wszystkim muzyki żydowskiej w koncercie nazwanym "Polska dla Chicago", ale który tak naprawdę POWINIEN się nazywać "Żydzi z Polski dla Żydów z Chicago" . . . . !!! Zebrani Polonusi w Millenium Park w Centrum Chicago ruszali ramionami i wypytywali DLACZEGO akurat koncert nazwany "Polska dla Chicago" zaczął się koncertem typowego KALZMERU żydowskiego, oraz w przeważającej części był muzyką NIE-polską lecz MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkałych w Polsce. Wielu rozżalonych Polonusów OPUSCIŁO MASOWO ten darmowy spektakl . . . w Millenium Park w Centrum Chicago . . . Potem się okazało że to LOBY ŻYDOWSKIE grasujące w kancelarii Prezydenta III RP wyreżyserowało cały ten NIE polski spektakl. Jak Żydówka Katarzyna Zamróz zakończyła swój występ to konferansjer prowadzący na estradzie z mikrofonem ten koncert "POLSKA DLA CHICAGO" , oznajmił że niestety Lech Kaczyński i jego małżonka są już zmęczeni i niestety muszą opuścić widownię po ciężkim dniu w USA . . . . Tak się przypadkowo złożyło, że znany publicysta-felietonista Stanisław Michalkiewicz był w tym czasie akurat w Chicago z odczytami dla Polonii w Chicago i ten żydowski koncert opisał w swoim felietonie, tą całą hucpę Kaczyńskiego i te żydowskie śpiewy dla JUDEOPOLONII w Chicago, bo osobiście był na tym koncercie "prezencie" Lecha Kaczynskiego dla katolickiej 920 tysięcznej Polonii w Chicago . . . Polecam przeczytanie felietonu S.Michalkiewicza pt. "Czy Polska zwyciężyła" z dnia 1 pa?dziernika 2007 tutaj, którą opisał - te kpiny żydowskie z katolickiej Polonii w Chicago: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=132 Potem by? dalszy koncert żydowski, ale już w wykonaniu Justyny Steczkowskej. Ona odśpiewała parę piosenek ze swojego albumu z piosenkami żydowskimi "ALKMJA" a zakończyła piosenką o "Szamanach". Dopiero po tym żydowskim śpiewaniu była mniej oficjalna część tego koncertu, czyli polska, w wykonaniu Andrzeja \\"Piasek\\" Piaseczny i Jana Pietrzaka, który straszył i szczuł Polonie Rosją, bo tam żydowscy rabini nie mogą tak mieszać jak w Polsce . . . Na zakończenie tego darmowego koncertu stary Piotr Szczepanik odśpiewał swoim zużytym gardłem "Żółte kalendarze". W Chicago mieszka około 920 tysięcy amerykanów POLSKIEGO pochodzenia ale ten koncert "prezent" Kaczynskich o nazwie "Poland for Chicago" by?? NAJPIERW skierowany do ŻYDÓW zamieszkałych w Chicago, a dopiero w DRUGIEJ KOLEJNOSCI dla Polonii amerykańskiej, co zostało tak odebrane przez Polonię, bo przecież nikt nie jest aż tak głupi, aby tego nie rozumieć . . . Taki to żydowski NUMER wykręcił Lech Kaczyński razem z Nelli Rokicin?, swoją Minister Żydówką Ewa Juńczyk-Ziomecka, sekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP i całą tą żydowsko-jewro-unijną sitwą, którą przywiózł do Chicago ten pro-żydowski Lech Kaczyński wraz ze swoją żoną Żydówką w dniu 25 września 2007 roku. Głównym koordynatorem tego "widowiska" był Konsulat III RP w Chicago przy współpracy NOWEJ NIEZNANEJ organizacji w USA o nazwie tzw. Polsko-Amerykanski Instytut Federalny SPONSOROWANY przez Unie Jwero-pejską z Brukseli i jakiś tam drobnego pro-żydowskiego ciułacza karierowicza o nazwisku Łodyga tzn. byłego emigranta z PRLu ale najprawdopodobniej narodowości żydowskiej, który sponsoruje żydo-postkomunistów którzy przyjeżdżają do Chicago jako obecna "władza" w III RP . . . . Konferansjer tego widowiska bardzo chwalił sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta RP Ewe Juńczyk- Ziomecką?, która jest obywatelką Polski, ale NIESTETY żydowskiej narodowości, która to przygotowała program tego żydowskiego koncertu "Polska dla Chicago" w dniu 25-IX-2007 w Chicago. NIESTETY, ale cały ten resort "polskiego" (SIƠ!) MSZ-u i kancelaria Prezydenta III RP są obskoczone jak przez KARALUCHY przez przedstawicieli MNIEJSZOI?CI narodowych zamieszkałych w Polsce . . . NIBY reprezentujący "interesy Polaków . . . SIƠ! . . . . . . W tym czasie jak były śpiewane te NIE POLSKIE piosenki, obecna na tym koncercie karierowiczka polityczna Nelli Rokita-Arnold wznosiła z zachwytu ręce do góry! Ale to była KOMEDIA i SKANDAL w Centrum Chicago !!! NAJŚMIESZNIEJSZE było to w Chicago w dniu 25 września 2007 roku, jak Prezydent Lech Kaczyński z żoną wtoczyli się na estradę Millenium Park w Centrum Chicago, to za ich PLECAMI weszli dokładnie wszyscy działacze JUDEOPOLONII w Chicago co NAJBARDZIEJ ZWALCZALI tego „palanta” Kaczyńskiego w Chicago latem 2005 roku przed wyborami prezydenckimi, którzy wspierali ŻYDA Marka Borowskiego lub Żydo-niemca-kaszuba Tuska na prezydenta Polski w tych wyborach w 2005 roku . . . . SIƠ! . . . . . Na estradę z Kaczynskim wtoczyli się NOWI INTERNACJONALISCI, którzy INDAGOWALI oraz dalej indagują Polonię chicagowska za wstąpieniem do Unii Jewro-pejskiej, a przedtem wspierali żydo-lewactwo w PRL-u a w tym Żydówka Hanna Gronkiewicz-Waltz i żydo-mafia Unii Wolnosci, która teraz gra pierwsze skrzypce w żydo-niemieckiej Platformie Obywatelskiej. . . . SIƠ! . . . . Generalnie rzecz biorąc żydo-lewacka sitwa umocowana w "polskim" MSZ-e a w tym we wszystkich placówkach dyplomatycznych, ambasadach czy konsulatach III RP na całym świecie usiłuje ZAŁOŻYĆ UNIJNY KAGANIEC na całą aktywność polityczną 10 milonowej Polonii Amerykańskiej i 17-o milionowej Polonii światowej na zamówienie GLPBALISTÓW, czy pedałów lub zboczeńców z Brukseli. Ta żydo-postkomunistyczna i lewacko-globalistyczna sitwa w "polskim" MSZ-e usiłuje ZNISZCZYĆ wszystkie NAJSTARSZE NARODOWE oraz patriotyczne organizacje Polonijne w USA oraz na całym świecie, które wspierają NARODOWE tradycje Polaków wygnanych na banicje z Polski za swoje NARODOWE myślenie w DUCHU patriotycznym Polskim, czy w interesie Narodu Polskiego w pełnym tego słowa znaczeniu. Polonijne organizacje na świecie MUSZˇ WYCIAGNˇĆ DALEKO IDˇCE KONSEKWENCJE, co się stało w Chicago 25-IX-2007 roku, bo też zostaną ZEPCHNIĘTE z terenu Polonijnego przez KUGLARZY opłacanych przez BONZÓW i OLIGARCHIĘ finansową z Brukseli i Berlina - TO JEST NIESAMOWICIE GRO¬NE dla Polonii na CAŁYM ŚIECIE i Polaków w Kraju !!!!! Globalistyczna Mafia z Unii Europejskiej ZDECYDOWANIE AGRESYWENIEJ zwalcza narodowy charakter Polonii Światowej niż to robił reżim Kremlowsko-Moskiewski !!! Wg IDEOLOGÓW globalistycznych UE z Brukseli i globalistów z USA, Polonia ? MUSI być teraz wychowywana i KIEROWANA przez IDEOLOGÓW GLOBALISTYCZNYCH czy MASOŃSKICH, a nie przez narodowe stare organizacje Polonijne w INTERESIE POLAKÓW suwerennego Państwa Polskiego !
załączył Dariusz Kosiur
|
|
3 grudzień 2008
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
"Wolna prasa"
kwiecień 30, 2004
Adam Zieliński
|
Marek Wełna - polski Falcone?
styczeń 25, 2008
Marek Olżyński
|
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
|
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
|
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
|
Zanim wódz zgromi talibów
wrzesień 25, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
|
Fundamentalisci Protestanccy i Walczący Izrael
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Wiersze tylko na Jutro
listopad 11, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
To zawsze zaczynało się od ataku na kulturę
grudzień 9, 2008
Artur Łoboda
|
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
|
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
|
Oś Teheran-Bagdad-Damaszek?
listopad 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ile wyniesie kampania wyborcza w USA. Czy wystarczy mld dolarów.
styczeń 28, 2008
Gregory Akko
|
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
Artyści wybierają Unię Europejską
grudzień 12, 2005
|
Ruch, to zdrowie
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
|
więcej -> |
|