ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
więcej ->

 
 

Czy Libanowi Grozi Nowa Krucjata?


Profesor Uri Avnery byl doradca premiera izraelskiego Itzaka Rabina, zamordowanego przez fundamentaliste zydowskiego w 1995 roku. Avnery dziala na rzecz pokoju w Palestynie.
Oglosil on 10 marca, 2005, w Antiwar.com, artykul pod tytulem "Liban i Chciwa Superpotega: Nastepna Krucjata" ("Lebanon and the Avaricious Superpower: The Next Crusades"). W artykule tym, zwraca on uwage na powiklany uklad etniczny i religijny Libanu i przestrzega, ze obecnie zanosi sie na wielka ludzka tragedie na Bliskim Wschodzie.

Wedlug niego tragedia ta bedzie miala miejsce jezeli USA lub Izrael beda "robic porzadek," oraz ustalac na sile "demokracje" i "wolnosc", jak tego w przeszlosci probowaly w Libanie Syria, USA, i Francja, kiedy Liban byl jej kolonia.

Avnery wspomina jak dokladnie 50 lat temu, odbylo sie potajemnie ostre starcie, miedzy Davidem Ben-Gurionem i Moshe Dyan'em z jednej strony przeciw owczesnemu premierowi Moshe Sharett'owi z drugiej. Sharett nie zgodzil sie na plan ataku wojska izraelskiego na Liban w celu podporzadkowania Libanu Izraelowi, za pomoca "marionetki-dyktatora," Chrzescianina libanskiego. Sharett dal na pismie swoja opinie w tej sprawie, ktora to opinia jest do dzis zachowana. Sharet napisal, ze plan ataku narzucenia dyktatyry na Liban jest nie do wykonania z powodu bardzo skomplikowanej struktury spolecznej i trudnego terenu. Sharett przepowiedzial wowczas, ze jakakolwiek proba wykonania tego planu skonczy sie katastrofa.
Niestety 27 lat pozniej, plan Ben-Guriona zostal wprowadzony w zycie przez Menachem'a Begina i Ariel'a Sharon'a i po latach przepowiednia Sharett'a sie sprawdzila i Izrael musial sie wycofac z Libanu, po zniszczeniu wielkiego osrodka handlowego w Beirucie, oraz maswej rzezi w obozach uciekinierow palestynskich.
Pacyfikacja i okupacja przez sily Izraela doprowadzily podbity kraj do ruiny i spowodowaly ze Szyici stali sie dominujaca sila w Libanie. Wtedy Syrii przypalda rola rozjemcy i okupanta czesci terenow Libanu. Sharon spowodowal powstanie w Libanie ruchu oporu Palestynczykow w formie poteznej dzis organizacji "Hezbollah."

Avneri twierdzi ze dzisiejsza "wiosna w Bejrucie," tylko powierzchownie przypomina duzo mniej skomplikowane wydarzenia na Ukrainie, poniewaz w Libanie kraj jest podzielony na wiele obozow religijnych i etnicznych. Amerykanie, wedlug Avneri, glosza nonsensy o "wonosci" i "demokracji" bez pojecia jak blisko sa do ponownego wywolania wojny domowej w Libanie.
Avneri uwaza, ze w Iraku Amerykanie juz rozpetali wojne domowa uzywajac oddzialow Kurdow (tak zwani "stracency idacy na smierc" czyli "peszmerga,") przeciw Sunnitom, jak na przyklad w miescie Fellujah, ktore to miasto zostalo zniszczone i tysiace jego mieszkancow zabitych. Kurdowie tez walcza przeciwko Sunnitom i Turkmenom w rejonie pol naftowych kolo maista Kirkuk. Prasa kontrolowana przez syjonistow nazywa walki Kudow z Arabami "wojna z terrorem," podczas gdy Avneri uwaza, ze tymczasem wojna domowa w Iraku bardzo przybiera na sile.
Jezeli USA i Izrael zniszcza obecna dyktature w Syrii, to zamiast "demokracji," spowoduja tam podobna wojne domowa, jak juz spowodowali w Iraku. Bedzie panowal dlugotrwaly chaos jak tego sobie zyczy Sharon, wedlug Avnery. Glownym celem Izraela jest "zmiana rezimu Szyitow" w Iranie, podczas gdy wlasnie Szyici zdobywaja wladze w Iraku, dzieki amerykanskiej pacyfikacji tego kraju. Izrael codzien bardziej komplikuje obecna sytuacje codziennymi grozbami bombardowania Iranu. Avneri uwaza ze atak na Iran "wielkiego sztana," czyli USA, wraz z "mniejszym szatanem," Izraelem, latwo mose spowodowac wybuch krwawych i niekonczacych sie walk na wielkich terenach osiadlych przez Szyitow w Iranie, Iraku i poludniowym Libanie.
Juz zaczely sie pogromy Arabow-Chrzescian przez Druidow w Libanie, w miejscowosciach w ktorych ludzie ci zyli w zgodzie od pokolen. Arabowie-Chrzescijnie twierdza ze Izraelczycy podjudzaja Druidow. Bezposrednim powodem protestow byly rysunki pornograficzne przyslane internetem (prawdopodobnie z Izaela).
Avneri uwaza, ze latwo wywolac wojne domowa na Bliskim Wschodzie, tak fanatyzmem jak i glupia naiwnoscia. Wedlug tego autora, George Bush jest ignorantem i nie zna historii a jednoczesnie powoluje sie na "demokracje" i "wolnosc." Bush jest natchniony "tworczoscia" Nathan'a Sharansky'ego. Nie rozumie on, ze tak wolnosc jak i demokracje ludzie musza sami sobie stworzyc. Frazesy o demokracji i wolnosci, jako pretekst krucjaty chciwej i nieodpowiedzialnej superpotegi, moze latwo spowodowac katastrofe. Bush wierzy, ze zwyciestwo Izraela nad Arabami jest konieczne dla powrotu Jezusa na ziemie. Wiara ta jest typowa dla bardzo licznych w USA fundamentalistow protestanckich. Bush dal sie omotac ideologii noekonserwatyzmu - ideologia ta byla stworzona przez trockistow nawroconych na sjonizm, ktorzy teraz, zamiast jak dawniej, nawolywac do permanentnej wojny o komuinizm, obecnie do permanentnej wojny o politycznie poprawna "demokracje"

12 marzec 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
Czy ryży ma prawo do wypowiedzi?
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyprzedaz
październik 12, 2004
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
Ojczyzna Żydów, Deklaracja Balfour’a Destabilizacja Świata
grudzień 27, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
Sąd Boży
sierpień 12, 2003
przesłała Elżbieta
Krawczyk kraje jak jej staje
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
USA -Dollar
kwiecień 23, 2006
Diabel
W USA ostre kary dla skorumpowanych prezesów
lipiec 30, 2002
IAR
Deutsche Bank
kwiecień 16, 2003
red. Krzysztof
Kandydaci Kabały?
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
Dalekozwroczny
styczeń 14, 2008
PAP
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
Jak USA chce rozbroić Hezbollah?
sierpień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media