|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
więcej -> |
|
Czy Islam zmieni Europę?
|
|

Europa prawdopodobnie nie będzie mogła utrzymać swojej pozycji ekonomicznej na świecie, bez dopuszczenia coraz większej ilości ludzi z poza terenu Unii Europejskiej.
W historycznej perspektywie wiadomo, że stosunkowo duża ilość przybyszów, jak to na przykład, miało miejsce począwszy od trzynastego wieku w Polsce, z czasem przyjęła kulturę polską. Do dziś są w Polsce muzułmanie osiedli przez wieki.
W drugiej połowie dwudziestego wieku i na początku dwudziestego pierwszego wieku nastąpiła zmiana procesów asymilacyjnych dotyczących całej zachodniej cywilizacji. Japonia, Chiny, Południowa Korea i inne „azjatyckie tygrysy” spowodowały upadek prestiżu słynnej dotąd, wydajności pracy w USA i Europie zachodniej. Wewnętrzne rynki dospodarek zachodnich ucierpiały, podczas gdy deficyty handlowe spowodowały duży wzrost zadłużenia, głównie u państw wschodniej Azji, dzie obecnie znajduje się połowa wszystkich pieniędzy na świecie. USA już nie jest wierzycielem i nawet stało się najbardziej zadłużonym państwem na całym globie.
Prestiż potęgi wojskowej USA ucierpiał z powodu klęski naprzód w Wietnamie a następnie w Afganistanie i w Iraku, mimo tego, że USA wydaje obecnie więcej na zbrojenia, niż cała reszta świata razem wzięta. Paradoksalnie, zwycięstwo w Zimnej Wojnie nad Sowietami, nie było w pierwszym rzędzie spowodowane przez USA. Wiele na to wskazuje, że sklerotyczny i zbiurokratyzowany system sowiecki, sam sobie spowodował upadek, który mógł nastąpić wcześniej, gdyby nie pomoc z zachodu.
W obliczu islamu, Rosja jest kulturalnie częścią zachodu, raczej niż wschodu.
Globalizacja w wersji amerykńskiej postrzegana jest jako nowa forma kolonializmu, zwłaszcza w Azji, gdzie USA nie działa według tych samych zasad, które są jakoby przestrzegane wśród Amerykanów.
Kapitalizm w liberalnej gospodarce jest oparty w dużej mierze na formułce Darwina „survival of the fittest” co niektórzy uważają, za bliskie „prawa dżungji,” tak że muzułmanie przybywający do Francji, Anglji, Niemiec lub Ameryki, często przekonują się, że za uprzejmymi manierami i grzecznymi uśmiechami kryje się zupełna obojętność polityków wobec nich.
Muzułmanie, którzy odnoszą tego rodzaju wrażenie, nie widzą powodu, żeby asymilować się. Dochodzą oni do przekonania, że posiadają bardziej wartościową kulturę niż kultura zachodnia i dlatego myślą, że oni powinni nawracać ludzi zachodu na szacunek dla wartości islamu.
Europa, siłą rzeczy, będzie przjmować coraz większą ilość muzułmanów, tak jak USA przyjmuje coraz większą ilość ludzi z Ameryki Łacińskiej. Już dziś jest rzeczą nagminną w USA, przy okazji starania się o informacje, od instytucji tak urzędowych jak i handlowych, a zwłaszcza banków, na pierwszym miejscu trzeba dokonać wyboru, czy chce się mówić po angielsku, czy po hiszpańsku.
W Rosji z powodu zapaści demograficznej muzułnamie różnych narodowości i Chińczycy będą stanowić coraz większy procent ludności. Bez względu na to czy Amerykanom i Europejczykom podoba się ten stan rzeczy, w obecnym stuleciu świat przejdzie głębokie zmiany wywołane przez Azjatów, włącznie z tymi, którzy należą do kultury islamu.
Obecnie jest wiele przesądów dotyczących islamu i muzułmanów, zwłaszcza dzięki propagandzie izraelskiej wynikającej z uzasadniania podboju Palestyny przez Żydów europejskich. Trudno sobie wyobrazić chaos na świecie, gdyby więcej grup działało tak jak sjonici i poszło na podbój terenów, na kórych mieszkali ich przodkowie, dwa tysiące lat temu.
Nie ulega wątpliwości, że marginalizacja kobiet, osłabia gospodarczo świat islamu, który wogóle jest obcy kulturze zachodu, mimo tego, że kiedyś uniwersytety europejskie były wzorowane na uniwersytetach islamskich i nawet w Krakowie barbakan jest przykładem architektury arabskiej. Pamiętam w latach dwudziestych, jak jako dziecko, kiedy wraz z moimi braćmi ciotecznymi, zachwaliśmy się niesfornie, wówczas nasza babcia karciła nas i mówiła, że wyczyniamy „awantury arabskie.”
Właśnie otrzymałem dwudzieste-ósme, pięknie ilustrowane, dzieło historyka sztuki, mego brata ciotecznego, Zdzisława Żygulskiego Juniora, zaopatrzome w serdeczną dedykację dla mnie i dla mojej żony, pod tytułem „Sztuka Mauretańska i Jej Echa w Polsce” (Wydawnictwo Dig, Warszawa 2005). Wśród pięknie i kolorowo ilustrowanych dzieł tego autora, dominuje sztuka polska, zwłaszcza militaria. Dorobek profesora Żygulskiego zawiera też ważne dzieła o sztuce perskiej i tureckiej.
Na mojej stronie internetowej www.pogonowski.com jest tłumaczenie na język polski staro-chorwackiego poematu epickiego pod tytułem „Osman.” Tlumaczene to było dokonane przez mego ojca Jerzego Pogonowskiego. Poemat chorwacki jest dłuższy niż „Pan Tadeusz” Adama Mickiewicza i był on napisany w Dubrowniku, przez Iwa Franowa Gundolicza w latach 1630tych, w dużej mierze „ku chwale oręża polskiego” w nadzieji, że Polacy wypędzą Turków z Europy. Ilustrowałem ten poemat 200 kolorowymi ilustracjami polskiego baroku.
W marcu 2006 była opublikowana i dobrze przyjęta przez krytyków książka Paul’a Grieve, pod tytułem „Przewodnik po Islamie: Historia, Wiara i Polityka,” (A Brief Guide to Islam: History, Faith and Politics,” ISBN: 0786718048). Wyżej wspomniane książki mogą być pożyteczne dla ludzi świadomych napływu muzułmanów do Europuy, kryzysu na Bliskim Wschodzie i interesujących się zagadnieniem czy i jak, w miarę postępu czasu, Islam zmieni kulturę i politykę europejską.
www.pogonowski.com |
|
25 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
|
Polska w łapach PiS, PO – USA-Izrael-UE(Niemcy)
sierpień 23, 2008
Dariusz Kosiur
|
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
|
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
|
Balcerowicz jednak powraca
marzec 2, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
Czwarta władza i agenci
październik 22, 2003
Teresa Kuczyńska
|
Białoruś przyjmie wyrzuconych studentów
kwiecień 1, 2006
thot
|
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
|
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
|
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych.
Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
|
unity w pubach Dublina
lipiec 3, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Echa KL Auschwitz: Izraelscy Żydzi pobili Żyda austriackiego
marzec 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Lewizna na wydziale prawa (ideały sięgają bruku)
październik 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
|
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
|
więcej -> |
|