ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
więcej ->

 
 

Strach w samolotach i masakra w Libanie





Policja brytyjska podała do wiadomości, że wykryto technicznie wysoko postawiony spisek, mający na celu spowodowanie wybuchów w samolotach lecących do Ameryki, jakoby spisek ten jest popierany przez Alkidę. Dwadziestu jeden podejrzanych zostało zaaresztowanych w środku nocy i brytyjski minister spraw wewnętrznych, podniósł stan zagrożenia do krytycznego, co znaczy że jest „spodziewany zbliżający się atak.”

Michael Chertoff, żydowski sjonista, szef bezpieczeństwa wewnętrznego USA, powiedział że: „Ten spisek, chociaż uknuty jakoby w W.Brytanii, ma charakter międzynarodowy i może być operacją Alkaidy.” Loty objęte spiskiem miały lądować w Nowym Jorku i w Los Angeles. Komisarz policji w Londynie powiedział. że „celem spisku było masowe morderstwo na niewyobrażalną skalę.”

Faktycznie liczba zagrożonych pasażerów była prawdopodobnie mniejsza niż suma ponad 900 osób ostatnio zabitych przez Izrael w podboju Libanu. Panika i chaos na lotniskach brytyjskich odbił się na globalnej komunikacji lotniczej. Pasażerom wsiadającym do samolotów w Anglji wolno było mieć ze sobą tylko pasporty, okulary, portmonetki i lekarstwa.

Spisek miał polegać na zastosowaniu wybuchu bomb w podręcznych pakunkach na około 10ciu samolotach lecących z Angliji do USA. Wybuchowe płyny miały być zastosowane przez około 50ciu ludzi, których zatrzymano nim wsiedli do samolotów. Chertoff uważa, że był to zaawansowany technicznie i gruntownie przygotowany plan, oparty na zastosowaniu płynów, nadających się do mieszanki wybuchowej.

Niewiadomo czy wszyscy spiskowcy zostali aresztowani. Na wszystkich lotniskach, gdzie nowe przepisy bezpieczeństwa są stosowane powstają, długie ogonki i częste skreślenia lotów. Podejrzanych aresztowano w Londynie i w Birmingham, byli to obywatele brytyjscy pakistańskiego pochodzenia, którzy łatwo mogli być oburzenia na maskrę dokonywaną przez Izrael w Libanie przy pomcy USA.

Bliska przyszłość wykaże, kto z tego spisku ma największą korzyść i czy mógł on być kontrolowany przez manipulację służb specjalnych współpracujących z Izraelaem. Co za tym przemawia to moment, w którym ten spisek został podany do wiadomości publicznej, jak też odwrócenie uwagi od masakry w Libanie i kultywowanie nastroju zagrożenia, w celu dalszego prowadzenia „wojny przeciwko terrorowi.” Chodzi przecież o podtrzymywanie solidarności zachodu z Izraelem, który „ma prawo bronić się.”

Napad Izreala an Liban, bombardowanie międzynarodowego lotniska w Beirucie, zbiorników z paliwem, elektrowni, łodzi rybackich, bloków mieszkalnych etc. nie ma nic wpólnego z walką z parytyzantką Hezbollah. Ataki na obiekty wojskowe Libanu odbywają się, przy równoczesnym żądaniu Izreala, żeby wojsko libańskie rozbroiło Hebollah. Niedawno „cedrowa rewolucja” w Libanie była według rządu Bush’a zwycięstwem liberalnej demokracji, a teraz ta demokracja jest bombardowana bombami amerykańskimi przez izraelskie samoloty.

Ataki Izraela przekonują ludność Libanu, że Izrael jest jej wrogiem, a Hezbollah obrońcą. Zwłaszcza, że Izrael chce osiągnąć rzekę Litani, z której może pompować 280 milionów metrów kubicznych wody rocznie i teraz chce zabezpieczyć tę grabież w formie strefy buforowej sięgającej tej rzeki. Strefa buforowa stałaby się faktycznie zaborem części Libanu przez Izrael.

Niszczenie i wyczerpywanie arsenału Hezbollah pod izraelskim bombardowaniem uważane jest przez niektórych analityków, za działania wstępne do ataku USA i Izraela na Iran, który zagraża monopolowi nuklearnemu Izraela na Bliskim Wschodzie. Tymczesem nowy kryzys w transporcie międzynarodowym sieje strach w samolotach i odwraca uwagę od masakry w Libanie.



www.pogonowski.com
11 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Gwrancje USA to czek bez pokrycia?
wrzesień 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Płaska Ziemia" wiedzących wszystko najlepiej
lipiec 19, 2003
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Już judzą...
wrzesień 27, 2005
Artur Łoboda
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
Encyklopedia GW: opozycja argentyńska = terroryzm
styczeń 20, 2005
(PAP)
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pl.jokes .. O tej niemożnosci ,wiecej.ciut..
grudzień 1, 2007
Znachor
Bez-prawo po raz kolejny
kwiecień 10, 2003
Adam Zieliński
Za mordę niepokornych
styczeń 14, 2008
interia.pl
Słowa Prawdy - jeszcze raz o agencie Wałęsie w filmie J. Zalewskiego
lipiec 11, 2006
J. Zalewski
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
21.10.2007 wybraliśmy likwidację Państwa Polskiego
październik 23, 2007
Dariusz Kosiur
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media