|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Nie dla PiS, PO, LiD w wyborach da Sejmu RP - 2007 r.
Nie przegrywajmy POLSKI!
|
|
Niestety, pewne jest, że najlepszy wynik wyborczy osiągną PiS i PO. Trzeci wynik osiągnie LiD (SLD), czwarta może być Samoobrona, a LPR i PSL nie wiadomo, czy znajdą się w sejmie. Tak właśnie będą glosować przećwiczeni antypolską, medialną pałą Polacy.
Przedstawię w telegraficznym skrócie charakterystykę obu najsilniejszych partii.
PiS - realizuje politykę pro USA (czytaj JudeoUSA) polegającą na opó?nianiu tworzenia UE-państwa pod niemieckim przewodnictwem w celu zwolnienia tempa przechodzenia w rozliczeniach światowych interesów z $ USA na euro. Chodzi o złagodzenie i możliwie największe oddalenie upadku gospodarczego USA, które zgotowali Amerykańskiemu Narodowi właściciele Banku Rezerwy Federalnej (od 1913 r. jest własnością żydowska). Polityka ta jest realizowana przez opó?nianie o kilka, kilkanaście lat przyjęcia przez UE wszystkich atrybutów państwa włącznie ze wspólną walutą. Panowie Kaczyńscy wyrazili zgodę na instalację w Polsce amerykańskiej „tarczy antyrakietowej” wymierzonej w Rosję i Chiny, chroniącej interesy Żydów z USA. „Polska” polityka jest, więc antyrosyjska. Chcą wypłacać Żydom odszkodowania za „mienie zostawione” w Polsce przed 1939 r. (chodzi o ok. 20 % z 65 mld $ USA wypłacanych w ziemi, budżet RP nie dysponuje już kapitałami finansowymi). W polskiej gospodarce realizują dokładnie tę samą politykę, co wszystkie poprzednie żydowskie rządy od 1989 r. (lub od 1980 r.) - takie są faktyczne ich dokonania, a tylko patriotyczna retoryka ich przemówień jest obliczona na wyprowadzenie w pole polskich gojów. PiS realizujące politykę pro USA jest jednocześnie pozornie antyniemieckie. Jednak nie oznacza to obrony przed Niemcami (np. sprawa roszczeń niemieckich) naszych narodowych interesów (brak układu pokojowego z Niemcami, których konstytucja określa dzisiejsze ich granice, jako granicę z 1937 r.). Ta antyniemieckość PiS jest ograniczona długością żydowsko-amerykańskiej smyczy, na której brykają sobie po polskim podwórku panowie Kaczyńscy - i trzeba koniecznie mieć tego świadomość.
PO - prowadzi politykę pro UE (czytaj JudeoUE-państwa) oraz pro niemiecką, czego zresztą wcale nie ukrywa. Politycy PO chcą jak najszybszego wprowadzenia euro, wspólnego unijnego ministra spraw zagranicznych itd. O polityce gospodarczej pisać nie warto, pokrywa się w najważniejszych punktach z polityką PiS (min. finasów w rządzie PiS to była liderka PO, Z. Gilowska).
Obydwie partie są prożydowskie i filosemickie - już sam ten fakt wskazuje, że są to partie antypolskie i antynarodowe.
Mimo wszystko wydaje się, że w tej sytuacji należałoby poprzeć PiS, ponieważ odsuwa na jakiś czas likwidację Polski na rzecz UE-państwa oraz niemieckie roszczenia terytorialne. Jednak, jeśli zastanowimy się, co zdecydowało, że PiS zrezygnował z władzy (Kaczyścy nie mogą mieć pewności, że w wyniku wyborów uzyskają 231 mandatów, czyli pełnię władzy) i z koalicj, w której Samoobrona i LPR nie miały nic do powiedzenia, o wszystkim decydowało PiS, to wniosek ostateczny, na kogo głosować, powinien być jednak inny.
Samoobrona i LPR obrzucane w żydowskich mediach błotem (faszyści, głupcy bez wykształcenia, seksualni zboczeńcy itp.) i dezawuowani przy każdej okazji również przez PiS, tworząc rządową koalicję mogły, mimo tych ataków, zdobywać dla siebie punkty zapewniające im w przyszłych wyborach lepszy wynik. W rozważaniach musimy jednak uwzględnić, że zbliża się termin głosowań (najprawdopodobniej w krajowych parlamentach) nad przyjęciem „poprawionej” konstytucji UE-państwa oraz euro. Ewentualne wzmocnienie więc, Samoobrony i LPR w wyborach po pełnej kadencji sejmu (i koalicji) mogłoby przesądzić o odrzuceniu konstytucji UE-państwa i euro. Tu warto zapoznać się z autoryzowanym wykładem J. Kaczyńskiego dla Żydów z fundacji Batorego, w którym mówił, że nie wolno dopuścić do połączenia sił Samoobrony i LPR i do zdobycia przez te radykalne ugrupowania władzy w Polsce (http://www.batory.org.pl/debaty/jkaczynski.htm) - wykład wygłoszony przed wyborami 2005 r. wiele wyjaśnia.
Należy również zauważyć, że po przyspieszonych wyborach i przy założeniu przegranej PiS, ma ono własnego prezydenta, który zawetuje każdą ustawę, jeśli będzie ona sprzeczna z polityka PiS, czyli z interesami USA (JudeoUSA). Tak więc, spowolnienie tworzenia UE-państwa będzie realizowane zgodnie z polityką PiS, czyli USA. Są więc realizowane główne postulaty wykładu
J. Kaczyńskiego - wycinanie Samoobrony i LPR bez uszczerbku dla interesów USA w Polsce.
Likwidacja ugrupowań ludowo-narodowych jest także celem wspólnym PiS, PO, LiD. Jest też celem światowego żydomasoństwa anglosaskiego i europejskiego, których interesy reprezentują i realizują w Polsce właśnie te ugrupowania. Nie wolno też zapominać o jeszcze jednym celu łączącym żydomasoństwo anglosaskie i europejskie, to walka z katolicyzmem, aż do zwycięstwa.
Na tle PiS i PO niczym specjalnym nie wyróżnia się LiD (SLD). Wszystkie te twory są „okrągłostołowym” żydowskim produktem, powstałym i uwłaszczonym na naszym majątku narodowym. Nie powinno nas też interesować, że te żydowskie i pro żydowskie ugrupowania prowadzą w zasadzie pozorną walkę miedzy sobą - niech się wzajemnie politycznie unicestwią, to byłoby dla nas najkorzystniejsze rozwiązanie i tego im szczerze życzę, jako katolik, obywatel i Polak.
Jeżeli chcemy coś dla nas samych zrobić, choć z przykrością twierdzę, że za sprawą żydowskich mediów nie jesteśmy jako Naród jeszcze na tyle dojrzali, żeby z całą bezwzględnością zlikwidować filosemicką, filogermańską, a przede wszystkim antypolską chorobę weneryczną i prostytucję w polskiej polityce i parlamencie, to ujmując rzecz krótko, w żołnierskich słowach, PiS, PO, LiD powinny otrzymać od nas 0 (zero) głosów w wyborach 2007 r.
Całkowicie zatem uprawniony jest wniosek, że w nadchodzących wyborach trzeba głosować wyłącznie na Samoobronę i LPR, choć jest niestety oczywiste i smutne, że nie są to partie stanowiące ideał ugrupowań ludowych i narodowych, i że daleko im do niego, ale nie mają żydowskich „okrągłostołowych” korzeni i nie brały udziału w rozkradaniu majątku Narodu. Dajmy wreszcie sobie szansę, następna, ale już chyba ostatnia na zmiany, zdarzy się za około cztery lata.
Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, czyje w takim razie interesy reprezentuje lub im ulega Radio Maryja, które już popiera PiS. Na razie nie chcę odpowiadać na to pytanie nawet sam sobie.
Dariusz Kosiur
|
|
10 wrzesień 2007
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
Zostaną zawieszeni ci, którzy w "Odrze" nie interweniowali
sierpień 7, 2002
PAP
|
Zrobieni na szaro
październik 22, 2003
Ryszard Jakubowski
|
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Dlaczego 2+2=4
czerwiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
|
Przetargi o Zeznania w Sprawach Kryminalnych w USA
styczeń 31, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
|
Ameryko, obud? się!
październik 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Po wyborach w USA
grudzień 26, 2004
Gregory Akko
|
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
|
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
|
więcej -> |
|