|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
więcej -> |
|
Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni
uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
|
|
"Prawdziwi wierni Bogu Żydzi ortodoksyjni
uważają państwo Izrael i syjonizm za nazizm !
What orthodox Jews think about the Israel state ?
[ Co Żydzi ortodoksyjni myślą na temat państwa Izrael ?]
Zionisim is nazism
[ Syjonizm to nazizm ]
Israel is a cancer for Jews
[ Izrael jest rakiem dla Żydów ]
Jews - Israel extreme opposites
[ Żydzi - Izrael to ekstremalne przeciwieństwa ]
Authentic Jews will never recognize the state of "Israel"(1)
[ Prawdziwi Żydzi nigdy nie uznają państwa "Izrael" ]
Authentic Jews will never recognize the state of "Israel"(2)
[ Prawdziwi Żydzi nigdy nie uznają państwa "Izrael" ]
Więcej ciekawych zdjęć ortodoksyjnych żydów palących flagi Izraelskie, protestujący przeciwko nazizmowi Izraela
http://www.netureikarta.org/Purim%202002.htm
http://www.netureikarta.org/dmnsrtn7feb02.htm
Ortodoksyjni żydzi są przeciwni Syjonizmowi
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że Ortodoksyjni Żydzi są przeciwni Syjonizmowi [i], przeciwni Okupacji Palestyny przez Syjonistów oraz posiadania przez Żydów jakiegokolwiek kraju. -
Tak jest dlatego że według nich, powołując się na swoje Święte pismo, Torę, mówią że Żydzi powinni żyć w diasporze ponieważ na to zasłużyli i Ściągnęli na siebie 'Gniew' Boga. Staranie się o utworzenie państwa Izrael jest więc sprzeczne z ich ideologią.
Oczekują oni bowiem na obiecanego Mesjasza, i dopiero wtedy na ziemi nastanie królestwo. W Torze (Taurat) napisane jest że:
"Stwórca, błogosławiony niechaj On będzie, przysiągł że Żydom nie wolno okupować Ziemi Świętej siłą, nawet jeżeli mieliby możliwość to zrobić?" (Tractate Ksubos, folio 111)
Wypowiedzi niektórych Ortodoksyjnych Rabinów:
"Każdy kto ma choćby myśl konieczności [istnienia]"Państwa", jest to równe z bałwochwalstwem"
(Rabbi Joel Teitelbaum: Al Ha'Geula V'Al Ha'Temura p. 86)
"[Tora] zabrania nam abyśmy walczyli o pojednanie czy posiadanie ziemi, w sposób inny niż duchowy."
(Rabbi S. R. Hirsch)
"Nie z własnej woli opuściliśmy ziemię Izraela, i nie z własnej mocy powrócimy do ziemi Izraela."
(Rabbi S.D. Schneerson)
"[Syjoniści] pragną państwa aby zrobić z żydów heretyków."
(Rabbi C. Soloveichik )
Cytaty te przytoczone ze stron:
http://www.netureikarta.org/
http://www.jewsnotzionists.org/
Jeszcze przed istnieniem państwa Izrael Ortodoksyjni Żydzi mówili między
innymi:
"Nie chcemy widzieć Palestyny, ani teraz, ani nigdy w przyszłości jako Żydowskiego Państwa."
http://www.codoh.com/zionweb/ziondark/zionopp01.html
(printed as Annex in Anti-Zionism - Analytical Reflections, by
Roselle Tekiner, Samir Abed-Rabbo and Norton Mezvinsky,
editors, Amana Books, New York, 1988. Distributed by American
Jewish Alternatives to Zionism, Inc., New York)
[i] syjonizm - żydowski ruch polityczny powstały w Europie w 80 latach XIX w., mający na celu utworzenie, a potem umocnienie państwa Izrael. [http://www.slownik-online.pl/]"
(Tekst krążący po internecie, bez podpisu)
Komentarz
Zarówno nazizm jak też syjonizm mają zbliżone korzenie, jak też historię rozwoju.
Z jednej strony Wagner, za drugiej Herzl. Dwóch dziewiętnastowiecznych romantyków zarysowujących mglistą ideę państwa, Wagner - niemieckiego, Herzl - żydowskiego.
Oba te ruchy kształtowały te same doświadczenia : pierwsza wojna światowa, "porządek wersalski" z nieudolną Ligą Narodów, "wielki kryzys gospodarczy".
Trudno dziś jednoznacznie powiedzieć, czy syjonizm czerpał z doświadczeń nazizmu, czy też go stymulował. W każdym razie oba te ruchy bardzo silnie rozwinęły się w okresie międzywojennym.
Nie można jednak nie zauważyć, że syjonizm miał bardzo wiele mutacji i tylko fakt przejęcia inicjatywy, a pó?niej władzy przez najbardziej skrajne jednostki zadecydował, że stał się on ruchem o tak negatywnym obliczu.
Nie zgodzę się jednocześnie z tezą (choć głoszoną przez samych Żydów), że państwo Izrael jest państwem
nazistowskim.
Przez znaczną część istnienia tego państwa władzę posiadała partia pracy, daleka od idei nacjonalistycznych.
Życiem milionów potrafią - w wyniku manipulacji - sterować pojedyncze jednostki.
Tak też się stało z Izraelczykami, którzy poddali się prowokacji Szarona.
Dzisiaj zbierają tragiczne żniwo swojej bezmyślności.
Społeczeństwa wciąż są nieodporne na wielkich oszustów, o czym wskazuje przykład Rosji bolszewickiej, nazistowskich Niemiec, faszystowskich Włoch, szaronowskiego Izraela, buszowskich Stanów Zjednoczonych i kwaśniewsiej Polski.
|
|
23 luty 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
|
Szwecja ostrożna wobec nowych krajów UE
sierpień 19, 2002
IAR
|
Licytacja?
sierpień 3, 2002
Andrzej Kozioł
|
Czy starym towarzyszom będzie potrzebna nowa "Rota"?
maj 9, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Kretynizm zinstytucjonalizowany w wydaniu WP
czerwiec 15, 2003
Artur Łoboda
|
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
|
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
|
Katrin huragan , którego nie było w Nowym Orleanie.
wrzesień 13, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Czy potrafią?
lipiec 15, 2007
PAP
|
Eutanazja dla górnictwa
sierpień 3, 2003
Teresa Wójcik
|
Już nic polskiego
sierpień 18, 2003
Anna Surowiec, Robert Popielewicz
|
Cierpliwość, praca, opanowanie - przyniosły rezultaty
Adam Małysz mistrzem świata!
luty 23, 2003
PM
|
Mediokracja.
styczeń 22, 2007
tezlav von roya
|
Stoen zostanie sprzedany
grudzień 19, 2002
PAP
|
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
|
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
|
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|