|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
więcej -> |
|
Spada zaufanie do mediów publicznych
|
|
Ponad połowa Polaków (51%)nie ufa Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji. W drugiej kolejności pod względem nieufności respondenci wskazali na Telewizję Polską (29%). Badania zostały przeprowadzone przez TNS OBOP.
Trzy czwarte badanych (76%) ufa Polskiemu Radiu (przeciwnego zdania jest 15%), 70% - prasie (przeciwnie 21%), 69% - radiowym rozgłośniom komercyjnym (przeciwnie 18%). 68% ufa prywatnym stacjom telewizyjnym (przeciwnego zdania jest 24%). TVP ufa 65% respondentów, a KRRiT - 32%.
Poprzednie badania na temat zaufania do mediów TNS OBOP przeprowadził w marcu 2002 r. W porównaniu z sytuacją sprzed półtora roku, wzrosło zaufanie do mediów prywatnych, zwłaszcza stacji telewizyjnych - odnotowano wzrost zaufania o 4% i spadek nieufności o 3%.
Spadło zaś zaufanie do mediów publicznych. W tym przypadku poziom ufności obniżył się o 14% Liczba osób deklarujących nieufność wzrosła o 6%. Wobec Polskiego Radia ufność obniżyła się o 9%, a wobec prasy o 7%.
Sondaż zrealizowano w dniach 6-8 września na próbie 1005 mieszkańców Polski powyżej 15 roku życia.
(PAP)
Komentarz
Wyniki sondażu dokumentują wciąż wielką naiwność społeczeństwa polskiego.
Wszystkie największe prywatne media powstawały, bąd? funkcjonowały z rażącym naruszeniem prawa.
Ich majątek - w większości wypadków wywodzi się z wypranych pieniędzy.
Dotyczy to zarówno Polsatu, TVN, RMF, Radio Zet, Agora jak też telewizji Puls.
W wielu przypadkach media prywatne czerpały dochody od przestępców, ponieważ z całą świadomością reklamowały przestępcze przedsięwzięcia służące okradzeniu społeczeństwa.
Są to wystarczające powody aby wszystkim wspomnianym mediom odebrać posiadane koncesje. Ale takie rozwiązanie traktować można jako abstrakcję tak długo jak długo abstrakcją będzie w naszym kraju słowo "sprawiedliwość".
Nie zmienia to faktu, że telewizja publiczna powinna być w pierwszym rzędzie oczyszczona z struktur mafijnych. I nie dotyczy to jedynie programu I bo Program II TVP i ośrodki regionalne już dawno przekształciły się na podobieństwo mafii Kwiatkowskiego w koterie.
|
|
10 październik 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Sprzedać, byle szybciej sprzedać
styczeń 29, 2003
Radio Zet
|
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
|
Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Islamizacja Bałkanów” a Konkurencja USA z Rosją
marzec 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zamglona przejrzystość władzy
wrzesień 6, 2005
Witold Filipowicz
|
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
|
Brawo LPR!!!!
styczeń 24, 2007
ula
|
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
|
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
|
Co musiałoby się wydarzyć aby przyśpieszyć wybory?
czerwiec 17, 2007
Marek Olżyński
|
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
|
więcej -> |
|