ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niegasnąca inspiracja 
17 maj 2020      Paweł Ziółkowski
76 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w TVP przypomina koncepcję "karuzeli" Miłosza. 
1 sierpień 2020     
Długoletni zwolennik szczepionek w końcu mówi szczerze o braku dowodów naukowych potwierdzających bezpieczeństwo szczepionek 
22 lipiec 2024     
Gaza: Dwie zbrodnie wojenne w jednej – Pepe Escobar ostrzega przed „kultem śmierci” 
30 sierpień 2025     
On Buchanan’s book “The Unnecessary War”  
14 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
NADEJDZIE KIEDYŚ NASZ CZAS! 
20 maj 2015     
Sędziowski program informatyczny 
4 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Jak Zbigniew Ziobro pomaga okradać Polaków? (2) 
10 kwiecień 2019     
Krztusiec 
2 wrzesień 2024     
Jak Polacy sami sobie "pomagają", czyli jak sami sobie robią wbrew 
2 grudzień 2013      /-/Ewa Englert-sanakiewicz
Dzień po 11 września: Rada Bezpieczeństwa ONZ przyjmuje rezolucję 1368 i rozpoczyna „czwarty filar” Organizacji Narodów Zjednoczonych 
17 wrzesień 2021      Elias Davidsson
Nowe kryteria lichwy 
13 listopad 2012      Artur Łoboda
"Polscy zdrajcy" według Bartoszewskiego 
1 marzec 2011      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński Poemat o śmierci  
10 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Plan zniszczenia polskiej kultury (4) 
29 maj 2013      Artur Łoboda
Co to jest polio i czy naprawdę zostało wyeliminowane? 
12 luty 2024      Patricia Harrity
Cuda się nie zdarzają 
17 marzec 2015      Artur Łoboda
Cła odwetowe Trumpa a podatki odwetowe Balcerowicza 
3 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Ogolny strach 
17 kwiecień 2010      Goska
CHOROBA CROHNA: ZAPALENIE, KTÓRE NISZCZY JELITA 
5 maj 2020      Alina

 
 

Sąd Najwyższy orzekł, że szczepionka mRNA Covida NIE JEST SZCZEPIONKĄ, więc co to jest?

 
Zwolennicy szczepień uwielbiają słowo „szczepionka”, ponieważ wierzą, że to jedyny sposób, w jaki ludzie mogą przetrwać na planecie pełnej wirusów, na której w każdej chwili może cię zabić wszystko, na przykład polio, odra i wirus z Wuhan, czyli Covid-19.
Mówi się, że szczepionki to święty Graal medycyny, a CDC zaleca, aby wszystkie dzieci otrzymywały 70 zastrzyków przed ukończeniem 7. roku życia, począwszy od dnia urodzenia (pomyślmy tutaj o zastrzyku przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby).
A teraz przekonaj się, że wszyscy z 270 milionów Amerykanów, którzy otrzymali co najmniej jedno szczepienie przeciwko Covidowi, otrzymali nie tylko brudną szczepionkę , ale coś, co nawet nie kwalifikuje się do określenia „szczepionka”.
Więc na co, do cholery, oni wszyscy się zgodzili?
 
85 procent Amerykanów prowadzi pokręcony, szalony eksperyment , który ma związek z oszukiwaniem ludzkich komórek , aby wytworzyły na zawsze miliony nanocząstek, które zatykają krew, zakłócają pracę OUN i katapultują komórki nowotworowe. Ups.
Przepraszamy za to, mówią CDC, FDA, WHO, lekarze, pielęgniarki, farmaceuci, systemy szkolne i miliony pracodawców w całym kraju.
To modny apologeta szczepionek, który pojawia się za mało i za późno.
 
Zastrzyki na Covid-19 wcale NIE są szczepionkami i orzekł to Sąd Najwyższy, ponieważ zastrzyki mutujące geny NIE spełniają medycznej definicji szczepionek, ponieważ NIE zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa.
 

Brudne szczepionki zawierają i tworzą zanieczyszczenia w organizmie człowieka, rozprzestrzeniając choroby i zaburzenia, zamiast zapewniać ochronę poprzez odporność przed nimi


 
Czy NAPRAWDĘ wiesz, co oznacza mRNA?
Słyszeliście na ten temat wiele fałszywych narracji od chwili, gdy po raz pierwszy wprowadzono szczepionki inne niż szczepionki.
Wszystkim powiedziano, że NIE zmieniają DNA.
To było ogromne kłamstwo.
Wszystkim powiedziano, że białka kolców pozostają w miejscu wstrzyknięcia.
Kłamstwo.
Wszystkim powiedziano, że zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa.
Kolejna bzdura.

Wszystkim powiedziano również, że nie można złapać Covida, jeśli dostaniesz „szczepionkę”.
Więcej łóżka.
 
Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Dziewiątego Okręgu jest federalnym sądem apelacyjnym z siedzibą w  San Francisco w Kalifornii .

Dziewiąty Okręg jest zdecydowanie największym z 13 amerykańskich sądów apelacyjnych i obejmuje łącznie dziewięć stanów i dwa terytoria, a w jego skład wchodzi 29 czynnych sędziów.
Po prostu unieważnili (błędnie zastosowali) precedens ustanowiony w starej, poprzedniej sprawie Jacobson przeciwko Massachusetts , która dotyczyła skuteczności szczepień przeciwko ospie w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się choroby.

Umożliwiło to medycznemu kompleksowi przemysłowemu przymusowe szczepienie Amerykanów w oparciu o tę teorię (pamiętajcie, bez żadnego dowodu naukowego).
Ponieważ „szczepienia” mRNA Covid-19 NIE skutecznie (ani w ogóle) „zapobiegają rozprzestrzenianiu się” wirusa, sąd orzekł, że nie można ich już nazywać szczepionkami.
 
Samo CDC definiuje szczepionkę jako „produkt stymulujący układ odpornościowy człowieka do wytworzenia odporności na określoną chorobę”.
Termin „szczepienie” definiuje się jako „czynność wprowadzenia szczepionki do organizmu w celu wytworzenia odporności na określoną chorobę”.
Wierzcie lub nie, ale Big Pharma nigdy nie testowała szczepionki, żeby sprawdzić, czy zapobiegnie przenoszeniu wirusa, a mimo to każdy lekarz, naukowiec, ekspert od fałszywych wiadomości i sam fałszywy prezydent (wąchający włosy Joe) wielokrotnie powtarzali frazę o szczepionce, więc wygrałeś nie złapiesz (i umrzesz) na Covid.
Zgadnij co?
Szczepionki to broń.
 
 

Wysoki Trybunał orzekł, że mRNA nie jest szczepionką i być może dzieje się tak dlatego, że w rzeczywistości jest bronią biologiczną masowego rażenia


 
Być może jeszcze nie słyszeliście, ponieważ kompleks przemysłowy środków masowego przekazu (fałszywych wiadomości) nigdy nie pozwoli, aby ta historia znalazła się na pierwszych stronach gazet lub w ogóle gdziekolwiek, ale człowiek, który przygotował projekt ustawy o broni biologicznej i przeciwdziałaniu terroryzmowi z 1989 r. (BWAA), kategoryzuje zastrzyki nanocząstek mRNA jako broni masowego rażenia.

O tak, zrobił to. Profesor prawa dr Francis Boyle , profesor z wykształceniem na Harvardzie i autor BWAA, wydał oświadczenie pod przysięgą, DEKLARUJĄC zastrzyki mRNA Covid-19 jako „broń biologiczną” i „ broń masowego rażenia ”.

To tyle, jeśli chodzi o dyskredytowanie sygnalisty.
Mając takie referencje, zdyskredytują jeszcze bardziej jego własne, wymyślone teorie spiskowe, mówiące o „bezpiecznym i skutecznym” szczepieniu oraz o „świętym Graalu” medycyny.
Przyjdź i przekonaj się, że są to jedne z najniebezpieczniejszych rzeczy, jakie mogą zaatakować organizm człowieka.

Zgodnie z właściwą klasyfikacją „szczepionek” na Covid, dzieli się je na następujące:

    ● Broń biologiczna 18 USC § 175; Broń i broń palna § 790.166 Fla. Stat. (2023); 
    ● Federalna zbrodnia zdrady stanu 18 USC § 2381; 
    ● Zdrada § 876.32 Fla. Stat. (2023); 
    ● Terroryzm krajowy, 18 USC § 2331; 
    ● Terroryzm § 775.30 Fla. Stat. (2023); 
    ● Morderstwo § 782.04 (1) (a) Fla. Stat. (2023); 
    oraz
    ● Ludobójstwo 18 USC §1091; 



 
Źródło:
https://badmedicine.news/2024-06-11-high-court-rules-covid-mrna-jab-not-vaccine.html
14 czerwiec 2024

SD Wells 

  

Komentarze

  

Archiwum

Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Od gazowej maski
maj 15, 2003
...und morgen die ganze Welt
grudzień 9, 2003
Andrzej Kumor
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
Rosyjska Intifada w Tallinie
maj 18, 2007
Izrael Szamir
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Syn Świętej Jadwigi Śląskiej
maj 26, 2005
Adam Maksymowicz
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
Kaziuk zostawia Handzie w Taplarach i ucieka do cywilizacji
marzec 4, 2009
jobstalker
Najlepszy żydowski geszeft
luty 7, 2008
Artur Łoboda
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
Być czy mieć?
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Próba rozumu
wrzesień 10, 2007
Artur Łoboda
Polski "Titanic" z unijną orkiestrą
styczeń 26, 2005
Ksiądz profesor Czesław S. Bartnik
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media