|
Kto zapłaci Federacji Rosyjskiej za skutki samowoli załogi prywatnego polskiego samolotu?
|
|
Kto zapłaci Federacji Rosyjskiej za skutki samowoli załogi prywatnego polskiego samolotu? Załogi która nie podporządkowała się poleceniom rosyjskiej kontroli lotów tylko wykonywała polecenia pasażerów. To powtórka incydentu przy lądowaniu w Gruzji, ale tamten pilot nie ugiął się pod naciskami LK i wylądował w Erewaniu a nie w Tbilisi.
http://www.youtube.com/watch?v=Vczpj52cvBA
Wiem że za grupową wycieczkę polskich prokuratorów wojskowych z pułkowniczkiem Krzysiem Parulskim na czele do Smoleńska i za odprawy pośmiertne zabitych zapłaci polski podatnik.
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7753093,Prokuratorzy_wojskowi_leca_do_Smolenska.html
Materiałów na temat bufonady LK w Gruzji i poprzedniego incydentu z pilotem jest w Internecie tak dużo że trzeba powołać przynajmniej jedną nową specsłużbę wyłącznie do jego usuwania. Chłopaki z prokuratury wojskowej sami nie dadzą sobie rady z zacieraniem śladów.
"Po tym pan prezydent przyszedł do kabiny pilotów i osobiście jako zwierzchnik sił zbrojnych polecił mi lecieć do Tbilisi - pisze w meldunku pilot. Wcześniej najbliżsi współpracownicy prezydenta, np. Adam Bielan, twierdzili, że Kaczyński nie kontaktował się z pilotem. A prezydent w wywiadzie dla Polskiego Radia twierdził: - Ja nie wydawałem rozkazu, ja tylko wydałem polecenia różnym dużo wyższym niż pilot oficerom Wojska Polskiego. I oni zrealizowali moje polecenia i wydali pilotowi rozkaz na piśmie. I pilot nie usłuchał.
Kaczyński jeszcze w czasie lotu mówił dziennikarzom, że "jeśli ktoś decyduje się być oficerem, to nie powinien być lękliwy". Po wylądowaniu w Azerbejdżanie zapowiedział, że "po powrocie do kraju wprowadzimy porządek w tej sprawie".
Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,5705983,Medal_dla_pilota__co_Lecha_Kaczynskiego_sie_nie_bal.html#ixzz0klAy1W3Q
|
|
11 kwiecień 2010
|
|
tłumacz
|
|
|
|
| Do chłopaków ze specsłużb. Musicie utajnić liczbę podejść do lądowania w Smoleńsku, polecenia pasażerów do pilota, polecenia rosyjskich kontrolerów lotniska, wcześniejszy incydent LK z pilotem w Gruzji. No i tematy pracy doktorskiej i habilitacji Lecha Kaczyńskiego z leninowskiego prawa pracy... Inaczej nawet gospodynie domowe, a także motłoch budżetowy i związkowy zaczną coś podejrzewać. |
|
2010-04-11
tłumacz
|
 |
|
|
| Tylko w Judeopolonii jest tajemnicą że wasz zwierzchnik sił zbrojnych Prezydent Lech Kaczyński, być może za pośrednictwem wyższych oficerów obecnych na pokładzie samolotu, wywierał nacisk na pilotów. Są nagrania z poprzedniego incydentu w Tbilisi po którym upośledzony bufon karzeł nie poniósł kary. |
|
2010-04-13
tłumacz
|
|
|
|
„Artystom wolno masy robić na szaro”
maj 17, 2008
Dariusz Kosiur
|
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
|
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
|
Dziennikarze pod lupą
styczeń 14, 2006
Marek Olżyński
|
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
|
Niezależne Obchody 25 -tej Rocznicy Strajków na Dolnym Śląsku
sierpień 8, 2005
Dr Leszek Skonka
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
Jak stracili wladze
wrzesień 6, 2005
przeslala Elzbieta
|
Na usługach korporacji
październik 30, 2005
PAP
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
|
Jeszcze tylko jedna przegrana...
czerwiec 18, 2006
Marek Olżyński
|
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
|
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
|
Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z frontu walki z nudą
sierpień 11, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Dzień Nauczyciela
październik 14, 2004
Piotr Mączyński
|
Józef Piłsudski
Wzajemna lojalność i zaufanie obywateli
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
|
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
|
|