ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
więcej ->

 
 

Oś USA-Izrael i arsenał nuklearny Pakistanu


Popierana przez oś USA-Izrael, były pani premier Pakistanu, Benazir Bhutto żąda natychmiastowego odejścia od władzy generała Pervez’a Musharraf’a. Brutto jest za drutami kolczastymi, którymi jest otoczony jej dom w Lahore. Nagła kłótnia między popieranymi przez USA politykami doprowadziła do ogłoszenia stanu wojennego w Pakistanie i jakoby popsuła szyki „światowej wojny przeciwko terrorowi.”

W rzeczywistości wydarzenia te, które spowodowały demonstracje przeciwko rządowi generła Musharraf’a, mogą być częścią wielkiego planu, żeby uzyskać kontrolę arsenału nuklearnego Pakistanu przez oś USA-Izrael i nie dopuścić do kontroli tego arsenału przez fanatyków islamu. W sprawie tej pojedzie do Pakistanu John Negroponte, Żyd, dyplomata sławny z brutalnej pacyfikacji Ameryki centralnej a potem Iraku, gdzie był ambasadorem.

Ludzie przy władzy w Pakistanie mówią poufnie dziennikarzom, że spodziewają się „huraganowej” akcji USA, żeby zdobyć kontrolę pakistańskiego arsenału nuklearnego, za pomocą przewrotu politycznego, niby na rzecz rządu Brutto, ale pod okiem John’a Negroponte, który ma ustalić „ochronę” przez oś USA-Izrael nad pakistańską bronią nuklearną.

Rząd Musharraf’a twierdzi, że broń nuklearna Pakistanu jest tak bezpieczna, że USA nie może jej obserwować przez swoje szpiegowskie satelity, a co dopiero ekstremiści islamscy chowający się jak bin Laden w Afganistanie w górach Tora Bora. Jednak sprawa ta alarmuje rząd Musharraf’a wobec poparcia USA dla byłej pani premier Brutto, tak że Musharraf porozumiewa się z królem Arabji Saudyjskiej, Abdullah’em, kóry niedawno złożył wizytę w Watykanie, gdzie powiedział że „Judeo-Chrześcijańskia” polityka w czasie ostatnich 160 lat była przeszkodą w stabilizacji Bliskiego Wschodu i świata islamskiego, ponieważ jak to mówią Chińczycy „chrześcijanie są końmi trojańskimi Żydów,” w rezultacie czego obecne elity są spychane na margines i nie mogą kontrolować mas muzułmanów w Palestynie i w Pakistanie.

Król Abdullah powiedział że jego rozmowy z generałem Musharraf’em dadzą okazję do stabilizacji, w której przeszkodą jest poparcie Waszyngtonu dla Bhutto, w celu wtrącania się USA w wewnętrzne sprawy Pakistanu.

Pani Brutto teraz żąda ustąpienia Musharraf’a ze stanowiska dowódcy armii i z prezydentury, które zdobył on w puczu w pa?dzierniku 1999. W dniu 11go września, 2001 rząd Busha dał ultimatum Pakistanowi, że musi stanąć po stronie USA, lub być zniszczony jako przeciwnik w „wojnie przeciwko terrorowi.” „Musicie być 100% z USA lub 100% przeciwko, według słów podsekretarza stanu Richard’a Armitage. Nie było wówczas mowy o arsenale nuklearnym Pakistanu i o działalności Abdul’a Qade Khan’a, „ojca bomby nuklearnej Pakistanu,” który handlował sekretami nuklearnymi na Bliskim Wschodzie i w Azji. Ciekawe jest że ostatni sondaż opinii w Pakistanie dał Osamie bin Laden 46%, Musharraf’owi 38% i Buszowi 7% popularności przed ogłoszeniem stanu wojennego, po którym popularności Musharraf’a i Bush’a spadła jeszcze niżej podczas gdy coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z grożącej światu „ostatecznej” wojny nuklearnej, mimo istniejącego nuklearnego traktatu („Non-proliferation Traty”) podpisanego przez 183 państwa.

Zimna wojna z końca dwudziestego wieku została zastąpiona przez rząd Bush’a w USA „wojną rozbrojeniową” jako „wojną zapobiegawczą” („prewentywną”) jaką był atak USA na Irak „dla dobra Izraela,” oraz planowany atak na Iran, który może wkrótce nastąpić.

Irak został bezpodstawnie oskarżony o posiadanie broni masowego rażenia a podporządkowany USA Pakistan okazał się być trudnym „aliantem z przymusu” i jest bardziej niebezpiecznym państwem niż był Irak. Pięć próbnych eksplozji nuklearnych Pakistanu były reakcją na pięć próbnych eksplozji nuklearnych Indii, przeciwko którym Pakistan walczył trzy „wojny konwencjonalne” od czasu zdobycia niepodległości w 1947 roku. Wojna nuklearna między tymi dwoma państwami jest obecnie najbardziej prawdopodobna na świecie.

Tymczasem Pakistan nie pozwala Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej przy ONZ, przeprowadzić wywiadu z Khanem, który wyprodukował około 50 bomb nuklearnych w Pakistanie, gdzie jest on pod aresztem domowym, a Izrael, który wyprodukował kilkaset bomb nuklearnych, teraz zaciekle broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie.

Natomiast Iran zagrożony atakiem przez oś USA-Izrael ma tysiące pocisków rakietowych z „konwencjonalnymi” głowicami, które użyte w salwie odwetowej mogą obrócić elektrownie i zbrojownie Izraela, w ?ródło zatrucia radioaktywnego o średnicy 450 km. według artykułu w Jeruzalem Post amerykańskiej fundacji pokojowej „Green Peace.”

Jonatan Schell, autor wielu książek, między innymi „Los Ziemi” („The Fate of the Earth”) uważa że imperialna polityka zastraszania innych państw przez neo-konserwatywny rząd Bush’a, nie udała się w Iraku i w Pakistanie, tak że teraz trzeba zastąpić ją polityką przeciwną aroganckiej polityce imperialnej za pomocą szacunku dla rządów innych krajów i poszanowania woli ich mieszkańców.

www.pogonowski.com
14 listopad 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
Wywiad z Kentroversy
październik 23, 2007
marduk
Pamięci ks. Jerzego Popiełuszki
październik 24, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niemal 117-letni Ukrain
grudzień 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Syjonistyczna pyskówka nad grobami ofiar
maj 5, 2005
PAP
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
Manekinka
listopad 22, 2003
Andrzej Kumor
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media