ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

To są protesty przeciwko wojnie! 
23 marzec 2021      Artur Łoboda
Chińska Operacja “Nietoperz”, czyli symulowana “pandemia” podbija (dobija?) świat Zachodu – Tomasz Gabiś 
19 lipiec 2020     
Szał imperatora: Niech chaos ogarnie świat! 
4 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Badanie elektromagnetyzmu osób szczepionych w Luksemburgu 
10 lipiec 2021     
Pytania do Radia Erewań na rok 2013 
10 maj 2013      Radio Erewań
Przekop Mierzei wiślanej w pisowskim stylu 
1 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Skandynawski kraj był testem dla sceptyków blokowania, ale ten zwrot pokazuje nam niebezpieczeństwo zaakceptowania jakiejkolwiek części tej narracji 
21 listopad 2021     
Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? Część V 
27 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Niesamowite: Drosten przyznaje, że „choroba nie istnieje!”  
8 kwiecień 2021     
Boże, strzeż mnie od przyjaciół 
6 sierpień 2019      Artur Łoboda
Poparcie Chin i Rosji dla Iranu przeciw osi USA-Izrael 
6 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Bez edukacji pozostaniemy niewolnikami 
29 październik 2012      Artur Łoboda
Jutro wszyscy wyjeżdżamy za miasto 
16 styczeń 2021      Artur Łoboda
Dalej brak dowodu naukowego na skuteczność szczepień 
5 październik 2020      Artur Łoboda
Kulturowe oszustwo XX wieku 1. Pseudofeministki  
28 lipiec 2014      Artur Łoboda
Kto wróg a kto przyjaciel? 
7 listopad 2011      Artur Łoboda
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE DZISIAJ (Część I z III) (Lumpen)kultura, nauka oraz religia we współczesnej Polsce widziana w św 
30 maj 2009      Marek Głogoczowski
Wolność,prawo i Bastiat 
3 kwiecień 2013      Michu
Rokowania Żydów z Arabami w Palestynie 
1 listopad 2009      Iwo ,Cyprian Pogonowski
Nie mają zdolności sądowej.  
6 październik 2010      Bogusław

 
 

Covid-19: stulecie międzynarodowej przestępczości. Kabała to „tyrania jednego rządu światowego”


Po zaledwie trzech miesiącach sprawowania urzędu, proroczy prezydent John F. Kennedy był w pełni świadomy w czasach, gdy ciemne siły wirowały wokół niego i naszego narodu, mocno zakorzenione u władzy i stwarzające alarmujące zagrożenie dla bezpieczeństwa i dobrobytu w Ameryce. a także dla demokratycznego sposób życia:
 
 
„Samo słowo „tajemnica” jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie; i jako naród jesteśmy z natury i historycznie przeciwni tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom i tajnym postępowaniom .
Dawno temu uznaliśmy, że niebezpieczeństwo nadmiernego i nieuzasadnionego ukrywania istotnych faktów znacznie przewyższa niebezpieczeństwa, które są przytaczane, aby to uzasadnić:
 
"Nawet dzisiaj przeciwstawianie się zagrożeniu zamkniętego społeczeństwa przez naśladowanie jego arbitralnych ograniczeń nie ma żadnej wartości.
Nawet dzisiaj nie ma żadnej wartości w zapewnieniu przetrwania naszego narodu, jeśli nasze tradycje nie przetrwają wraz z nim.
I istnieje bardzo poważne niebezpieczeństwo, że zapowiedziana potrzeba zwiększenia bezpieczeństwa zostanie wykorzystana przez tych, którzy pragną poszerzyć jego znaczenie do granic oficjalnej cenzury i ukrywania
Nasz sposób życia jest atakowany
.
 
Ci, którzy stają się naszymi wrogami, posuwają się naprzód po całym świecie … żadna wojna nigdy nie stanowiła większego zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa.
Jeśli czekasz na stwierdzenie „wyraźnego i aktualnego niebezpieczeństwa”, to mogę tylko powiedzieć, że niebezpieczeństwo nigdy nie było bardziej wyraźne jak dziś, a jego obecność nigdy nie była tak nieuchronna…
 
Na całym świecie działa  monolityczny i bezwzględny spisek, który opiera się przede wszystkim na ukrytych środkach służących do rozszerzenia swojej strefy wpływów - na infiltracji zamiast inwazji, na działalności wywrotowej zamiast wyborach, na zastraszaniu zamiast wolnego wyboru, na zamachowcach ukrytych w nocy zamiast armii za dnia .
Jest to system, który wciągnął ogromne zasoby ludzkie i materialne do budowy ściśle powiązanej, wysoce wydajnej maszyny, która łączy operacje wojskowe, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne .
Jej przygotowania są ukryte, a nie jawne.
Jej błędy są zagrzebane, a nie ogłaszane.
Jej dysydenci są uciszani, a nie chwaleni
.
Żadne wydatki nie są kwestionowane, żadne plotki nie są drukowane, żadna tajemnica nie zostaje ujawniona.”
 
 
Ogromna część obecnego problemu ludzkości, z którym wszyscy dzisiaj się borykamy, jest bezpośrednim rezultatem pozwolenia temu samemu monolitycznemu, niewidzialnemu rządowi cieni, z którym Kennedy tak dokładnie skonfrontował się w 1961 roku, infiltrować, zarażać i dalej rozwijać się przez następne sześć dekad, - jako dzisiejsza międzynarodowa kabała kryminalna , która obecnie bezczelnie działa jako skrystalizowany wróg całej ludzkości w 2021 roku, podstępnie dzierżąc swoją nienasyconą władzę i kontrolę nad obywatelami; zarówno konstytucyjnej republiki USA, jak i całego świata.
 
W konsekwencji wszyscy płacimy teraz niezwykle wysoką cenę za zbiorowe ignorowanie złowrogich ostrzeżeń JF Kennedy'ego
 
Ale Kennedy nie był pierwszym prezydentem USA, który ostrzegał obywateli o najwyższym znaczeniu ochrony naszych cennych, ale wrażliwych wolności.
W 1912 roku były prezydent Theodore Roosevelt  nawiązał do tego samego ukrytego wroga ludu:
 
Za rzekomym oficjalnym rządem zasiada na tronie niewidzialny rząd, który nie jest posłuszny i nie przyznaje się do odpowiedzialności wobec ludzi .
Zniszczenie tego niewidzialnego rządu, zbezczeszczenie bezbożnego sojuszu między skorumpowanym biznesem a skorumpowaną polityką to pierwsze zadanie dzisiejszego męża stanu.
 
Za trzy miesiące minie całe stulecie, gdy ówczesny burmistrz Nowego Jorku John F. Hylan przenikliwie stwierdził:
 
Prawdziwym zagrożeniem dla naszej Republiki jest niewidzialny rząd , który niczym gigantyczna ośmiornica rozpościera swoje oślizgłe nogi na nasze miasta, stany i naród…
Mała koteria potężnych międzynarodowych  bankierów praktycznie rządzi rządem Stanów Zjednoczonych dla własnych, egoistycznych celów .
Praktycznie kontrolują obie partie … i kontrolują większość gazet i magazynów w tym kraju .
 
Używają felietonów w tych gazetach, by skłaniać się do uległości lub wypędzić z urzędu urzędników publicznych, którzy odmawiają wykonywania rozkazów potężnych skorumpowanych klik, które tworzą niewidzialny rząd.
Działają pod osłoną stworzonego przez siebie ekranu [i] przejmują nasze  władze wykonawcze, organy ustawodawcze, szkoły, sądy, gazety i każdą agencję stworzoną dla ochrony publicznej.
 
 
Najwyraźniej prezydent Woodrow Wilson czuł się tak rozpaczliwie oszukany przez te same niewidzialne moce, które wyłoniły się po podpisaniu niesławnej Ustawy o Rezerwie Federalnej z 1913 r., która przekazała podaż pieniądza w Ameryce prywatnym bankom centralnym Rotszylda:
 
 
[] Staliśmy się jednym z najgorzej rządzonych, jednym z najbardziej kontrolowanych i zdominowanych rządów w cywilizowanym świecie  – już nie rządem z wolnej opinii, już nie rządem z przekonania i głosem większości ,  ale rządem z wyboru i przymusu małych grup dominujących mężczyzn…
 
Odkąd wszedłem do polityki, prywatnie zwierzano mi się głównie z poglądów mężczyzn. 
Niektórzy z największych mężczyzn w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie handlu i produkcji czegoś się boją. 

 
Wiedzą, że gdzieś istnieje siła tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak spleciona, tak kompletna, tak wszechobecna, że ​​lepiej nie przemawiać ponad oddechem, gdy przemawiają w jej potępieniu.
 

Rezerwa Federalna


 
To było dokładnie 108 lat temu w dniu 23 grudnia roku 1913, gddy większość Kongresu rozjechała się do domów na święta, gdy Ustawa o Rezerwie Federalnej została sprokurowana w środku nocy. Włączono ją do ustawodawstwa na zlecenie znanego tajnego spisku z 1910 roku, zawiązanego na wyspie Jekyll między bankierami Rothschildem, Rockefellerem i JP Morganem.  Spisujący planowali finansowy zamach stanu, umożliwiający kartelowi banków centralnych rozpoczęcie drukowania fiducjarnej waluty z powietrza.
Tak nieokiełznana monopolistyczna władza nad podażą pieniądza w Ameryce, zdobyta wyłącznie przez sprytne oszustwa i manipulacje, jest sposobem, w jaki psychopatyczna elita ukradła bezbożne biliony od niedoinformowanej opinii publicznej.
 
W tym samym roku 1913 przeforsowano również federalną ustawę o podatku dochodowym, niezgodną z Konstytucją wyłudzając od Amerykanów podatki, aby spłacić odsetki z tytułu dawnych długów wojennych zaciągniętych u wojennych bankierów.
Obywatele amerykańscy zostają ograbieni, płacąc dłużnikowi odsetki od pieniędzy, których banki nigdy nawet nie posiadały.
Do tego oszukańczo sfałszowanego planu odniósł się przemysłowiec Henry Ford :
 
To dobrze, że ludzie z tego narodu nie rozumieją naszego systemu bankowego i monetarnego, bo gdyby rozumieli , wierzę, że przed jutrzejszym rankiem wybuchnie rewolucja.
 
 
Idąc tym samym tropem, to prezydent George HW Bush przyznał w 1992 roku długoletniej reporterce Białego Domu Sarah McClendon: 
 
Jeśli ludzie kiedykolwiek dowiedzą się, co zrobiliśmy, będą ścigać nas na ulicach i zlinczują. 


Dzisiejsza pandemia fałszywego koronawirusa 


 
 
Przez stulecia było więcej niż oczywiste, że niewielka garstka elitarnych kontrolerów linii krwi rzuca na planetę Ziemię strzały, angażując się w systematyczne gwałty, plądrowanie i masową rzeź wszystkich form życia, które obejmują zarówno ludzi, jak i zasoby naturalne.
 
Jednak wraz z uruchomieniem fałszywej pandemii koronawirusa przez mistrzów marionetek w Chinach pod koniec 2019 r., która wywołała ogólnoświatową panikę w 2020 r. w oparciu o kalkulowane kłamstwo po kłamstwie, pierwszy krok ich długo przemyślanego planu depopulacji był wystarczająco kompletny.
 
Z nieustannymi obowiązkowymi blokadami i wymuszonymi maskami, które w 2020 r. pompują niesłabnącą propagandę pornografii strachu - w coraz bardziej paranoiczną publiczność przez cały 2020 rok, długość życia w USA od 2019 do 2020 roku została niedawno ujawniona przez główne media, że ​​spadła o niespotykane prawie dwa lata .
Największy spadek od 75 lat a więc od II wojny światowej.
 
Następnie, zaczynając od dostarczania szczepionki Trumpa „szybkości warp”, którą do dziś tak dumnie się przechwala , etapem 2 programu depopulacji elity jest ludobójcza broń biologiczna, która po roku działania, do grudnia 2021 r., pogrąża ludzkość w swojej pierwszej śmierci Mrocznej Zimy -z klifu.
 

To tyle, jeśli chodzi o wielkie kłamstwo o „ spłaszczeniu krzywej” w ciągu dwóch tygodni, aby wrócić do normalnego życia, lub nieustanne kłamstwa  o całkowicie „bezpiecznej i skutecznej” nieszczepionce.

Podsumowując, kontrolerzy ziemscy wykorzystali wielką farmę do globalnego skorumpowania prawie wszystkich głównych polityków, rządowych „ekspertów” korporacyjnych mediów i gigantów w dziedzinie zdrowia publicznego, aby dokonać tego, - co jest na dobrej drodze do realizacji najgorszego i pierwszego globalnego ludobójstwa  w historii ludzkości.
 
Tymczasem prawdziwi eksperci , lekarze pierwszej linii, pielęgniarki , wirusolodzy, którzy z wielkim ryzykiem  dla siebie, odważnie informują, edukują i ostrzegają opinię publiczną o oszustwie koronawirusa i śmiertelnym niebezpieczeństwie stwarzanym przez eksperymentalne szczepionki, zostali objęci wszechobecną cenzurą , atakowani - lub gorzej .
 
Jednocześnie całkowita liczba zgonów ludzi na całym świecie w 2020 roku z powodu Covid-19 okazuje się niewiele różnić od poprzednich lat sprzed Covid, co jest potwierdzane przez uczciwych, odważnych pracowników pogrzebowych, takich jak brytyjski John O'Looney .
 
Dodatkowo, prawie stała liczba zgonów z powodu grypy, które regularnie występują co roku, w 2020 roku była zastąpiona przez wirusa Covid-19, a w rezultacie stworzono absurdalne wrażenie, że liczba zgonów z powodu grypy w 2020 roku była praktycznie zerowa.
Logicznie dowodzi to absurdalność propagandy kowida i ujawnia, że kabaliści oszukują globalną populację za pomocą wstępnie opracowanego i opatentowanego przez Gatesa-Fauci’ego , nigdy nie izolowanego ani udowodnionego naukowo , praktycznie nieszkodliwego - tak zwanego wirusa o 99,7% przeżywalności.
 
Ale Fundacja Gatesa, WHO, Fundacja Rockefellera i jej odnoga NWO, Narody Zjednoczone, podążając za Wielkim Resetem Światowego Forum Ekonomicznego, wszystkie wąchają masową ofiarę krwi i niczym drapieżne rekiny skupiają się na swoim długo wyczekiwanym marzeniu o jednym światowym rządzie .
 
Aby zatrzymać ich dzialania, pojawiła się odpowiedź prawna w postaci 46-stronicowego pozwu oskarżającego ich o ludobójczą zbrodnię przeciwko ludzkości, złożonego 6 grudnia 2021 r. w Międzynarodowym Trybunale Karnym.
Obywatele  kwestionują  mandaty szczepionkowe krytykując marionetkowego oszusta Bidena, zostały również wsparci ostatnio wyrokami kilku sędziów federalnych sądowe orzekających przeciwko jego niekonstytucyjnych nakazom.
 
Rok po wprowadzeniu szczepionek - w połączeniu z powszechnymi nakazami śmiertelnego zastrzyku w 2021 r., które spowodowały, że miliony na całym świecie, w tym setki zdrowych młodych sportowców , nagle przewracają się i masowo umierają, długość życia ludzi w 2021 r. szybko spada do znacznie niższej długości życia jak nigdy dotąd. Wszystko według diabolicznego elitarnego projektu.
 
I zgodnie z nieustannym, konsekwentnym oszustwem , nieszczepieni zostali napiętnowani, fałszywie obwiniani i zostali kozłami ofiarnymi obwinionymi za rozprzestrzenianie wirusa i zwiększanie liczby hospitalizacji oraz zgonów.

Ludzie byli fałszywie podkręcani, aby usprawiedliwić zastrzyki przypominające - co kilka miesięcy ze względu na najnowsze konfabulowane, „fale” - takie jak delta, a teraz omicron, - znany z tego, że jest tak łagodny, że jego śmiertelność wynosi zero.
Na Zachodzie rządy apartheidu z mandatami szczepionkowymi i paszportami podburzają zaszczepionych przeciwko nieszczepionym, kryminalizując opornych na śmiertelne ciosy, z których wielu w 2022 r. ma trafić do obozów koncentracyjnych.
Ale rośnie zorganizowany opór wobec tyranii.
 
Jednak biorąc pod uwagę wzrost śmiertelności na całym świecie w krajach o najwyższej liczbie szczepień – w tym w Izraelu, Gibraltarze, Singapurze, Danii, Wielkiej Brytanii i Holandii, nie można zaprzeczyć, że to szczepienia sieją obecnie największe spustoszenie, zabijając miliony zahipnotyzowanych, - poddanych praniu mózgu ludzi umierających później z powodu zakrzepu krwi , zawału serca, udaru, raka i upośledzonego niedobór autoimmunologiczny, podobnie jak AIDS Fauchiego.
 
W międzyczasie wszystkie te same narody pracowicie odwołują Boże Narodzenie , międzynarodowe loty i ponownie narzucają sztywne blokady i nakładają nakaz maskowania…
to tyle, jeśli chodzi o te „bezpieczne i skuteczne” strzały .
 
Tylko odważni dysydenci na całym świecie, wśród miliardów z nas - odmawiają pokłonu, poddania się i śmierci. Oni trzymają się honoru poprzez aktywne i pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, które będzie różnicą między poddaniem się, a pokonaniem satanistycznych wrogich sił zła nastawionych na nasze zniszczenie.
 
Ale ogromnie ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że nie będzie żadnego zewnętrznego zbawiciela, który uratuje nas od apokaliptycznej zagłady i mroku, poza odważnymi duszami, które będą wspólnie ćwiczyć swoją wolną wolę, które z powodzeniem przetrwają plan masowej eksterminacji i całkowitego zniewolenia przez kryminalną elitę.

Po niedawnym wykonaniu zastrzyku przypominającego, Trump pokazał swoje prawdziwe oblicze jako sprzedajna y cheerleaderka Big Pharma, publicznie zachwalając, że jego pospieszne wprowadzenie na rynek szczepionek eksperymentalnych „ uratowało miliony istnień ”, podczas gdy jego odmowa stawania w obronie wolności medycznej i suwerenna wolność wyraźnie trąci zdradą wobec jego wyborców.
Oferowanie swojej cichej aprobaty przeciwko przymusowym szczepieniom jest w najlepszym razie słabe.
 
Podobnie wszyscy ci naiwni zwolennicy, którzy byli tak pewni, że ich bohater powróci każdego dnia, tygodnia, miesiąca, a teraz roku, nieustannie przesuwając swoje słupki z powrotem po tym, jak tyle razy się mylili, również okazali poważną krzywdę zarówno ludzkości, jak i światowemu, kruchemu ruchowi prawdy.
 
Przez zbyt wiele lat, wielu wpływowych naganiaczy w Internecie - z tysiącami obserwujących obiecywało milionom patriotów, że kiedyś usiądą wygodnie, wezmą popcorn i piwo „zaufają planowi, bracie”, bo ich "wiarygodne źródła” zapewniają, że wszystkie te tysiące niezapieczętowanych aktów oskarżenia przeciwko tym wszystkim znanym zdrajcom USA nabiorą mocy prawnej.

Masy cierpliwie, z samozadowoleniem, rozpaczliwie czekały i czekały - na jakikolwiek prawdziwy solidny dowód, który nigdy nie nadszedł , że dobrzy ludzie w końcu się ruszają, aby uratować życie, przywracając to, co zostało z naszej poobijanej i zniszczonej konstytucyjnej republiki amerykańskiej i broniąc od tragicznego losu i całkowitej ruiny, upadku i kontrolowanego wyburzenia, niszczącego Amerykę od środka.
 
Nasze okno możliwości podjęcia asertywnych działań szybko się zamyka.
W tym momencie dotarliśmy do końca i wygląda na to, że nie będzie zbawiciela, który nas uratuje, ani Trumpa, ani żadnego z tak zwanych białych czapek, ani nawet zaawansowanych łagodnych ET, nie, to tylko od nas to zależy.
Połącz się w solidarności z Bożym wsparciem i wskazówkami, aby przeciwstawić się złu, walczyć o naprawienie zła i chronić nasz boski gatunek ludzki przed całkowitym zdziesiątkowaniem - jako kontrolowana przez sztuczną inteligencję, zrobotyzowana hybryda cyborga transludzkiego.
 o autorze


Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem „ Don't Let the Bastards Getcha Down ”, ujawniającym wadliwy system przywództwa wojskowego USA oparty na biletach wbijających się w drabinę starszeństwa, niezmiennie odsiewając najlepszych i najzdolniejszych, pozostawiając przeciętność i zwolennicy porządku wspinają się na szczyty jako generałowie-biurokraci-politycy, wyznaczeni do przegrywania każdej nowoczesnej wojny amerykańskiej przez elitarny projekt. Po wojsku Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z maltretowaną młodzieżą i nastolatkami. W Los Angeles walczył z największymi hrabskimi służbami ochrony dzieci w kraju, w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.
Doświadczenie zarówno w wojsku, jak i w systemie opieki nad dziećmi przygotowało go dobrze jako badacza i niezależnego dziennikarza, ujawniając zło Wielkiej Farmacji i sposób, w jaki kontrolowany przez Rockefellerów system medyczny i psychiatryczny wyrządza więcej szkody niż pożytku, czego przykładem jest obecna diabelsko śmiertelna mistyfikacja pandemiczna i ludobójstwo. Jako niezależny dziennikarz przez ostatnie 8 lat Joachim napisał setki artykułów dla wielu serwisów informacyjnych, w szczególności Global Research  i lewrockwell.com . Jako publikowany autor 5-tomowej serii zatytułowanej Pedophilia & Empire: Satan, Sodomy & the Deep State , książki i rozdziały Joachima są bestsellerami Amazona w kategoriach rzecznictwa dzieci i praw człowieka. Jego seria książek źródłowych AZ w pełni dokumentuje i demaskuje globalną plagę pedofilii i jest dostępna bezpłatnie na stronie bloga Joachima pod adresem http://empireexposed.blogspot.com/  i https://pedoempire.org .
 


Źródło:
https://www.globalresearch.ca/with-covid-19-a-century-of-international-crime-cabal-zeroes-in-on-one-world-government-tyranny/5765395
26 grudzień 2021

Joachim Hagopian 

  

Komentarze

  

Archiwum

KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
"Jesteśmy w Unii"
maj 4, 2004
Piotr Mączyński
Afera PiS. W obronie nie tyle Mirosława G. co demokracji i praworządności, a przeciw Relidze i zdegenerowanym karłom... Dwa
maj 8, 2007
tłumacz
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Komunikat Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
styczeń 1, 2005
dr Leszek Skonka
"Krajobraz po wojnie" - Pamiec 13 Grudnia 1981
grudzień 13, 2006
przesłała Elzbieta
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
lipiec 21, 2003
IAR
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Prawda czy fałsz? fakty sprawdzić każdy może..
wrzesień 20, 2005
Zefir
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
"Misja"
kwiecień 18, 2003
Lewica w obronie Jaruzelskiego
maj 16, 2005
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media