ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
więcej ->

 
 

Niech George Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek.

Grupa amerykańskich żołnierzy, rodziców żołnierzy i sześciu deputowanych do Izby Reprezentantów Kongresu USA wniosła w czwartek sprawę do sądu federalnego, zabiegając o uniemożliwienie prezydentowi Bushowi zaatakowania Iraku bez oficjalnego wypowiedzenia wojny przez Kongres. Skarżący twierdzą, że jesienią zeszłego roku Kongres bezprawnie scedował na George'a W. Busha podjęcie decyzji o wojnie przeciwko Irakowi.

Deputowany John Conyers, demokrata z Michigan, podkreśla, wraz z innymi skarżącymi, że konstytucja USA stanowi wyra?nie, iż to Kongres jest władny wypowiedzieć wojnę. "Rozumiecie? Tylko Kongres" - podkreślał Conyers na konferencji prasowej.

John Bonifaz, bostoński prawnik, który wniósł sprawę do sądu federalnego, oświadczył, że Bush prze do wojny, nie zabiegając o zgodę Kongresu, ani nawet o wnikliwą debatę.

"Mamy dziś dla prezydenta Busha przesłanie: Niech pan przeczyta konstytucję - powiedział Bonifaz. - Prezydent nie jest królem. Nie ma prawa rozpoczynać wojny z innym krajem bez wypowiedzenia wojny przez Kongres". Kongres USA formalnie nie wypowiedział wojny od czasu drugiej wojny światowej.

Pozew, podobny do czwartkowego, a wniesiony przez 54 kongresmenów przeciwko Bushowi seniorowi przed wojną nad Zatoką Perską, został oddalony przez sędziego federalnego w grudniu 1990 roku.

Nancy Lessin, jedna ze skarżących, powiedziała w czwartek: "Niech George W. Bush zdecyduje się posłać na wojnę jedną ze swoich bli?niaczek. A potem porozmawiamy o tym, czy powinniśmy iść na wojnę, czy nie".
13 luty 2003

PAP 

  

Archiwum

Niewidzialna Unijna pomoc
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Wskazania Komisji Episkopatu Polski do Spraw Liturgii
wrzesień 17, 2004
http://www.pascha.org.pl/
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
LISBONA = TARGOWICA
marzec 30, 2008
Inz. Jerzy Skoryna
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
Tarcza - brac bez wstepnych negocjacji, slyszalem ze w Polsce stal jest w cenie na skupie.
lipiec 6, 2008
Gregory Akko
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
Łamanie Praw Człowieka Pod Okupacją Izraela
wrzesień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W obliczu zaostrzającego się konfliktu USA - Rosja...
czerwiec 5, 2007
aktualności pnlp
Zmarł Stanisław Skalski
listopad 12, 2004
Mossad w Marocco i przeszkolenie prowokatora ataku na Irak
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media