ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Covid-19 22 maja 2020 roku 
22 maj 2020     
Leczenie 
9 czerwiec 2010      Goska
Wirus pandemiczny, który nie istnieje 
23 maj 2021     
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz
Symbioza USA i Rosji 
21 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Polityka Prorodzinna w Polsce 
11 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dane ubezpieczeniowe potwierdzają gwałtowny wzrost „nagłych zgonów” po wprowadzeniu szczepionki covidowej 
20 styczeń 2023     
Podstawowy warunek wyjścia z plandemii 
20 czerwiec 2021     
Sterowanie Społeczeństwem poprzez strach 
26 sierpień 2020      Artur Łoboda
Ludobójstwo COVID-19 w 2020 roku  
28 listopad 2020     
Wiesław Sokołowski - WIATR - wiersz 2013 
13 październik 2013      www.trwanie.com
Kto z Was jechał ostatnio Zakopianką?  
6 październik 2020      Artur Łoboda
Przełomowe pozwy zbiorowe dodatkowo ujawniają zdumiewającą korupcję we wprowadzaniu szczepionek na COVID 
28 maj 2023      Joseph Mercola
Czy zdemontować Unię Europejską? 
13 marzec 2017     
Nieznajomość historii Galicji wśród Polaków 
7 listopad 2012      Artur Łoboda
Le déconfinement des Français est géré par l’américain Bain, annexe bien connue du Mossad 
25 luty 2021      Ives
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
Nie wolno uczyć się od Żydów fiskalizmu, nie wolno oddawać im pobierania podatków 
26 listopad 2018     
Informator z domu starców w Berlinie: Straszna śmierć po szczepieniu 
15 luty 2021      Obserwator
W takiej sytuacji - jak obecna, poznajemy wielu ukrytych agentów 
6 lipiec 2015      Artur Łoboda

 
 

Trujące mikstury szczepionki mRNA: błąd w sztuce lekarskiej czy „ludobójstwo w zwolnionym tempie”?

 
British Medical Journal [BMJ] ogłasza, że ​​FDA ma udzielić pełnej zgody na szczepionkę Pfizer bez publicznej dyskusji na temat danych: 
„Zwolennicy przejrzystości skrytykowali decyzję amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o nieorganizowaniu formalnego spotkania komitetu doradczego w celu omówienia wniosku firmy Pfizer o pełne zatwierdzenie szczepionki przeciw COVID-19”.

 

 
Pierwotnym porozumieniem było przeprowadzenie publicznej dyskusji przed zatwierdzeniem eksperymentalnej terapii genowej mRNA, fałszywie nazywanej szczepionką, zanim ta inokulacja zostanie w pełni zatwierdzona jako szczepionka.
 
Zatwierdzenie trucizny mRNA firmy Pfizer jest doskonałym precedensem do zatwierdzania wszystkich innych trujących mikstur mRNA – tym samym czyniąc próbę skrócenia ludzkiego życia („wyludnienia”) na Ziemi – oficjalnie eugeniści wygrali wyścig.
 
Chociaż było to przewidywalne, istniała nadzieja, że ​​przeciwne głosy i prawdziwa nauka, wyrażane przez setki i tysiące naukowców, mogą zwyciężyć.
 
Jak dotąd ten diabelski program jest przytłaczający.
To obejmuje cały system ONZ, wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, a przede wszystkim Światową Organizację Zdrowia (WHO), - jednostkę  ONZ, której ludzie ufają, że będą bronić ich interesów.
 
Błąd:

WHO nigdy nie została utworzona w celu obrony interesów zdrowotnych ludzi.
Od samego początku, od momentu powstania w 1948 roku, było instrumentem kontroli ludzi z perspektywy eugenicznej, ponieważ stworzenie WHO było pomysłem Rockefellera.
Rockefellerowie i Gates są jednymi z czołowych światowych protagonistów depopulacji.

 
W tym samym duchu, zamiast organizacji, która szuka „opieki profilaktycznej”, WHO została powołana od samego początku jako ciało „uzdrawiające”, co oznacza, że ​​promuje leki uzdrawiające chorych, zamiast zapobiegać chorobom.
Środki lecznicze, farmaceutyki, oparte są na petrochemikaliach – stopniowo zabijając tradycyjną medycynę.
 
 
Czemu tak jest?

Rockefellerowie byli właścicielami największej korporacji węglowodorowej Standard Oil, założonej w 1870 roku przez Johna D. Rockefellera i Henry'ego Flaglera.
Został on rozbity w 1911 r. pod przykrywką amerykańskich przepisów antymonopolowych, by w 1999 r. przekształcić się w ExxonMobile, wciąż największą na świecie korporację węglowodorową.
 
Stworzenie WHO, jak widzimy dzisiaj, było genialnym pomysłem – dla grup interesu, Rockefellerów, Gatesów, przemysłu farmaceutycznego i in .
Błyskotliwość została spotęgowana przez uczynienie WHO organem ONZ, + dając jej ogólnoświatowy autorytet w sprawach zdrowia.
W przeciwieństwie do innych agencji ONZ, które większość swoich budżetów uzyskują z kwot krajów członkowskich, WHO otrzymuje 3 do 4 razy więcej środków z sektora prywatnego, tj. głównie korporacji farmaceutycznych i Fundacji Gatesa.
 
Na tym tle staje się jasne, jaką rolę odgrywa WHO w obronie zdrowia ludzkiego.
 
Jednym z najsilniejszych programów są szczepienia – bonanza farmaceutyczna – a także niejasny sektor, ponieważ pod pozorem szczepień w Afryce, Indiach i innych krajach, specjalne programy szczepień doprowadziły do ​​bezpłodności kobiet. (zobacz to  i to .
Kilka innych artykułów na temat programów niepłodności za zgodą WHO przez szczepienia zostało „sprawdzonych” z Internetu – zwykle.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące „szczepionki antykoncepcyjnej” WHO z 1993 r.- oficjalnie przeciwko tężcowi. Przeczytaj streszczenie poniżej

 
Szczepionka „POWODUJE ATAKOWANIE HORMONÓW W CIĄŻY PRZEZ UKŁAD ODPORNOŚCIOWY”

 

 
"Wyludnienie"?
 
Patrząc na dzisiejsze wymuszone masowe szczepienia przeciwko COVID-19 z nieprzetestowanymi inokulacjami mRNA, szczepionki sterylizacyjne przeciwko tężcowi w Kenii z 2014 roku wyglądają jak zwykłe próby.
Prawdopodobnie byli i stali się prekursorami masowego programu eugenistycznego, który pojawił się na świecie pod koniec 2019 roku.
 
 
Ten patologiczny, niejasny kult, składający się ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Fundacji Gatesa, Instytutu Zdrowia Johna Hopkinsa, oraz Big Pharma, podmiotów w ramach systemu ONZ oraz kluczowych międzynarodowych instytucji finansowych, MFW i Banku Światowego, Wydarzenie 201 18 października 2019 r. w Nowym Jorku wyraźnie wpisało się w agendę „wyludniania”.
 
Nie ma co do tego wątpliwości.
To wyjaśnia presję w stylu przymusowego szantażu, by być „szczepionymi” na całym świecie, przepustki vaxx, które ostatecznie oddzielą zaszczepionych od nieszczepionych i stworzy podzielone społeczeństwo.
 
Strach i perspektywa zakazu życia społecznego dla nieszczepionych jest siłą napędową do zwiększenia poziomu zaszczepionych ludzi na całym świecie do najwyższego możliwego poziomu, np. 80%.
 
Kiedy ten poziom zostanie osiągnięty, masowe protesty ludzi wychodzących na ulice przestaną mieć znaczenie.
 
Zaszczepione osoby zostały już oznaczone.
Według byłego wiceprezesa Pfizer, czołowego wirusologa i głównego naukowca, Mike'a Yeadona, większość „szczepionych” ludzi odczuje niszczący wpływ na ich zdrowie po wstrzyknięciu trucizny mRNA.
 
Inni, - jak niemieccy naukowcy dr. Sucharit Bhakdi i Wolfgang Wodarg , a także kanadyjski dr Charles Hoffe – i wielu innych – wskazują na trend śmiertelności i zachorowalności wśród zaszczepionych.  
Według dr Bhakdiego :


  [Zastrzyki COVID] są w twoim krwiobiegu przez co najmniej tydzień i przenikną do każdego narządu.
  A kiedy te komórki [narządu] same zaczną wytwarzać białko kolczaste, wtedy zabójcze limfocyty również będą je szukać i niszczyć…
   
  To, czego jesteśmy świadkami, jest jednym z najbardziej fascynujących eksperymentów, które mogą doprowadzić do masywnej choroby autoimmunologicznej.
  Kiedy to się stanie, Bóg wie.
  A do czego to doprowadzi, Bóg wie”.


Zastrzyki typu mRNA powodują krzepnięcie krwi, prowadząc ostatecznie do zakrzepicy. 
Dr Hoffe odkrył, że u 62% jego pacjentów zastosowano „eksperymentalną terapię genową” mRNA, która wkrótce po szczepieniu rozwinęła mikroskopijną krzepliwość krwi.
W miarę upływu czasu, więcej osób „zaszczepionych” mRNA może rozwinąć podobne nieprawidłowości we krwi:


  „Zakrzepy krwi, o których słyszymy, o których media twierdzą, że są bardzo rzadkie, to duże zakrzepy krwi, które powodują udary i pojawiają się na skanach CT, MRI itp.
   
  Skrzepy, o których mówię, są mikroskopijne i zbyt małe, by można je było znaleźć na jakimkolwiek skanie.
  Można je zatem wykryć tylko za pomocą testu D-dimerów.”
   
  Ci ludzie nie mają pojęcia, że ​​mają nawet te mikroskopijne skrzepy krwi.
  Najbardziej niepokojące jest to, że niektóre części ciała, takie jak mózg, rdzeń kręgowy, serce i płuca, nie mogą się regenerować.
  Kiedy te tkanki zostaną uszkodzone przez skrzepy krwi, zostaną one trwale uszkodzone.”
   
  „Te strzały powodują ogromne szkody, a najgorsze dopiero nadejdzie”.


Pod tym linkiem znajduje się jego wywiad z Laurą Lynn Tylor Thompson (dostępny również na kanale Rumble ).
 

 
W związku z tym że wielu z tych pacjentów zaszczepionych Pfizer, Moderna i J&J mogą umrzeć przedwczesną śmiercią – a w wielu przypadkach prześledzenie śmierci na podstawie szczepionki będzie trudne i z pewnością może zostać zamaskowane jako spowodowane innymi przyczynami.
 
Odkąd „szczepienie” rozpoczęło się 14 grudnia 2020 r., liczba osób zmarłych po szczepionkach przeciw COVID była dwukrotnie większa niż po wszystkich szczepieniach w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.
A to opiera się tylko na zgłoszonych przypadkach.
Wiadomo, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dzięki Systemowi Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych  Szczepień (VAERS), utworzonym w 1990 roku, że raportowanie obejmuje zaledwie 5% do 10% wszystkich przypadków.
 
Odsetek ten jest prawdopodobnie jeszcze niższy w przypadku szczepień przeciwko COVID-19, ze względu na ogromną presję, aby ukryć przed opinią publiczną dane dotyczące rzeczywistych działań niepożądanych, - zwłaszcza zgonów.
Dlatego podane liczby mogą stanowić tylko ułamek rzeczywistych przypadków.
 
Według badania przeprowadzonego przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc., opartego na danych historycznych, zgłaszanych jest mniej niż 1% niepożądanych skutków szczepień. (patrz Elektroniczne wsparcie systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze zdrowiem publicznym i szczepionką (ESP:VAERS, s. 6) .
 


 
Według najnowszych danych (ze źródeł rządowych) dla UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie), w dniu 1 sierpnia 2021 r. odnotowano 34 052 zgony związane z zastrzykiem Covid-19 i ponad 5,46 mln obrażeń .

***

UE/EOG/Szwajcaria do 31 lipca 2021 r. – 20 595 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 1,94 miliona obrażeń, według bazy danych EudraVigilance.
 
Wielka Brytania do 21 lipca 2021 r. – 1517 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 1,1 miliona obrażeń, według programu MHRA Yellow Card.
 
USA do 23 lipca 2021 r. – 11 940 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 2,4 miliona obrażeń, według bazy danych VAERS.
 


 
„Szatański kult” ultrabogatych 

 
Niecałe dwa lata temu, kto by pomyślał, że satanistyczny kult ultra-bogackich oligarchów korporacyjnych i bankowych może przejąć pełną kontrolę nad wszystkimi 193 krajami członkowskimi ONZ - reprezentującymi blisko 8 miliardów ludzi, grożących śmiercią i korupcją, realizując plan zagrażające światowej populacji w ciągu najbliższych dziesięciu lat, - co zbiega się z niesławną Agendą ONZ 2030.
 
Mało kto by pomyślał, że ludzkość jest w stanie wyprodukować tak zbrodnicze, chore potwory.
 
To jest widok zrzutu ekranu autora.
Jednak Nas jest wielu, a jest ich niewielu.
Oni to wiedzą.
Dlatego działają celowo i z pośpiechem.
 
Jeśli działamy, musimy działać szybko i solidarnie – aby powstrzymać ten potworny projekt – po prostu nie wpadając w pułapkę samozadowolenia, obietnic i kłamstw, ale teraz aktywnie OPIERAJMY SIĘ , bez wahania.
Wtedy mamy szansę – i nie tylko szansę – przezwyciężenia i przywrócenia ludzkości wartościami ludzkimi i resetem, który służy ludzkości, a nie zbrodniczej agendzie globalistycznej.
 
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i  współautor książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.)
 

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/mass-genocide-coming/5753988 
 
5 wrzesień 2021

Peter Koenig 

  

Komentarze

 

To holokaust 6 miliardów.

"ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi" (tiny.pl/9tcsh)

Jacyś ludzie do tego stopnia nie wierzą we własną klimatyzację, że wolą wymordować 6 miliardów innych ludzi.

Z-ca Sekretarza ONZ Christina Figures [ ] powiedziała: "ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie" (tiny.pl/9tdvx).

Dobiera się do nas nie tylko Big Pharma ale Big Parhia. Ściślej - Big Parchia!

2021-09-05
hens

  

Archiwum

Posiada on akceptację środowiska politycznego, społecznego i przedstawicieli Kościoła.
marzec 6, 2006
PAP
Opór przeciwko wyrzutniom "Tarczy"
luty 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Ślepa "wyrocznia" Jan Nowak Jeziorański
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wołanie z Jeruzalem!
listopad 11, 2004
Czym może pomóc Polak przebywający na emigracji ?
maj 9, 2005
Augustyn z USA
Watykan przeciwko amerykańskiemu awanturnictwu
styczeń 18, 2003
IAR
Walka szyitów z sunnitami
styczeń 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
CIEKAWY WYKŁAD
kwiecień 2, 2006
GOJ
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Kontynuatorzy z SLD (6)
W kulturze - jak za Bieruta

czerwiec 25, 2003
Paweł Siergiejczyk
Platforma programowa anarchosyndykalistów
grudzień 15, 2003
Adrian Dudkiewicz
Co dla jednych jest złe ....... dyskusja o więzieniach CIA w Polsce
styczeń 22, 2009
Artur Łoboda
Mniejszości we Francji Rasistowska Republika Francuska
lipiec 13, 2006
Michał Miłosz
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia Katyńska - 15.03.05 godz.15:30
marzec 8, 2005
Adam Słomka - Przewodniczący Konfederacji Polski
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media