ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Omotani przez PiS (2) 
19 marzec 2019     
Nie zapominajcie 
16 kwiecień 2022     
Brexit po roku 
27 grudzień 2021      Artur Łoboda
Co naprawdę wydarzyło się w Wuhan? 
19 marzec 2021      Artur Łoboda
Próba zalegalizowania kreatywnej księgowości przez Majchrowskiego 
19 kwiecień 2011      dziennik.krakow.pl
Bogusław Wolniewicz wstępuje do PZPR  
1 luty 2016      Artur Łoboda
A świat będzie wolny 2 
2 marzec 2017      Artur Łoboda
HORMEZA (m. innymi DOBROCZYNNE PROMIENIOWANIE JONIZUJĄCE)– ZJAWISKO POWSZECHNE I POWSZECHNIE NIEZNANE 
17 październik 2009      Ludwik Dobrzynski oraz MG
Dalej obrażają 
4 październik 2019      Artur Łoboda
Koniec złudzeń 
12 październik 2016     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa 23.12.2011 
1 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wołyń 1943  
11 lipiec 2013     
Wspólnicy zbrodniarzy 
29 październik 2021     
Co to za testy Sanepidu na covid-19 
25 czerwiec 2020     
Zatrzymaj Panie Boże Zegar ! 
11 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Apel do antyszczepionkowców 
9 grudzień 2021      Leszek Śmieszek
"Człowiek ze złota" to tak naprawdę "człowiek z rynsztoku" 
16 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Zbrodnie sądowe 2011 
21 lipiec 2011      Artur Łoboda
Urząd Skarbowy z Grójca okrada Polaków 
9 wrzesień 2017     
Francja w żółtych kamizelkach. 4500 uczestników demonstracji aresztowanych 
10 grudzień 2018      Alina

 
 

Trujące mikstury szczepionki mRNA: błąd w sztuce lekarskiej czy „ludobójstwo w zwolnionym tempie”?

 
British Medical Journal [BMJ] ogłasza, że ​​FDA ma udzielić pełnej zgody na szczepionkę Pfizer bez publicznej dyskusji na temat danych: 
„Zwolennicy przejrzystości skrytykowali decyzję amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o nieorganizowaniu formalnego spotkania komitetu doradczego w celu omówienia wniosku firmy Pfizer o pełne zatwierdzenie szczepionki przeciw COVID-19”.

 

 
Pierwotnym porozumieniem było przeprowadzenie publicznej dyskusji przed zatwierdzeniem eksperymentalnej terapii genowej mRNA, fałszywie nazywanej szczepionką, zanim ta inokulacja zostanie w pełni zatwierdzona jako szczepionka.
 
Zatwierdzenie trucizny mRNA firmy Pfizer jest doskonałym precedensem do zatwierdzania wszystkich innych trujących mikstur mRNA – tym samym czyniąc próbę skrócenia ludzkiego życia („wyludnienia”) na Ziemi – oficjalnie eugeniści wygrali wyścig.
 
Chociaż było to przewidywalne, istniała nadzieja, że ​​przeciwne głosy i prawdziwa nauka, wyrażane przez setki i tysiące naukowców, mogą zwyciężyć.
 
Jak dotąd ten diabelski program jest przytłaczający.
To obejmuje cały system ONZ, wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, a przede wszystkim Światową Organizację Zdrowia (WHO), - jednostkę  ONZ, której ludzie ufają, że będą bronić ich interesów.
 
Błąd:

WHO nigdy nie została utworzona w celu obrony interesów zdrowotnych ludzi.
Od samego początku, od momentu powstania w 1948 roku, było instrumentem kontroli ludzi z perspektywy eugenicznej, ponieważ stworzenie WHO było pomysłem Rockefellera.
Rockefellerowie i Gates są jednymi z czołowych światowych protagonistów depopulacji.

 
W tym samym duchu, zamiast organizacji, która szuka „opieki profilaktycznej”, WHO została powołana od samego początku jako ciało „uzdrawiające”, co oznacza, że ​​promuje leki uzdrawiające chorych, zamiast zapobiegać chorobom.
Środki lecznicze, farmaceutyki, oparte są na petrochemikaliach – stopniowo zabijając tradycyjną medycynę.
 
 
Czemu tak jest?

Rockefellerowie byli właścicielami największej korporacji węglowodorowej Standard Oil, założonej w 1870 roku przez Johna D. Rockefellera i Henry'ego Flaglera.
Został on rozbity w 1911 r. pod przykrywką amerykańskich przepisów antymonopolowych, by w 1999 r. przekształcić się w ExxonMobile, wciąż największą na świecie korporację węglowodorową.
 
Stworzenie WHO, jak widzimy dzisiaj, było genialnym pomysłem – dla grup interesu, Rockefellerów, Gatesów, przemysłu farmaceutycznego i in .
Błyskotliwość została spotęgowana przez uczynienie WHO organem ONZ, + dając jej ogólnoświatowy autorytet w sprawach zdrowia.
W przeciwieństwie do innych agencji ONZ, które większość swoich budżetów uzyskują z kwot krajów członkowskich, WHO otrzymuje 3 do 4 razy więcej środków z sektora prywatnego, tj. głównie korporacji farmaceutycznych i Fundacji Gatesa.
 
Na tym tle staje się jasne, jaką rolę odgrywa WHO w obronie zdrowia ludzkiego.
 
Jednym z najsilniejszych programów są szczepienia – bonanza farmaceutyczna – a także niejasny sektor, ponieważ pod pozorem szczepień w Afryce, Indiach i innych krajach, specjalne programy szczepień doprowadziły do ​​bezpłodności kobiet. (zobacz to  i to .
Kilka innych artykułów na temat programów niepłodności za zgodą WHO przez szczepienia zostało „sprawdzonych” z Internetu – zwykle.

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące „szczepionki antykoncepcyjnej” WHO z 1993 r.- oficjalnie przeciwko tężcowi. Przeczytaj streszczenie poniżej

 
Szczepionka „POWODUJE ATAKOWANIE HORMONÓW W CIĄŻY PRZEZ UKŁAD ODPORNOŚCIOWY”

 

 
"Wyludnienie"?
 
Patrząc na dzisiejsze wymuszone masowe szczepienia przeciwko COVID-19 z nieprzetestowanymi inokulacjami mRNA, szczepionki sterylizacyjne przeciwko tężcowi w Kenii z 2014 roku wyglądają jak zwykłe próby.
Prawdopodobnie byli i stali się prekursorami masowego programu eugenistycznego, który pojawił się na świecie pod koniec 2019 roku.
 
 
Ten patologiczny, niejasny kult, składający się ze Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), Fundacji Gatesa, Instytutu Zdrowia Johna Hopkinsa, oraz Big Pharma, podmiotów w ramach systemu ONZ oraz kluczowych międzynarodowych instytucji finansowych, MFW i Banku Światowego, Wydarzenie 201 18 października 2019 r. w Nowym Jorku wyraźnie wpisało się w agendę „wyludniania”.
 
Nie ma co do tego wątpliwości.
To wyjaśnia presję w stylu przymusowego szantażu, by być „szczepionymi” na całym świecie, przepustki vaxx, które ostatecznie oddzielą zaszczepionych od nieszczepionych i stworzy podzielone społeczeństwo.
 
Strach i perspektywa zakazu życia społecznego dla nieszczepionych jest siłą napędową do zwiększenia poziomu zaszczepionych ludzi na całym świecie do najwyższego możliwego poziomu, np. 80%.
 
Kiedy ten poziom zostanie osiągnięty, masowe protesty ludzi wychodzących na ulice przestaną mieć znaczenie.
 
Zaszczepione osoby zostały już oznaczone.
Według byłego wiceprezesa Pfizer, czołowego wirusologa i głównego naukowca, Mike'a Yeadona, większość „szczepionych” ludzi odczuje niszczący wpływ na ich zdrowie po wstrzyknięciu trucizny mRNA.
 
Inni, - jak niemieccy naukowcy dr. Sucharit Bhakdi i Wolfgang Wodarg , a także kanadyjski dr Charles Hoffe – i wielu innych – wskazują na trend śmiertelności i zachorowalności wśród zaszczepionych.  
Według dr Bhakdiego :


  [Zastrzyki COVID] są w twoim krwiobiegu przez co najmniej tydzień i przenikną do każdego narządu.
  A kiedy te komórki [narządu] same zaczną wytwarzać białko kolczaste, wtedy zabójcze limfocyty również będą je szukać i niszczyć…
   
  To, czego jesteśmy świadkami, jest jednym z najbardziej fascynujących eksperymentów, które mogą doprowadzić do masywnej choroby autoimmunologicznej.
  Kiedy to się stanie, Bóg wie.
  A do czego to doprowadzi, Bóg wie”.


Zastrzyki typu mRNA powodują krzepnięcie krwi, prowadząc ostatecznie do zakrzepicy. 
Dr Hoffe odkrył, że u 62% jego pacjentów zastosowano „eksperymentalną terapię genową” mRNA, która wkrótce po szczepieniu rozwinęła mikroskopijną krzepliwość krwi.
W miarę upływu czasu, więcej osób „zaszczepionych” mRNA może rozwinąć podobne nieprawidłowości we krwi:


  „Zakrzepy krwi, o których słyszymy, o których media twierdzą, że są bardzo rzadkie, to duże zakrzepy krwi, które powodują udary i pojawiają się na skanach CT, MRI itp.
   
  Skrzepy, o których mówię, są mikroskopijne i zbyt małe, by można je było znaleźć na jakimkolwiek skanie.
  Można je zatem wykryć tylko za pomocą testu D-dimerów.”
   
  Ci ludzie nie mają pojęcia, że ​​mają nawet te mikroskopijne skrzepy krwi.
  Najbardziej niepokojące jest to, że niektóre części ciała, takie jak mózg, rdzeń kręgowy, serce i płuca, nie mogą się regenerować.
  Kiedy te tkanki zostaną uszkodzone przez skrzepy krwi, zostaną one trwale uszkodzone.”
   
  „Te strzały powodują ogromne szkody, a najgorsze dopiero nadejdzie”.


Pod tym linkiem znajduje się jego wywiad z Laurą Lynn Tylor Thompson (dostępny również na kanale Rumble ).
 

 
W związku z tym że wielu z tych pacjentów zaszczepionych Pfizer, Moderna i J&J mogą umrzeć przedwczesną śmiercią – a w wielu przypadkach prześledzenie śmierci na podstawie szczepionki będzie trudne i z pewnością może zostać zamaskowane jako spowodowane innymi przyczynami.
 
Odkąd „szczepienie” rozpoczęło się 14 grudnia 2020 r., liczba osób zmarłych po szczepionkach przeciw COVID była dwukrotnie większa niż po wszystkich szczepieniach w ciągu ostatnich 30 lat łącznie.
A to opiera się tylko na zgłoszonych przypadkach.
Wiadomo, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dzięki Systemowi Zgłaszania Zdarzeń Niepożądanych  Szczepień (VAERS), utworzonym w 1990 roku, że raportowanie obejmuje zaledwie 5% do 10% wszystkich przypadków.
 
Odsetek ten jest prawdopodobnie jeszcze niższy w przypadku szczepień przeciwko COVID-19, ze względu na ogromną presję, aby ukryć przed opinią publiczną dane dotyczące rzeczywistych działań niepożądanych, - zwłaszcza zgonów.
Dlatego podane liczby mogą stanowić tylko ułamek rzeczywistych przypadków.
 
Według badania przeprowadzonego przez Harvard Pilgrim Health Care, Inc., opartego na danych historycznych, zgłaszanych jest mniej niż 1% niepożądanych skutków szczepień. (patrz Elektroniczne wsparcie systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze zdrowiem publicznym i szczepionką (ESP:VAERS, s. 6) .
 


 
Według najnowszych danych (ze źródeł rządowych) dla UE, Wielkiej Brytanii i USA (łącznie), w dniu 1 sierpnia 2021 r. odnotowano 34 052 zgony związane z zastrzykiem Covid-19 i ponad 5,46 mln obrażeń .

***

UE/EOG/Szwajcaria do 31 lipca 2021 r. – 20 595 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 1,94 miliona obrażeń, według bazy danych EudraVigilance.
 
Wielka Brytania do 21 lipca 2021 r. – 1517 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 1,1 miliona obrażeń, według programu MHRA Yellow Card.
 
USA do 23 lipca 2021 r. – 11 940 zgonów związanych z zastrzykiem Covid-19 i ponad 2,4 miliona obrażeń, według bazy danych VAERS.
 


 
„Szatański kult” ultrabogatych 

 
Niecałe dwa lata temu, kto by pomyślał, że satanistyczny kult ultra-bogackich oligarchów korporacyjnych i bankowych może przejąć pełną kontrolę nad wszystkimi 193 krajami członkowskimi ONZ - reprezentującymi blisko 8 miliardów ludzi, grożących śmiercią i korupcją, realizując plan zagrażające światowej populacji w ciągu najbliższych dziesięciu lat, - co zbiega się z niesławną Agendą ONZ 2030.
 
Mało kto by pomyślał, że ludzkość jest w stanie wyprodukować tak zbrodnicze, chore potwory.
 
To jest widok zrzutu ekranu autora.
Jednak Nas jest wielu, a jest ich niewielu.
Oni to wiedzą.
Dlatego działają celowo i z pośpiechem.
 
Jeśli działamy, musimy działać szybko i solidarnie – aby powstrzymać ten potworny projekt – po prostu nie wpadając w pułapkę samozadowolenia, obietnic i kłamstw, ale teraz aktywnie OPIERAJMY SIĘ , bez wahania.
Wtedy mamy szansę – i nie tylko szansę – przezwyciężenia i przywrócenia ludzkości wartościami ludzkimi i resetem, który służy ludzkości, a nie zbrodniczej agendzie globalistycznej.
 
Peter Koenig jest analitykiem geopolitycznym i byłym starszym ekonomistą w Banku Światowym i Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), gdzie od ponad 30 lat pracuje nad wodą i środowiskiem na całym świecie. Wykłada na uniwersytetach w USA, Europie i Ameryce Południowej. Regularnie pisze do czasopism internetowych i jest autorem Implozji – ekonomicznego thrillera o wojnie, zniszczeniu środowiska i chciwości korporacji; i  współautor książki Cynthii McKinney „When China Sneezes: From the Coronavirus Lockdown to the Global Politico-Economic Crisis” (Clarity Press – 1 listopada 2020 r.)
 

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/mass-genocide-coming/5753988 
 
5 wrzesień 2021

Peter Koenig 

  

Komentarze

 

To holokaust 6 miliardów.

"ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi" (tiny.pl/9tcsh)

Jacyś ludzie do tego stopnia nie wierzą we własną klimatyzację, że wolą wymordować 6 miliardów innych ludzi.

Z-ca Sekretarza ONZ Christina Figures [ ] powiedziała: "ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie" (tiny.pl/9tdvx).

Dobiera się do nas nie tylko Big Pharma ale Big Parhia. Ściślej - Big Parchia!

2021-09-05
hens

  

Archiwum

Bush na trudności w utrzymaniu permanentnej okupacji Iraku
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran a Kryzys Wpływów USA w Afganistanie
styczeń 30, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
Przygotowania do wizyty GWB obnażają politykę Polski, Amerykańskiego Osła Trojańskiego w Europie
luty 21, 2007
kopista
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Lekcja Dla USA z Walk Napoleona w Hiszpanii, 1808-1814
marzec 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Politycy
listopad 22, 2004
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
Gdzie jest MS Ziobro?
styczeń 25, 2007
Bogusław
Już za Was wybrano
luty 1, 2004
PAP
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
Argentyński Buzek
kwiecień 25, 2004
PAP
Oświadczenie numer 1. złożone w Sądzie w dniu 1.12.2004.
grudzień 5, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
Polska wypuszcza obligacje skarbowe na rynek USA
czerwiec 25, 2002
PAP
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media