ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chrystus Pan w niebo wstępuje  
25 marzec 2016     
FACTS ON COPERNICUS INCONVENIENT TO NEO-NAZI PROPAGANDA  
12 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Konstytuanta, czy od razu Dyrektoriat?  
18 luty 2012      Artur Łoboda
ABW zajęło się Polakami walczącymi na Ukrainie  
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Podpiszcie petycje o "Ograniczenie kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski" 
16 luty 2016      TellTheTruth
Zawiadomienie o współuczestnictwie w ZAMACHU STANU przez Posłów na Sejm RP 
22 luty 2021     
Holocaust Profiteering by Literary Hoax 
26 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzieżowe BHO 
1 luty 2016      Artur Łoboda
Why the European Union fights for Stalinism in Poland 
11 luty 2020      Artur Łoboda
Włochy pierwszym krajem, który zakazuje Billowi Gatesowi fałszywego mięsa ze względu na „poważne problemy zdrowotne” 
6 grudzień 2023      Ethan Huff
Krótka Historia Niemców i Lechitów 
4 marzec 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Jeśli im to darujemy, wnuki Nas przeklną 
13 kwiecień 2020     
Najważniejsze wydarzenia 2016 roku.  
23 luty 2016      Artur Łoboda
Zatrzymaj Panie Boże Zegar ! 
11 kwiecień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem 2 
17 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Jan Paweł II - a pedofilia 
20 listopad 2020     
O miasteczku poszkodowanych przez sądy przed Sądem Najwyższym - o czym nie mówią żadne media 
26 luty 2017      Alina
Oszukana Konstytucja. Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. 
17 lipiec 2015      Artur Łoboda
WikiLeaks 
26 sierpień 2010      Goska
Ewa Zajączkowska Hernik w Parlamencie Europejskim 
19 lipiec 2024      Artur Łoboda

 
 

Kampania informacyjna Corona
Jens Lehrich w wywiadzie Rubikona z Walterem van Rossumem opowiada o swojej nowej książce o pandemii korony.

29 stycznia 2021 r. ukazała się najnowsza książka Rubikona „Moja pandemia z profesorem Drostenem” - autorstwa Waltera van Rossuma, autora bestsellera Spiegela.
Jens Lehrich w wywiadzie wideo z nagradzanym eseistą mówił o swojej decyzji umieszczenia „wirusologa narodu” w centrum swojej analizy.
Ponadto rozmówcy mają odwagę przyjrzeć się temu, co jeszcze może stanąć na naszej drodze - i zbadać, czy jest w tym wszystkim jakaś szansa.
 
Jest to niewygodne dla wielu ludzi i wymaga odwagi, aby dowiedzieć się więcej i pokory, aby ciągle na nowo dostosowywać swój światopogląd.
Jednocześnie potrzebujemy coraz bardziej odważnych i pokornych ludzi, jeśli nie chcemy poddać się woli globalnie połączonej dyktatury korporacji poprzez bycie oszukiwanym, zagubionym, a nawet podburzanym przeciwko sobie.
 
Walter van Rossum uzyskał obszerne informacje.
W pierwszej książce poświęconej kampanii edukacyjnej „Corona” Rubikon Verlag przeprowadził obszerne badania dotyczące tła tak zwanej pandemii i doszedł do następującego wniosku:


„Mogę tylko przyznać, że pewnych rzeczy nie widziałem, lub nie traktowałem ich poważnie i uważam się za osobę krytyczną, a także wątpiącą.
Jednak możliwość wystąpienia przeciwko tym ludziom mnie trochę przeraża.
Nadal możemy tu rozmawiać i możecie to opublikować, ale myślę, że śruby zostaną ogromnie dokręcone.
W pewnym sensie to było bardzo pouczające.
Ale wolałbym o tym nie wiedzieć ”.

 
Czy jest tutaj jakieś wyjaśnienie, w niewypowiedzianym „wolałbym nadal mieć głowę w piasku”, dlaczego duża część populacji tak stanowczo odmawia dostrzeżenia oczywistych niespójności i absurdów polityki i głównego nurtu doniesień o tej pandemii koronacyjnej?
Oprócz wielu innych lęków, czy istnieje strach przed niemożnością kontynuowania tego jak wcześniej?
 
Van Rossum sięga do początków paniki pandemicznej, uosabiającej się we wszechobecnych mediach prof. Christian Drosten - człowiek, „który był prawie zawsze przy wybuchu pandemii w XXI wieku i którego ostrzeżenia - czasem identyczne - zawsze okazały się fałszywe”.
 
I rzeczywiście, ten „naczelny dowódca sił zbrojnych pandemicznych” zasługuje na uczciwe i precyzyjne rozważenie: Van Rossum pozwala głównemu wirusologowi i twórcy testów PCR wypowiedzieć się szczegółowo w swojej książce, nie zwalniając czytelnika od ostatecznej oceny.
Każdy, kto czyta uważnie, często jest jednak na skraju załamania nerwowego, kiedy rozumie, jak skandaliczne bzdury są odpowiedzialne decyzje w sprawie całego kraju, a może i całego świata- względem tego kryzysu.
 
Van Rossum nie ogranicza się do wyśledzenia i ujawnienia tego, co się stało, nie chodzi o wczoraj, tylko o status quo i jutro:
 
„Realia globalne były systematycznie niszczone nie przez wirusa, ale przez działania podejmowane w jego imieniu.
To niewybaczalne.
Ale prawdopodobnie jest to warunek wstępny długo przygotowywanego objawienia, które nas czeka ”.

 
Według van Rossuma jesteśmy w „poczekalni apokalipsy” - ale nadal możemy z niej znowu wyjść.
„Zabity w warunkach laboratoryjnych” (taki podtytuł książki) jawi się nam jako ostatnia kotwica życia, a ta książka pokazuje sposoby, aby zapobiec temu, co widzi Walter van Rossum.
 
Każdy z nas może wnieść swój wkład, zdobywając wiedzę i rozpowszechniając informacje w swoim otoczeniu.
I niech to będzie pozostawienie książki van Rossuma w poczekalni.
Nie apokaliptyczny, ale jego entuzjastycznie zaszczepiony lekarz.
 
Sama okładka zaciekawia każdego obywatela Niemiec, a także może pozwolić niektórym fanom Tagesschau na odkrycie nowej perspektywy na temat pandemii, jak potwierdza Gabriele Gysi:
 
„Moja pandemia z profesorem Drostenem robi wrażenie nie tylko bogactwem szczegółów, ale także daje nadzieję, humor i dystans od tego codziennego szaleństwa.
W tej książce kultura europejska żyje w swoim najlepszym sensie.
Uświadomienie sobie: Ludzkie myślenie w wielu aspektach nie może zostać zniesione pomimo niekończących się emocjonalnych wybuchów dobrze opłacanych polityków.
Dziękuję, Walterze van Rossum. "

 
Drugi tom dziennikarskiej ofensywy zostanie opublikowany 27 lutego i będzie zatytułowany „The Corona Dossier: Pod fałszywą flagą przeciwko wolności, prawom człowieka i demokracji”.
Można go zamówić w przedsprzedaży do dnia publikacji za 20 zamiast 24 euro później .
  
https://cdn.dein.tube/upload/videos/2021/01/ApiqO5Y1GoncnqctauZF_29_195d81c8a1c4fae9cc4b3c3d434a4acd_video_1080p_converted.mp4
 
 
 
Sven Böttcher pisze pod różnymi nazwami powieści takie jak „Prophezeiung”, książki non-fiction, jak „Cała prawda o wszystkim”, a także filmy i seriale, np. „Ostatni byk”.
Elisa Gratias, urodzona w 1983 roku, dorastała w Saksonii-Anhalt. W 2005 roku wyemigrowała do Francji, gdzie uzyskała dyplom tłumacza. W 2014 roku przeniosła się na Majorkę i od tamtej pory pracuje jako niezależna tłumaczka, autorka i artystka. Doświadczenia emigracyjne i skłonność do wylęgu dały jej wiele wglądu w temat szczęścia, spełnienia i społeczeństwa. Pisze o tym na swoim blogu flohbair.com . Swoje prace prezentuje na elisagratias.com .


Źródło: 

https://www.rubikon.news/artikel/die-corona-aufklarungsoffensive
5 luty 2021

Sven Böttcher , Elisa Gratias  

  

Komentarze

  

Archiwum

Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Ponad 130 ofiar głodu na północy Argentyny
listopad 29, 2002
Artur Łoboda
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
USA uchwalają ustawę GLOBALNA ŚWIADOMOŚĆ ANTYSEMITYZMU
maj 8, 2004
cywilizowany
Opcja Zerowa. Sto lat za murzynami, pięć minut przed Żydami
marzec 6, 2008
Artur Łoboda
Sąd aresztował szefa łódzkiej Izby Skarbowej
sierpień 29, 2002
PAP
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
Odwrócić historię do góry nogami
lipiec 26, 2008
PAP
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dla jego bolesnej męki
październik 21, 2008
wikipedia.pl
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media