ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

NWO ujawnia swoje zamiary ustami Morawieckiego 
9 październik 2020     
Dlaczego nie nalezy denerwowac kobiet 
19 marzec 2010      Goska
Eurocontrol 
19 kwiecień 2010      Goska
Informacje w TVN dzielą się na: 
5 luty 2019      Alina
Rosja oskarża USA o działalność wywrotową.  
21 wrzesień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Karta Dużej Rodziny z opłatami za leki dla dzieci. 
17 październik 2014      www.polskawalczaca.com
"Wielkie narody potrafią rozliczyć się ze swojej przeszłości" (1) 
21 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Holandia upada 
21 marzec 2020      Alina
Polak w Polsce ma najmniej praw na całym globie. 
1 luty 2019      Alina
Uwagi na 30 maja 2014 roku. 
30 maj 2015      Artur Łoboda
The Pogrom of Kielce 
1 lipiec 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Najważniejsze powody, dla których pracownicy służby zdrowia odmawiają wypowiadania się na temat urazów i śmierci spowodowanych szczepionką 
31 grudzień 2021      Lance D Johnson
Muza Patriotów 
11 listopad 2013      Artur Łoboda
Regina Poloniae 
2 maj 2019      Paweł Ziółkowski
Kto winien poniewierania Polską? 
13 marzec 2019     
Dobre chęci Społeczeństwa 
28 marzec 2016      Artur Łoboda
Don Giorgio Ghio: „Ludzkość zagrożona próbą globalnego ludobójstwa”  
8 marzec 2021     
Zło zawsze będzie rządzić 
5 czerwiec 2021     
Jak się będą ciebie bali 
11 marzec 2017     
Brak wzrostu liczby koronawirusa Dwa tygodnie po zniesieniu mandatu dotyczącego maski w Teksasie 
26 marzec 2021     

 
 

CDC cofnie autoryzację użycia w sytuacjach awaryjnych na test RT PCR, ponieważ nie można odróżnić SARS-CoV-2 od grypy

 
CDC po cichu ogłosił w zeszłym tygodniu, że wycofuje wniosek do FDA o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) nowego panelu diagnostycznego RT-PCR w czasie rzeczywistym 2019-nCoV, testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 r. w celu wykrywania SARS-CoV-2.
 
Większość społeczeństwa prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że podobne do obecnych zastrzyków COVID-19, które nie zostały jeszcze zatwierdzone przez FDA, ale otrzymały tylko zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych, tak samo setki testów diagnostycznych, które rzekomo wykrywają COVID-19, również NIE są zatwierdzone przez FDA, ale autoryzowane wyłącznie za pośrednictwem EUA.
 
Jaki jest powód, dla którego CDC wycofuje swoje żądanie EUA dla Panelu Diagnostycznego Real-Time RT-PCR?

  W ramach przygotowań do tej zmiany CDC zaleca laboratoriom klinicznym i ośrodkom badawczym, które korzystały z testu CDC 2019-nCoV RT-PCR, wybranie i rozpoczęcie przejścia na inny test na COVID-19 zatwierdzony przez FDA.
   
  CDC zachęca laboratoria do rozważenia przyjęcia metody multipleksowej, która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy. ( Źródło .)

 
Caitlin McFall, pisząca dla Fox News , jest jedyną osobą w korporacyjnych mediach, którą udało mi się znaleźć, która nawet to zgłosiła, a kilka doniesień, które znalazłem do tej pory w mediach alternatywnych, było w większości niedokładne.
 
Raporty McFall :

  Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wezwały laboratoria w tym tygodniu, aby zaopatrzyły kliniki w zestawy, które mogą przetestować zarówno koronawirusa, jak i grypę, gdy zbliża się „sezon grypowy”.
   
  CDC poinformowało w środę, że do końca roku wycofa wniosek o „autoryzację użycia w sytuacjach awaryjnych” zestawów diagnostycznych w czasie rzeczywistym, które były używane od lutego 2020 r. do wykrywania oznak koronawirusa.
   
  „CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie dla laboratoriów klinicznych, aby mieć odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA” – powiedziała agencja.
   
  Stany Zjednoczone zgłosiły ponad 34,4 miliona przypadków koronawirusa od początku pandemii w 2020 roku i ponad 610 000 zgonów.
   
  Jednak podczas gdy liczba przypadków COVID-19 gwałtownie wzrosła w całym kraju, spadły hospitalizacje i zgony spowodowane grypą.
   
  Według danych opublikowanych przez CDC na początku tego miesiąca, śmiertelność z powodu grypy była znacznie niższa w 2020 roku niż w latach poprzednich.
   
  W 2020 r. odnotowano 646 zgonów związanych z grypą wśród dorosłych, podczas gdy w 2019 r. CDC oszacowało, że od 24 000 do 62 000 osób zmarło z powodu chorób związanych z grypą.
   
  CDC wezwało laboratoria do „oszczędzania czasu i zasobów” poprzez wprowadzenie zestawów, które mogą określić i odróżnić pozytywny wynik testu na koronawirusa i grypę. ( Źródło .)

Więc masz to. CDC po prostu przyznało, że wielu przypadków COVID-19 w ubiegłym roku nie można było odróżnić od „przypadków grypy”.
Nic dziwnego, że przypadki grypy spadły do ​​zera w tak wielu miejscach.

Zobacz: Urzędnicy służby zdrowia przyznają, że tylko osoby zaszczepione na grypę zachorują w tym roku
 
Zakończenie (zezwolenia) EUA dla Panelu Diagnostycznego Real-Time RT-PCR nie nastąpi do końca roku, 31 grudnia 2021 r., a CDC zaleca, aby laboratoria rozpoczęły przechodzenie na inne rodzaje testów diagnostycznych COVID-19 , które zostały udzielone EUA przez FDA tutaj .
 
W momencie publikacji tego artykułu FDA wydała 251 EUA (zezwoleń) na testy diagnostyczne COVID-19 od 1 kwietnia 2020 r.
Zdecydowana większość z nich dotyczy testów RT-PCR, w tym około 20, które właśnie wydano EUA od początku tego miesiąca, lipiec 2021.
 
Dojna krowa dla tych testów i setki firm, które się wzbogaciły, sprzedając je, będą teraz musiały przejść do następnej fazy, aby móc zarobić.
 
Oszustwo związane z testami diagnostycznymi: kontrolowanie mas i porwania medyczne
 
Zajmujemy się korupcją w dziedzinie medycznych testów diagnostycznych przez większą część dekady i ujawniliśmy ją na początku COVID-19 Plandemic w zeszłym roku.
 
Oto niektóre z naszych poprzednich artykułów z zeszłego roku ujawniających oszustwa związane z testami diagnostycznymi COVID-19.

  - Żaden test na COVID-19 nie jest zatwierdzony przez FDA – czy naprawdę wiemy, kto ma COVID-19, a kto nie?

  - Dyrektor generalny Roche: Testy COVID19 „Nic nie są warte – Dwóch z nas mogłoby to zrobić w ciągu nocy w garażu”

  - NIEPOWODZENIE: Dokładny ten sam test na COVID przyniesie różne wyniki w zależności od laboratoriumKiedy założyliśmy MedicalKidnap.com w 2014 roku, dowiedzieliśmy się, że oszukańcze testy diagnostyczne były powszechnym sposobem lekarzy i szpitali na nakaz zabrania dzieci z ich domów.
 
Często tworzą fałszywe pozytywne wyniki testów narkotykowych, aby usunąć dzieci od rodziców.
 
Właściciel laboratorium w Alabamie aresztowany za fałszowanie wyników testów narkotykowych stosowanych do medycznego porwania dzieci
 
Zdecydowanie najgorszy przestępca, który porywa dzieci medycznie za pomocą medycznego testu diagnostycznego, to radiologia i znajdowanie „dowodów” na wykorzystywanie dzieci po prostu na podstawie zdjęć rentgenowskich.
 
Cała ta dziedzina rozwinęła niedawno nową klasę pediatrów „certyfikowanych” jako „pediatrzy maltretujący dzieci”, a lukratywna praca tych lekarzy zależy od znalezienia przez nich maltretowanych dzieci i umieszczenia ich w lukratywnej sieci handlu dziećmi znanej jako „opieka zastępcza”.
 
Właściwie opublikowaliśmy eBook na ten temat, lub możesz sprawdzić poszczególne przypadki na naszej stronie MedicaKidnap.com, aby dowiedzieć się, jak działa ten zły system.
 
Jeśli chodzi o diagnozowanie „grypy”, również tam ujawniliśmy oszustwo, ponieważ CDC przed COVID-19 po prostu wykorzystywało szacunki dotyczące przypadków grypy, ponieważ nie mogą co roku zweryfikować rzeczywistych liczb za pomocą testów diagnostycznych.
 
Coroczne oszustwo związane ze zgonami na grypę nieświadomie ujawnione i zastąpione oszustwem związanym z COVID
 
Tak więc COVID-19 pozwolił im po prostu dalej wykorzystywać oszustwa testów diagnostycznych, aby wywołać strach i panikę, oraz osiągnąć swoje cele, jakim jest zniewolenie społeczeństwa i wprowadzenie eksperymentalnych zastrzyków mRNA.
 
Dzięki najnowszemu ogłoszeniu CDC, że zamierzają teraz wycofać testy diagnostyczne RT-PCR i zastąpić je innymi testami, które mogą teraz testować zarówno COVID, jak i grypę, dość łatwo jest zobaczyć, jaki jest ich plan gry jeszcze w tym roku .
 
Prawie każdy w USA będzie mógł zostać przetestowany jako „pozytywny” na coś do jesieni, kiedy rozpocznie się sezon grypowy.
 
Będzie to realizacja „ zasady heglowskiej” na rok 2021.

Rząd stwarza problem, a następnie tworzy rozwiązanie, o którym wiemy, że teraz jest więcej „szczepionek” na wszystko, co nam w życiu dolega, i próbuje ukarać tych, którzy nie nie chcą grać w ich grę.
 
Jestem gotowy. Czy jesteś?
 

Źródło:
 

https://www.globalresearch.ca/cdc-withdraw-emergency-use-authorization-rt-pcr-test-cannot-distinguish-between-sars-cov-2-flu/5751108

 
3 sierpień 2021

Brian Shilhavy 

  

Komentarze

  

Archiwum

Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Procedures - sequel of 'Medallions'
wrzesień 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kontynuatorzy z SLD (2)
Wszyscy ludzie prezydenta

czerwiec 20, 2003
Paweł Siergiejczyk
Korzysci z inwestycji zagranicznych i stymulacji rozwojowych. Koszty aneksji do UE (7)
marzec 31, 2003
Włodzimierz Bojarski
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
Szef rady programowej PO
styczeń 25, 2004
Czy Masakra Libanu Poprzedza Atak na Iran?
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Post-Amerykański Świat, Czyli Zmierzch USA
maj 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski

marzec 26, 2003
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Wystarczy jedno robaczywe
październik 27, 2007
Dziennik
Głupich nie sieją
kwiecień 17, 2005
SOBCZAK i SZPAK - Protest
czerwiec 6, 2004
angora.pl
Lekcja historii - Faszyzm we Włoszech
sierpień 9, 2004
Jolanta Kaczmarek
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media