ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Chciejstwo Tuska w Drugim expose 
13 październik 2012      Artur Łoboda
Demontaż wirusowej teorii 
3 styczeń 2021     
Czeski sąd uchyla obowiązkowe testy dla osób powracających 
2 kwiecień 2021      Obserwator
Spektakl 
7 grudzień 2017     
Ahmadinejad bears a message for Israel 
16 październik 2010      przysłał ICP
Wedle prawdy i honoru 
16 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Israel Responsible for Global Terror  
14 luty 2012      Dave Gahary
Będziemy likwidować "samostoinną" Białoruś? 
12 lipiec 2010      Gasienica
PRZEBUDZENIE - petycja do społeczeństwa 
3 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Polityka wschodnia?, a co to takiego? 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Nie istnieje ani prawica, ani lewica 
31 sierpień 2011      Artur Łoboda
Określenie "żołnierze wyklęci" to oksymoron 
9 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Jak głosowali Polacy na Krzysztofa Bosaka i jaki wniosek?  
29 czerwiec 2020      panMarek
POpapraniska Tuskomania 
17 październik 2010      Bogusław
Sztuczny Czarnobyl, sztuczna rewolucja antysocjalistyczna w Warszawie i Moskwie, sztuczna wojna w Libii i sztuczny święty w Watykanie 
1 maj 2011      opracował MG
“W tej krwi”  
25 marzec 2016     
Głupcy dalej swoje 
26 marzec 2021     
Szwajcarski pacjent umiera wkrótce po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID 
31 grudzień 2020      Obserwator
2009.03.22. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury 
22 marzec 2009      tłumacz
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

CDC cofnie autoryzację użycia w sytuacjach awaryjnych na test RT PCR, ponieważ nie można odróżnić SARS-CoV-2 od grypy

 
CDC po cichu ogłosił w zeszłym tygodniu, że wycofuje wniosek do FDA o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) nowego panelu diagnostycznego RT-PCR w czasie rzeczywistym 2019-nCoV, testu wprowadzonego po raz pierwszy w lutym 2020 r. w celu wykrywania SARS-CoV-2.
 
Większość społeczeństwa prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że podobne do obecnych zastrzyków COVID-19, które nie zostały jeszcze zatwierdzone przez FDA, ale otrzymały tylko zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych, tak samo setki testów diagnostycznych, które rzekomo wykrywają COVID-19, również NIE są zatwierdzone przez FDA, ale autoryzowane wyłącznie za pośrednictwem EUA.
 
Jaki jest powód, dla którego CDC wycofuje swoje żądanie EUA dla Panelu Diagnostycznego Real-Time RT-PCR?

  W ramach przygotowań do tej zmiany CDC zaleca laboratoriom klinicznym i ośrodkom badawczym, które korzystały z testu CDC 2019-nCoV RT-PCR, wybranie i rozpoczęcie przejścia na inny test na COVID-19 zatwierdzony przez FDA.
   
  CDC zachęca laboratoria do rozważenia przyjęcia metody multipleksowej, która może ułatwić wykrywanie i różnicowanie SARS-CoV-2 i wirusów grypy. ( Źródło .)

 
Caitlin McFall, pisząca dla Fox News , jest jedyną osobą w korporacyjnych mediach, którą udało mi się znaleźć, która nawet to zgłosiła, a kilka doniesień, które znalazłem do tej pory w mediach alternatywnych, było w większości niedokładne.
 
Raporty McFall :

  Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wezwały laboratoria w tym tygodniu, aby zaopatrzyły kliniki w zestawy, które mogą przetestować zarówno koronawirusa, jak i grypę, gdy zbliża się „sezon grypowy”.
   
  CDC poinformowało w środę, że do końca roku wycofa wniosek o „autoryzację użycia w sytuacjach awaryjnych” zestawów diagnostycznych w czasie rzeczywistym, które były używane od lutego 2020 r. do wykrywania oznak koronawirusa.
   
  „CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie dla laboratoriów klinicznych, aby mieć odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA” – powiedziała agencja.
   
  Stany Zjednoczone zgłosiły ponad 34,4 miliona przypadków koronawirusa od początku pandemii w 2020 roku i ponad 610 000 zgonów.
   
  Jednak podczas gdy liczba przypadków COVID-19 gwałtownie wzrosła w całym kraju, spadły hospitalizacje i zgony spowodowane grypą.
   
  Według danych opublikowanych przez CDC na początku tego miesiąca, śmiertelność z powodu grypy była znacznie niższa w 2020 roku niż w latach poprzednich.
   
  W 2020 r. odnotowano 646 zgonów związanych z grypą wśród dorosłych, podczas gdy w 2019 r. CDC oszacowało, że od 24 000 do 62 000 osób zmarło z powodu chorób związanych z grypą.
   
  CDC wezwało laboratoria do „oszczędzania czasu i zasobów” poprzez wprowadzenie zestawów, które mogą określić i odróżnić pozytywny wynik testu na koronawirusa i grypę. ( Źródło .)

Więc masz to. CDC po prostu przyznało, że wielu przypadków COVID-19 w ubiegłym roku nie można było odróżnić od „przypadków grypy”.
Nic dziwnego, że przypadki grypy spadły do ​​zera w tak wielu miejscach.

Zobacz: Urzędnicy służby zdrowia przyznają, że tylko osoby zaszczepione na grypę zachorują w tym roku
 
Zakończenie (zezwolenia) EUA dla Panelu Diagnostycznego Real-Time RT-PCR nie nastąpi do końca roku, 31 grudnia 2021 r., a CDC zaleca, aby laboratoria rozpoczęły przechodzenie na inne rodzaje testów diagnostycznych COVID-19 , które zostały udzielone EUA przez FDA tutaj .
 
W momencie publikacji tego artykułu FDA wydała 251 EUA (zezwoleń) na testy diagnostyczne COVID-19 od 1 kwietnia 2020 r.
Zdecydowana większość z nich dotyczy testów RT-PCR, w tym około 20, które właśnie wydano EUA od początku tego miesiąca, lipiec 2021.
 
Dojna krowa dla tych testów i setki firm, które się wzbogaciły, sprzedając je, będą teraz musiały przejść do następnej fazy, aby móc zarobić.
 
Oszustwo związane z testami diagnostycznymi: kontrolowanie mas i porwania medyczne
 
Zajmujemy się korupcją w dziedzinie medycznych testów diagnostycznych przez większą część dekady i ujawniliśmy ją na początku COVID-19 Plandemic w zeszłym roku.
 
Oto niektóre z naszych poprzednich artykułów z zeszłego roku ujawniających oszustwa związane z testami diagnostycznymi COVID-19.

  - Żaden test na COVID-19 nie jest zatwierdzony przez FDA – czy naprawdę wiemy, kto ma COVID-19, a kto nie?

  - Dyrektor generalny Roche: Testy COVID19 „Nic nie są warte – Dwóch z nas mogłoby to zrobić w ciągu nocy w garażu”

  - NIEPOWODZENIE: Dokładny ten sam test na COVID przyniesie różne wyniki w zależności od laboratoriumKiedy założyliśmy MedicalKidnap.com w 2014 roku, dowiedzieliśmy się, że oszukańcze testy diagnostyczne były powszechnym sposobem lekarzy i szpitali na nakaz zabrania dzieci z ich domów.
 
Często tworzą fałszywe pozytywne wyniki testów narkotykowych, aby usunąć dzieci od rodziców.
 
Właściciel laboratorium w Alabamie aresztowany za fałszowanie wyników testów narkotykowych stosowanych do medycznego porwania dzieci
 
Zdecydowanie najgorszy przestępca, który porywa dzieci medycznie za pomocą medycznego testu diagnostycznego, to radiologia i znajdowanie „dowodów” na wykorzystywanie dzieci po prostu na podstawie zdjęć rentgenowskich.
 
Cała ta dziedzina rozwinęła niedawno nową klasę pediatrów „certyfikowanych” jako „pediatrzy maltretujący dzieci”, a lukratywna praca tych lekarzy zależy od znalezienia przez nich maltretowanych dzieci i umieszczenia ich w lukratywnej sieci handlu dziećmi znanej jako „opieka zastępcza”.
 
Właściwie opublikowaliśmy eBook na ten temat, lub możesz sprawdzić poszczególne przypadki na naszej stronie MedicaKidnap.com, aby dowiedzieć się, jak działa ten zły system.
 
Jeśli chodzi o diagnozowanie „grypy”, również tam ujawniliśmy oszustwo, ponieważ CDC przed COVID-19 po prostu wykorzystywało szacunki dotyczące przypadków grypy, ponieważ nie mogą co roku zweryfikować rzeczywistych liczb za pomocą testów diagnostycznych.
 
Coroczne oszustwo związane ze zgonami na grypę nieświadomie ujawnione i zastąpione oszustwem związanym z COVID
 
Tak więc COVID-19 pozwolił im po prostu dalej wykorzystywać oszustwa testów diagnostycznych, aby wywołać strach i panikę, oraz osiągnąć swoje cele, jakim jest zniewolenie społeczeństwa i wprowadzenie eksperymentalnych zastrzyków mRNA.
 
Dzięki najnowszemu ogłoszeniu CDC, że zamierzają teraz wycofać testy diagnostyczne RT-PCR i zastąpić je innymi testami, które mogą teraz testować zarówno COVID, jak i grypę, dość łatwo jest zobaczyć, jaki jest ich plan gry jeszcze w tym roku .
 
Prawie każdy w USA będzie mógł zostać przetestowany jako „pozytywny” na coś do jesieni, kiedy rozpocznie się sezon grypowy.
 
Będzie to realizacja „ zasady heglowskiej” na rok 2021.

Rząd stwarza problem, a następnie tworzy rozwiązanie, o którym wiemy, że teraz jest więcej „szczepionek” na wszystko, co nam w życiu dolega, i próbuje ukarać tych, którzy nie nie chcą grać w ich grę.
 
Jestem gotowy. Czy jesteś?
 

Źródło:
 

https://www.globalresearch.ca/cdc-withdraw-emergency-use-authorization-rt-pcr-test-cannot-distinguish-between-sars-cov-2-flu/5751108

 
3 sierpień 2021

Brian Shilhavy 

  

Komentarze

  

Archiwum

Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
Bankier-czytaj złodziej
styczeń 12, 2003
zaprasza.net
Miękka" i "twarda" gra Kwaśniewskiego
wrzesień 26, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
Co powinien zrobić Kaczyński?
październik 28, 2005
Artur Łoboda
Gra o główna nagrodę - część II
grudzień 1, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Saddam Husajn ofiarą mordu sądowego
listopad 5, 2006
marduk
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Rekomendowani
czerwiec 29, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Emeryci i renciści mają być wreszcie bardziej ludzko traktowani.
listopad 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
Odwrócone role
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to nie prorokacja?
listopad 29, 2006
Jan
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2021 Polskie Niezależne Media