|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
więcej -> |
|
Żydowski Ruch Roszczeniowy Ocenia Szkody Żydów Na Ponad 300 Miliardów Dolarów
|
|
Jeruzalem Post zamiescilo 20 kwietnia 2005, artykul Associated Press streszczajac komunikat rzadu Izraela. Okresla on szkody wyrzadzone Zydom europejskim w czasie wojny na sume 240 do 330 miliardow dolarow. Podsumowanie rzadu Izraela zawiera mienie zrabowane i straty dochodow i zarobkow rowniez za prace niewolnicza Zydow europejskich, glownie polskich. W podsumowaniu tym nieruchomosci i osobiste mienie wynosi 125 miliardow dolarow wedlug dzisiejszego kursu, natomiast dochody stracone przez Zydow, rzad Izraela oblicza na 104 do 155 miliardow, oraz odszkodowania za prace niewolnicza oblicza na 11 do 52 miliardow dolarow. Zestawienie to przygotowywane bylo przez siedem lat. Zawiera ono wylacznie podsumowanie danych ze starych archiwow, a nie wyniki nowych badan, wedlug Ahron'a Mor'a, urzednika Ministerstwa Finansow Izraela.
Mienie jakoby dziewieciu milionow Zydow, ktorzy mimieszkali w Europie sposrod ktorych jakoby szesc szesc milionow bylo zamordowanych, jest baza obliczen. Atlasy zydowskich autorow podaja cyfry ludnosci okolo do dwadziestu procernt nizsze. Oficjalny raport opiera sie na ocenie wartosci domow i innych budynkow, gruntow, mebli, rachunkow bankowych, przedsiebiorstw, polis asekuracyjnych, ubran, bizyterii, zlota, papierow wartosciowych bonow, waluty, i przedmiotow sztuki, ktore zostaly Zydom zrabowane. Najwyrazniej podatki sciagane z nie-Zydow maja byc uzywane, w cely zaplacenia odszkodowan, Zydom jak to teraz ma miejsce w Warszawie, gdzie z podatkow ma byc oplacona budowa i utrzymanie wielkiego muzeum-pomnika Zydowstwa, na ktory to pomnik juz oddano tereny wartosci dwudziestu milionow dolarow.
Komunikat rzadu Izraela ocenia, ze nie wiecej jak 20 procent zrabowanego mienia prywatnego i komunalnego, bylo oddane wlascicielom Zydow po wojnie, ale 95 procent wlasnosci przepadlo. "Zeby zadosc uczynic sprawiedliwosci" poszkodowanym Zydom i ich potomstwu rzad Izraela twierdzi, ze dotychczasowe odszkodowania, to grubo za malo, mimo tego ze okolo 100 miliardow bylo zaplacone ze skarbu Niemiec Zachodnich panstwu Izrael po umowie z 1952 roku.
Natomiast z poczatkiem 2004 zyje na swiecie jeszcze 1,092,000 Zydow, ktorzy sa zaklasyfikowani jako ofiary niemieckiego programu zaglady, okreslanego slowem Holkaust. Jak wiemy profesor Norman Davies napisal, ze slowo Holocaust oznacza falszywy mit, mowiacy ze Zydzi byli jedynymi ofiarami mordow niemieckich z czasow drugiej wojny swiatowej i ze jakoby Polacy byli wspolnikami Niemcow w tych mordach. Na micie tym opiera sie dzialanosc zydowskiego ruchu roszczeniowego, ktory to ruch opisal Norman Finkelstein jako "Holcaust Industry" czyli "przedsiebiorstwo Holokaust."
Jerusalem Post opublikowalo 21 kwietnia, 2005, artykul Sam'a Ser'a pod tytulem "Izrael Wlacza sie Do Ruchu Roszczeniowego" ("Izrael Jumps Into Restitutrion Pursuit"). Od 1952 roku nigdy panstwo Izrael nie wlaczylo sie tak w zydowski ruch roszczeniowy jak to czyni teraz, kiedy oglosilo ono oficjalny komunikat streszczony powyzej. Ahron Mor nazywa ten komunikat "First Global Report on Restituition of Jewish Property." Globalny ten komunikat przynajmniej semantycznie wlacza zydowski ruch roszczeniowy do modnej dzis globalizacji.
Dotad World Jewish Restitution Organization przedstawiala zydowski ruch roszczeniowy a rzad Izraela ze wzgledow dyplomatycznych, pozostawal w ciedniu. Teraz, kiedy neokonserwtysci-sjonisci rzadza w USA. sytuacja jest inna i The First Global Report (Pierwszy Raport Globalny) jest nowym poczatkiem bradziej radykalnej akcji roszczeniowej. Od teraz ofivjalny komunikat stwierdza, ze panstwo Izrael reprezentuje interesy wszystkich Zydow na swiecie, bez wzgledu na ich obywatelstwo. Teraz jak wplywy Zydow wzrosly dzieki sukcesom neokonserwatystow-sjonistow w USA, rzad Izraela obejmuje bezposrednia kontrole nad zydowskim ruchem roszczeniowym na calym swiecie i rzada zwrotu przedwojennych wlasnosci zydowskich, bez wzgledu na to, czy zyja spadkobiercy czy nie.
Stuart Eisenstat, Zyd, ktory w rzadzie Clintona byl wiceministrem skarbu USA, oszacowal majatek przedwojenny Zydow europejskich ma 320 miliardow dolarow, ale teraz rzad Izraela uwaza, ze to jest za mala suma. Komunikat obecny rzadu Izraela wymienia roszczenia Zydow w Europie, a zwlaszcza w Polsce, natomiast pozostawia na pozniej sprawe roszczen Zydow do mienia w krajach arabskich, ktore to panstwa sa oskarzane o kolaboracje z rzadem hitlerowskim. Jeszcze pozostaje wiele roszczen nie zdefiniowanych, wedlug Ahrona Mor'a. Pewnie duzo zalezy od dalszego powodzenia neokonserwatystow-sjonistow w sterowaniu globalnym imperium USA. Od tego zalezy ostateczny mechanizm egzekwowania roszczen zydowskich w Polsce i Europie. Jest rzecza konieczna zeby taki mechanizm zaistnial i niosl wysoko flage izraelska (carry this flag) wedlug Mor'a.
Komunikat nie wyjasnia jak beda administrowane zdobyte majatki, o ktore juz sie tocza klotnie w Izraelu. Jest rzecza jasna, ze odtad pod bezposrednia kontrola rzadu Izraela, zydowski ruch roszczeniowy bedzie silniejszy, niz byl dawniej. Teraz, wedlug Ahrona Mor'a, jest czas zeby panstwo Izraela wyraznie powiedzialo: "O ten tu majatek nam chodzi; jest on tyle wart i teraz oddajcie go nam" ("Her's the property and what it is worth. Let's get it back") i dodaje "Przyajmniej [goje] powinni dac nam pieniadze." Chodzi o duze sumy, poniewaz zydowski ruch roszczeniow ocenia szkody Zydow europejskich, glownie polskich na ponad 300 miliardow dolarow dzisejszej wartosci ktore musialyby pochodzic z podatkow nie-Zydow.
|
|
23 kwiecień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
|
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
|
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
|
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej
(jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
|
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Lausanne Conference For One Democratic State in the whole of
Palestine/Israel
czerwiec 12, 2004
Israel Shamir
|
Korupcja w zarządzie Łodzi: oskarżony obciąża Marka Czekalskiego (UW)
grudzień 11, 2002
PAP
|
Konstytucja
wrzesień 20, 2002
|
Poprzyjcie Giertycha
maj 15, 2006
break
|
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
|
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
"Gównojady, pedofile, lesby, pedały i gorszyciele – dyskusja na forum „Głosu Wielkopolskiego”"
listopad 24, 2006
Reakcyjny Gedeon
|
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
|
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
|
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|