|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
więcej -> |
|
Jaką możecie dać mi gwarancję...
|
|
Komentarz do:
Czy można się aż tak pomylić w sondażu wyborczym?
zamieszczonym na stronie Gazety Wyborczej
http://serwisy.gazeta.pl/swiat/1,59825,2405586.html
Jaką możecie dać mi gwarancję że zwolennicy Janukowycza sfałszowali wybory na Prezydenta Ukrainy?
Warto przypomnieć sobie jak i co Ojciec Rydzyk mówił, gdy dowiedział się że w Toruniu głosowano na Kwaśniewskiego.
Mówił między innymi: wstydzilibyście się tak zapewnialiście mnie że będziecie głosować przeciwko Kwaśniewskiemu...
Czy takie coś mogło być i na Ukrainie, że po wyjściu w lokali wyborcy mówili co innego niż głosowali.
W informacji nie podano z jakiego ugrupowania byli ankieterzy i dlatego skoro Juszczenko i Jego ekipa twierdziła że ludzie są zastraszani, to jak Wy (będąc prostymi lud?mi) zachowalibyście się gdyby do Was podeszło dwu ankieterów z pomarańczowymi kolorami?
Mówi się że zwolennicy Juszczenki są biedni, to jak to jest możliwe że gdy są w Polsce regionalne imprezy, to jest tam zainstalowany jeden telebim, a na na biednej Ukrainie sztab Juszczenki uruchomił dwa lub trzy telebimy?
Jak to jest, że w demokratycznej Polsce podczas trwania ciszy wyborczej opozycja miała pretensje że łamano ciszę wyborczą, poprzez umieszczanie w lokalach wyborczych, lub przed plakatów kandydatów albo emblematów ugrupowań biorących udział w wyborach.
Jak to jest że w demokratycznej Polsce podczas trwania ciszy wyborczej podobno zakazywano LPR i Samoobronie aby uczestnicy komisji wyborczej mieli barwy swoich ugrupowań, gdyż to mogło by sugerować wyborcom na kogo mają głosować.
Jak to jest że w demokratycznej Polsce podczas głosowania w I i II turze wyborów na Prezydenta Ukrainy na teren komisji wyborczej były wnoszone symbole i barwy ugrupowania Juszczenki.
Jak to jest że i na terenie Ukrainy na teren komisji wyborczych wchodzili wyborcy z emblematami ugrupowania Juszczenki.
Jak to jest że nikt z przedstawicieli obserwatorów UE i zachodu nie reagował?
Czy to nie jest wystarczający powód do unieważnienia wyborów z powodu złamania przez wyborców popierających Juszczenkę zasad jakie obowiązkowo powinne obowiązywać podczas głosowania?
W chwilę po tym, gdy ogłoszono że wygrał Janukowycz, to przemawiał Juszczenko i powiedział aby się nie rozchodzić, gdyż na teren Placu Niepodległości z terenu Ukrainy zmierzają autobusy z wyborcami popierającymi Juszczenkę.
Jaką możecie dać mi gwarancję że zwolennicy Juszczenki sfałszowali wybory na Prezydenta Ukrainy.
Poprzez wybieranie pozwoleń na głosowanie poza terenem
miejsca zamieszkania i głosowaniem na Janukowycza, w miejscach gdzie było wiadomo, że będzie duża frekwencja i dużo zwolenników Janukowycza?
Jeśli Juszczenko naprawdę pragnie dobra dla ludności Ukrainy, to dlaczego nie wykorzystał prawnie Mu przysługujących uprawnień aby złożyć do PKW wniosek o stwierdzenie, czy wybory przebiegały zgodnie z Ordynacją Wyborczą?
Co ma wspólnego komisja śledcza ds. nieprawidłowości w "Orlenie" z wyborami na Ukrainie?
Ano ma trochę wspólnego, gdyż podczas zeznań przewijały się plany transportu ropy i energii przez Ukrainę.
Warto sobie przypomnieć te zeznania, wtedy łatwiej się można domyśleć że tu chodzi o pieniądze z tranzytu przez Ukrainę i o kontrakty na budowę rurociągów i lini przesyłowych.
Czy prawdą jest że żona Juszczenki jest pracownicą Departamentu Stanu USA?
Zwolennikom Juszczenki proponuję przeczytanie tego co jest tu napisane:
www.polandonline.com/news/newspolback1.html
www.polandonline.com/news/pol_01zima.html
www.polandonline.com/news/pol_00jesien.html
czy i tego pragniecie dla Ukrainy?
A może teraz Ukrainie potrzeba czegoś, na kształt tego:
www.naszasprawa.fir.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8
A może Ukrainie bardziej od naszych protestów potrzebna jest modlitwa o Dar Pokoju i rozwagi?
http://opolskoma.w.interia.pl
|
|
23 listopad 2004
|
|
opolskoma
|
|
|
|
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
|
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
|
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
|
I po szkodzie Polak głupi
październik 13, 2005
|
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
|
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
|
Kilka słów o "Radku" Sikorskim
listopad 4, 2005
Tadeusz z Washington
|
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pogrom kielecki, 1946, jako ogniwo włańcucha aktów terroru
kwiecień 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
|
I maja 2004
maj 1, 2004
Eliza
|
Stanie pomnik Bolesława Wstydliwego
marzec 30, 2006
gazeta.pl
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
|
więcej -> |
|