ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 13




Jak Chińczycy zrzucili jarzmo

W XIII wieku Francuzi zajęli Sycylię. Osiedlili się w miastach, i utworzyli klasę wyższą, oddzieloną od rdzennych mieszkańców. Byli bogatsi i silniejsi od Sycylijczyków, a na wyspie stacjonowały francuskie oddziały, broniąc ich. Lecz w roku 1282 na Wielkanoc, w czasie nieszporów, dotąd potulna ludność Palermo zbuntowała się i wymordowała francuskich żołnierzy oraz osadników. 2000 Francuzów zostało zmasakrowanych w trakcie tego, co znane jest w historii jako Sycylijskie Nieszpory. Francja straciła swoją zamorską posiadłość. A po dziesięciu kolejnych latach, Królestwo Krzyżowców w Akrze zostało pokonane przez sułtana Halil al-Ashraf, zaś Frankowie-koloniści zostali wyrżnięci, sprzedani w niewolę, lub uciekli na Cypr.
Nie jest to niezwykłe rozwiązanie problemu obcej dominacji. Jeśli rządzący cudzoziemcy trzymają tylko ze sobą i nie integrują się z tubylcami, to tym samym przygotowują dla siebie nieprzyjemny los Francuzów na Sycylii lub Franków w Outremer (terytoriach zamorskich). Lecz są mniej krwawe sposoby poradzenia sobie z cudzoziemskimi elitami, o czym możemy dowiedzieć się przy okazji spożywania obiadu.
W lepszych chińskich restauracjach, oprócz smacznego jedzenia są także rozkosze wizualne: kelnerki ubrane są w długie suknie z bocznym rozcięciem aż do pasa, dzięki czemu każdy krok tych zachwycających stworzeń pozwala ujrzeć ich piękne nogi. Nie jest to oznaka zachodniej dekadencji: nawet bardzo tradycyjne chińskie restauracje w Chinach zachowują ten rozweselający zwyczaj. Nie ma on odciągać klientów od delektowania się kaczką po pekińsku – wycięcie w sukni ma inne znaczenie.
Jest to pamiątka zawojowania Chin przez Mandżurów, naród pokrewny Mongołom, żyjący w północno-wschodniej prowincji Chin, Mandżurii. W roku 1644 Mandżurowie, zepchnięci rosyjskimi postępami w Dolinie Amuru, przy pomocy chińskich dysydentów, zostali nowymi władcami Chin pod nazwą dynastii Ts’ing. Dynastia Ts’ing rządziła Chinami aż do roku 1911, czyli prawie trzysta lat. W tym czasie, Chińczycy zasymilowali swoich półkoczowniczych władców: Mandżurowie uracili swój język, swoją oryginalną kulturę, swoje obyczaje i stali się Chińczykami.
Jednak asymilacja jest procesem dwukierunkowym. Mandżurowie – zarówno mężczy?ni jak kobiety – byli nieustraszonymi wojownikami i je?d?cami; mandżurskie wysoko urodzone damy ubierały długie suknie z wycięciem do głębokości talii, które pozwalało im siedzieć okrakiem na grzbiecie konia. Zabrały one te suknie ze sobą do ich nowej cesarskiej stolicy w Pekinie, i wkrótce wszystkie chińskie arystokratki przyjęły tą modę, chociaż nigdy nie je?dziły konno.
W roku 1911 rewolucja przekształciła Chiny w republikę; rządy Mandżurów zostały obalone i zlikwidowane, oprócz krótkotrwałej japońskiej próby utworzenia mandżurskiego państwa Mandżukuo. Jedyną rzeczą, jaka pozostała z prawie trzech wieków mandżurskiego panowania, była dworska suknia z głębokimi wycięciami do jazdy konnej; przyjęła się ona do tego stopnia, że obecnie służy jako chiński kostium restauracyjny.
Jest to sposób na obrócenie w niwecz dominacji obcych elit. Nie zawsze można odeprzeć napastników, czasami łatwiej jest ich zasymilować. Żydowska dominacja w USA i w Palestynie wymaga szybkiej asymilacji Żydów. Pewne ślady okresu ideologicznych rządów żydowskich pozostaną, lecz po sprowadzeniu ich do poziomu mandżurskich sukni, nie będą stanowić niebezpieczeństwa. W rzeczywistości, potępiając żydowską teologię oraz ideologię, chcemy wybawić Żydów od zaczarowania, uczynić ich dobrymi, skierować ich energię na służenie ludziom. Żar Palestyny pozwala stopić się ludności rodzimej z błąkającymi się potomkami dzieci Izraela.

21 kwiecień 2006

Tłumaczył: Roman Łukasiak 

  

Archiwum

Rzeczypospolitej Polskiej 1939!
wrzesień 25, 2006
Bogdan Historia Slowian Polski
Czy choć jeden matoł przyzna się do błędu?
wrzesień 19, 2006
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
Czytane między wierszami
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda
Kłopoty (nie tylko Blaira)
sierpień 11, 2003
Maciej Łętowski
Oferta dla Białorusi Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE  POPARCIE

czerwiec 19, 2003
Czy Żydzi stosują duszący uchwyt za gardło USA?
marzec 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
Pokaże czy pokarze
czerwiec 23, 2003
Siekanie rencistów
listopad 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
... pomniejszają rolę szczytu G8, a zwłaszcza Rosji i Putina ...
czerwiec 7, 2007
tłumacz
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
Koniec stulecia chowania dolarów w materace?
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media