|
Rozległe cele szczepień
|
|
Mimo iż już dawno rozpoznaliśmy, że ta rzekoma pandemia to mistyfikacja, wciąż nie znamy prawdziwego celu masowych szczepień.
Ja podejrzewam, że poprzez szczepienia chcą uzyskać kilka różnych celów i dlatego zapowiadają wielokrotne "powtarzanie szczepień" - by rzekomo "uzyskać odporność".
Jednym z pierwszoplanowych celów szczepień - jest wyhodowanie w ludzkich organizmach wirusów odpornych na wszystkie - dotychczasowe lekarstwa.
A w ten sposób doprowadzenie do drastycznego zmniejszenia Ludności na Ziemi.
Eufemistycznie nazywane jest to "depopulacją".
Oczywiście - za wszystko odpowiedzialny będzie mityczny "kowid".
Tydzień temu włoski minister infrastruktury Enrico Giovannini, oświadczył w programie "Porta a Porta", że ci, którzy otrzymali szczepionkę, mogą zachorować i przenosić wirusa nawet bez objawów .
Te same koncerny - które produkują szczepionkę przeciwko mitycznemu wirusowi przyznały, że po szczepieniu zawsze można zachorować na Covid .
Oficjalne statystyki podają, że po masowych szczepieniach w Europie i USA, śmiertelność wzrosła o 240% w porównaniu do poprzednich statystyk.
Włoski lekarz i naukowiec Luigi Di Bella twierdzi, że szczepionki przeciw koronie wywołują nowe mutacje wirusów.
To samo potwierdził Luc Montagnier, który otrzymał Nagrodę Nobla za wiele odkryć w dziedzinie medycyny - między innymi odkrycie HIV.
Inni naukowcy w dziedzinie medycyny poświadczają fakt oczywisty, że KAŻDE szczepienie wywołuje mutacje wirusów.
Dzieje się tak, ponieważ z każdą mutacją indukowaną przez szczepionki - wirusy przyspieszają i wzmacniają swoją wrodzoną mutację, wytwarzając nowe szczepy, które będą jeszcze bardziej mutować w agresywne i odporne na metody leczenia szczepy.
Szczepionka AstraZeneca jest właśnie takim narzędziem wytwarzania wirusów.
Naukowcy ostrzegają o tym w następującej formie:
"Białko Spyke jest wysoce immunogenne i wywołuje silne reakcje z możliwą nieprawidłową aktywacją odpowiedzi immunologicznej.
Jest to główna przyczyna zdarzeń niepożądanych, aż do nagłych zgonów z powodu choroby zakrzepowo-zatorowej odnotowywanej w coraz większej liczbie przypadków.
Może również zachowywać się prionowo w niektórych sytuacjach o nieprawidłowych konfiguracjach molekularnych, skłaniając się do łączenia z innymi białkami, tworząc nierozpuszczalne agregaty i wywołując możliwe patologie prionowe (takie jak choroba Parkinsona, Alzheimera, cukrzyca 1).
Szczepionka z wektorem wirusowym AstraZeneca zawiera kompletny gen Spyke.
Wektor wnika do jądra i może oddziaływać zarówno z DNA, jak i modyfikować go i / lub w cytozolu oraz oddziaływać z RNA."
Białko Spyke wywołuje gwałtowną odpowiedź cytokinową, reakcje łańcuchowe z uszkodzeniem neurologicznym, zapaleniem mózgu, porażeniu Bella, aż do nerwu błędnego i blokady, a potem zatrzymania akcji serca.
Są to rzadkie, ale możliwe zdarzenia krótko- i / lub długoterminowe.
Patologiczne tworzenie kompleksów immunologicznych, kaskada cytokin, może wywoływać „pseudoalergię zależną od dopełniacza” z hemokoagulacyjnymi reakcjami łańcuchowymi, zakrzepami i potencjalnie śmiertelnymi koagulopatiami."
|
|
19 kwiecień 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Kretyn Hausner
luty 28, 2004
Artur Łoboda
|
Panorama Historyczna "Cudu Nad Wisłą" i Wspomnienie Rodzinne
lipiec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Polski cukier krzepi, ale tylko Zachód
marzec 4, 2003
Piotr Burza Gazeta Finansowa
|
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozchełstane modelki przed ostatnim meblem
grudzień 9, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gubernator Arnold Schwarzenegger legalizuje perwersję seksualną
listopad 2, 2007
Dorota
|
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
|
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
|
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
|
Polskie wojsko w Iraku - video
styczeń 28, 2007
Dorota
|
Naród Polski ma prawo i obowiązek się bronić
czerwiec 30, 2008
Paweł Ziemiński
|
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
|
Mrzonki a rzeczywistość w kryzysie globalnym
maj 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
|
MF zniweluje negatywne skutki decyzji S&P oferując mniej papierów
lipiec 31, 2002
PAP
|
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Odbojnica ratuje życie
marzec 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|