ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

"Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA"




„Kryminalizacja Polityki Zagranicznej USA: Od Doktryny Truman’a do Neo-Conservatystów” oto tytuł artykułu profesora uniwersytetu w Ottawie, w Kanadzie, Michel’a Chossudovsky’ego, opublikowany 5go lutego, 2007, przez Global Research.ca – Centre for Research on Globalization. Artykuł ten był odczytany na międzynarodowej konferencji poświęconej ujawnianiu zbrodni wojennych 5-7 lutego, 2007, Dewan Merdeka, Putra World Trade Centre, Kuala Lumpur.

Świat jest w obliczu najbardziej niebezpiecznego kryzusu w nowoczesnej historji, według profesora Chossudovsky’ego. USA rozpoczęło długotrwałe podboje militarne, które zagrażają przyszłości ludzkości. Nigdy od pierwszego wybuchu nuklearnego w Hiroshim’ie 6go sierpnia, 1945, ludzkość nie znalazła się tak blisko zagłady nuklearnej jak obecnie. Planowane nuklearne bombardowanie Iran potencjalnie może szerzyć zatrucie radioaktywne w dużej części Bliskiego Wschodu.

Jest coraz więcej dowodów, że rząd Bush’a w połączeniu z Izraelem i z NATO planuje wojnę nuklearną przeciwko Iran’owi, jakoby z powodu, zresztą nie istniejącego, programu budowy bomb nuklearnych przez Teheran. Siły wojskowe osi USA-Izraela twierdzą, że są w „zaawansowanym pogotowiu do ataku” na Iran.

Jeżeli plan ataku zostanie wprowadzony w życie, nastąpi eskaklacja wojny na cały Bliski Wschód i Azję Centralną. Analitycy twierdzą, że wojna ta może łatwo doprowadzić do Trzeciej Wojny Światowej. Obecnie ma miejsce wielka mobilizacja sił morskich USA w Zatoce Perskiej i w wodach wschodniego Morza Śródziemnego.

Pod przykrywką misji pokojowej ONZtu, NATO i Izrael dokonują militaryzacji Morza Śródziemnego przeciwko Syrji, której tereny Wzórz Golan okupuje Izrael. Napad Izraela i zniszczenie Libanu ubiegłego lata wygląda na część planów wojennych USA. Armada w Zatoce Perskiej składa się z sił morskich USA z udziałem Kanady.

Przygotowanie marynarki USA do ataku z powietrza na Iran zaczeto w 2004 roku według planu CONPLAN 8022 i w maju 2004 opublikowano rozkaz prezydenta Bush’a, NSPD 35, zatytułowany Nuclear Weapons Deployment Authorization. NSPD 35 dotyczy przygotowania do ataku taktycznych broni nuklearnych na Bliskim Wschodzie, według CONPLAN 8022. Jednocześnie są doniesienia, że Waszyngton planuje ataki lotnicze z baz w Rumuńji i w Bułgarji, przeciwko Iranowi, w kwietniu 2007, według bulgarskiej agencji prasowej Novinite.

Szczytową zbrodnią wojenną jest zastosowanie broni nuklearnej przeciwko państwom nie posiadającym broni nuklernych. Mimo zapewnień Pentagonu, że taktyczna broń nuklearna „jest bezpieczna dla okolicznej ludności,” milionom ludzi grozi nuklearna zagłada i radio-aktywne skażenie następnych pokoleń i to nie tylko na Bliskim Wschodzie.

Pod pretekstem „wojny przeciwko terrorowi” i śmierci około 3000 ludzi w wieżowcach w Nowym Jorku w 2001 roku, mają być przeprowadzane „zapobiegawcze” ataki przeciwko „terrorystom muzułmańskim” w Teheranie, zwłaszcza jeżeli wkrótce nastąpi prowokacja amerykańska w stylu „Gulf of Tonkin incident,” który to „incident” rozpoczął eskalację wojny w Wietnamie.

W rzeczywistości kontrola ropy naftowej i gazu ziemnego jest celem zbliżającej się wojny. W tym celu wymyślono propagandowe wyrażenie „islamofaszyzm” podczas gdy w rzeczywistości chodzi o „energofaszyzm.” Celem jest zniszczenie społeczeństw i kulturę krajów bogatych w paliwo, pod pretekstem szerzenia demokracji i wolnego rynku.

Celem wojny w rejonie Bliskiego Wschodu i Azji Centralnej jest kontrola nad znajdującymi się tam sześćdziesięciu procentami światowych rezerw ropy naftowej i gazu ziemnego, oraz kontrola rurociągów, potrzebnych do transportu tego paliwa na rynki światowe. Trzeba pamiętać, że Irak ma pięć razy więcej ropy naftowej niż USA. Muzułmanie mają 16 razy więcej ropy naftowej niż uprzemysłwione państwa zachodnie.

Profesor Chossudovsky opisuje wszstkie interwencje USA od stworzenia „doktryny Truman’a” i wylicza zbrodnie wojenne zainicjowane przez Waszyngton jak również analizuje mechanizmy tych interwencji.

Poza śmiertelnymi ofiarami wojen i fizycznym zniszczeniem infrastruktóry napadanych państw, państwa te są przekształcane w terytoia podległe, instytucje społeczne przestają działać, gospodarka i miejsca pracy są niszcone za pomocą narzucania reform „wolnego rynku,” bezrobocie wzrasta, służby zdrowia są zdezorganizowane, płace maleją i ludność biednieje. Tymczasem zasoby i bogacwa mineralne przechodzą w ręce zagranicznych inwestorów za pomocą narzuconej prywatyzacji.

Przewidywana przez profesora Chossudovsky’ego mapa nowego Bliskiego Wschodu zawiera Turcję bez terenów Kurdów, które będą stanowić zjednoczony Kurdistan na ziemiach dzisiejszej Turcji, Syrji, Iraku i Iranu. Z Iraku mają być wydzielone tereny sunnitów, a tereny szyitów mają być przyłączone do nowego Iranu po zmianie reżymu tego kraju na podległy USA. Pakistan ma prawdopodobnie stracić swoją broń nuklearną i ziemie na rzecz Baluchistanu i powiększonego Afganistanu.

Mapa ta tak jak i długi artykuł profesora Chossudovsky’ego odzwierciadlają logiczne zmiany terytorialne według ideologji „energo-faszyzmu” i dalszej kryminalizacji polityki zagranicznej USA.

www.pogonowski.com
28 luty 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Siekielski i Morozowski z TVN nagrali próbę przekupstwa Renaty Beger przez posła PiSu
wrzesień 27, 2006
Dorota
Są w Ojczy?nie ważne sprawy
grudzień 8, 2007
Dariusz Kosiur
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
64 rocznica Powstania Warszawskiego
sierpień 1, 2008
PAP
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
Pożegnanie Jana Pawła
kwiecień 6, 2005
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
Świadek koronny
listopad 15, 2004
Artur Łoboda
CI, KTÓRZY ZDRADZILI POLSKĘ !
czerwiec 26, 2008
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Wielki deprawator George Soros (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
Krzysztof Warecki - www.naszdziennik.pl
NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
Polityczna schizofrenia
wrzesień 22, 2003
Nasz Dziennik
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Emisje w euro, frankach i jenach
grudzień 23, 2003
Katarzyna Siwek
Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
MPK w Krakowie podwyższa ceny biletów, a jednocześnie kupuje automaty do sprzedaży biletów za 8 mln zł
grudzień 30, 2004
aaa
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media