ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Mord elity polskiej dokonany przez zbrodniarzy żydowskich z sowieckiego NKWD, UB, SB, WSI, WSW 
22 luty 2018      Piotr Moskwa
Historia się powtarza 
9 maj 2013     
Lekarka, która „zaszczepiła się” na COVID i chwaliła się, że „nic się nie stało” umiera kilka miesięcy później 
17 luty 2023      Ethan Huff
Stanęliśmy w obronie Państwa Polskiego 
23 listopad 2014      (MK)
Zniewolone umysły (3) 
9 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Bajka o gniewie i życzliwości 
22 marzec 2017      Paweł Ziółkowski
Polityczny testament zbroniarzy 
7 marzec 2013      Artur Łoboda
Ekonomia wzywa po raz kolejny (1) 
19 luty 2016      Artur Łoboda
Wybory w Gdańsku sfałszowane? 
16 marzec 2019      Alina
Jaki paragraf? 
20 kwiecień 2020     
Kolejny koniec świata 
2 listopad 2021      Artur Łoboda
Setki Izraelczyków zarażonych COVID po otrzymaniu szczepionki Pfizer w trakcie szalonej kampanii szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
Jak Polska może pomóc Izraelowi 
24 luty 2011      Źródło: Gadzinówka Wyborcza
Tuczenie nierogacizny 
27 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
Zanim włączę się do dyskusji 
7 wrzesień 2019     
Islamskie Państwo zamierza korzystać z broni chemicznej i biologicznej 
31 sierpień 2014      www.polskawalczaca.com
The Plunder of Warsaw Jewry During World War II and its Aftermath, by Itamar Levin 
8 marzec 2011      przysłał ICP
WHO potwierdza, że ​​test Covid-19 PCR jest wadliwy: oszacowania „przypadków pozytywnych” są bez znaczenia. Blokada nie ma podstaw naukowych 
27 marzec 2021     
Biało-czarny świat prymitywów 
18 sierpień 2014      Artur Łoboda
Czy szczepionka Pfizer zwiększa ryzyko śmierci dzieci o 5100%? Oto, co mówią nam dane z Wielkiej Brytanii. 
10 luty 2022     

 
 

Korporacyjni chemicy z piekła rodem (2)

"IG Farben jest Hitlerem, a Hitler jest IG Farbenem". (Senator Homer T.Bone do Senackiej Komisji Spraw Wojskowych, 4 czerwca 1943 r.)


Notatka post mortem :

Podczas procesów norymberskich amerykańskie filie IG Farben i amerykańscy dyrektorzy samego IG zostali po cichu zapomniani, a prawda została pochowana w archiwach.
To właśnie te amerykańskie powiązania na Wall Street są omówione w powyższej książce.
 
Wraz z Rockefellers (Standard Oil, Chase Manhattan Bank), Mellons (Gulf Oil, Alcoa Aluminium), DuPonts (DuPont Chemicals), General Motors i Henry Ford.
[Edsel Ford, syn antysemity Henry'ego Forda, zasiadał w zarządzie IG Farben America],
banki i firmy żeglugowe obsługiwane przez rodzinę Bushów były kluczowymi graczami w tworzeniu potęgi przemysłowej w okresie Trzeciej Rzeszy.

Firmy te przelały setki milionów dolarów na IG Farben i dostarczyły mu technologię do taktycznie niezbędnych materiałów syntetycznych - jednocześnie wstrzymując te same materiały i patenty dla rządu USA.
 
Rodzina Rockefellerów, od dawna związana z Bushami, była właścicielem Standard Oil.
Dzięki przeniesieniu akcji stali się w połowie właścicielami niemieckiej firmy IG Farben, a Farben również posiadał prawie połowę Standard Oil.
Według Encyclopedia Brittanica, IG Farben zbudował i prowadził ponad 40 obozów koncentracyjnych w okupowanej przez nazistów Europie, w tym Auschwitz.

Bez kapitału dostarczonego przez Wall Street nie byłoby w ogóle IG Farben i prawie na pewno nie byłoby Adolfa Hitlera i drugiej wojny światowej.

Wojna zapewnia niezbędne medium, w którym czarownice warzą naftę, eugenikę, farmaceutyki, amunicję i wtedy inwestycje na Wall Street mogą osiągnąć maksymalny wzrost.
Podobnie wojna jest również podstawowym punktem odniesienia dla administracji George'a W. Busha.

Głośne mniejszości, które pracują jako doradcy Busha, są wybierane ręcznie, finansowane i starannie kultywowane przez prawicowe think tanki i konserwatywne fundacje z faszystowską filozofią białej supremacji.
Ich program jest teokratyczny, militarystyczny, libertariański, przeciwdziałający ubóstwu, antyintelektualistyczny i rasistowski.
 
Dla tych, którzy szydzą ze słuszności porównania administracji Busha z nazistami i IG Farben, zwróćcie uwagę na następujące kwestie.
Nie sugeruję, że GW Bush jest dosłownie klonem Hitlera ani nie sugeruję, że każdy, kto jest dyrektorem firmy naftowej lub farmaceutycznej, automatycznie zasługuje na powiązanie z IG Farben.
Jednak to, że bogactwo i znaczenie Busha w amerykańskiej polityce wywodzi się z poparcia Prescotta Busha i George'a Herberta Walkera dla Hitlera, jest oparte na faktach historycznych.
Jeśli połączenie firm chemicznych zakończyło się w 1945 roku zniszczeniem nazistowskich Niemiec, to mógł być jego koniec - ale na tym się nie skończył.
 
Po wojnie program eugeniczny nie tylko był kontynuowany, ale wielu czołowych nazistów, którzy wspierali go w czasie II wojny światowej, zostało po wojnie sprowadzonych do Stanów Zjednoczonych i zainstalowanych w środowisku akademickim, mediach, rządowych instytucjach badawczych i CIA - przez tych samych amerykańskich urzędników, którzy przede wszystkim pracowali z rodziną Bushów nad budową nazistowskich Niemiec.
Ich idee stały się podstawą wielu programów promowanych przez najbardziej wpływowe prawicowe think tanki w tym kraju - te same think tanki, które są sponsorami GW Busha i praktycznie każdego z jego nominowanych.
 
Poniżej znajduje się lista niektórych mężczyzn i kobiet, którzy „myślą” dla GW Busha:

 - Wiceprezydent Dick Cheney, prawdopodobnie prawdziwy prezydent elekt, był jednym z najlepszych doradców Papa Busha.
Jego firma, Haliburton, jest jednym z największych odbiorców kontraktów rządowych w kraju, dostarczającym sprzęt wojskowy, usługi naftowe i infrastrukturę.
Cheney uosabia dobrobyt korporacji i podobnie jak większość osób nominowanych przez Busha jest multimilionerem, który otrzyma ogromne korzyści finansowe z polityki administracji i wszelkich wojen, w które uda mu się wciągnąć USA.

- Sekretarz pracy Linda Chavez - która otwarcie jest przeciwna związkom zawodowym - była pracownikiem naukowym w Manhattan Institute CIA w latach 1993 i 1994 i otrzymała prawie 200 000 dolarów dotacji od John M. Olin Foundation, notorycznego funduszu prawicowego wywodzącego się z rodzinnej firmy zajmującej się amunicją i chemikaliami z korzeniami w białej supremacji.
Pomimo swojego hiszpańskiego nazwiska jest otwartą orędowniczką Pierwszego Ruchu Angielskiego.
Chavez jest prezesem Center for Equal Opportunity z siedzibą w Waszyngtonie DC, organizacji zajmującej się eliminacją akcji afirmatywnej.
Na swojej stronie internetowej Chavez cytuje Charlesa Murraya, autora The Bell Curve, klasyki współczesnej eugeniki rasowej, która stała się „biblią” ruchu anty-afirmatywnego przeciwko dobrobytowi.
 
- Sekretarz edukacji, Rod Paige, ostatni mianowany Afroamerykaninem wujek Tom, jest konserwatywnym administratorem szkół publicznych w Teksasie i wieloletnim kumplem rodziny Bushów, który wspiera bony, wiążąc nauczycieli bezpośrednio z wynikami testów i prywatyzacją szkoły - wszystko to negatywnie wpłynie na studentów afroamerykańskich, niszcząc edukację publiczną.

- Sekretarz Obrony Donald H. Rumsfeld był Sekretarzem Obrony za Prezydenta Forda.
Rumsfeld, jak Powell, Cheney, Rice i wielu innych urzędników administracji Busha, jest sprzedawcą tarczy antyrakietowej Star Wars.
Służył przez cztery kadencje w Kongresie Stanów Zjednoczonych, gdzie głosował przeciwko Medicare, programom walki z ubóstwem, takim jak Headstart, bony żywnościowe i różne propozycje dotyczące opieki zdrowotnej.
Rumsfeld, który wcześniej był szefem Searle Pharmaceuticals, jest częścią osi firm farmaceutycznych w administracji Busha.
Były prezydent Bush był dyrektorem Eli Lilly, szef OMB Mitchell E. Daniels był także dyrektorem wyższego szczebla Eli Lilly, a AG John Ashcroft jest znany jako lobbysta firm farmaceutycznych.
Dr Gail R. Wilensky - jedna z wielu stypendystek Johna M. Olina związanych z Bushem - jest głównym autorem planu GW Medicare.
Wilensky zasiada w zarządach ośmiu firm opieki zdrowotnej, w których posiada ponad 12 milionów dolarów w akcjach.
 
- Sekretarz stanu, Colin Powell jest dożywotnim pracownikiem CIA / kompleksu wojskowo-przemysłowego.
Pracując dla Pentagonu, zasłużył na swoją obecną pozycję, pomagając ukryć masakrę w Mai Lai, umowę z narkotykami i kokainą oraz Syndrom Wojny w Zatoce Perskiej.
Reputacja wuja Toma Powella jako bohatera wywodzi się z przewodniczenia wojnie, w której żołnierze USA byli wykorzystywani jako króliki doświadczalne do eksperymentalnych szczepionek firm farmaceutycznych, aby mogli „bezpiecznie” walczyć z przyjacielem George'a Busha, Sadamnem Husseinem, któremu dostarczano chemikalia i broń biologiczną przez administrację Busha.
W przeciwieństwie do większości kolorowych nominowanych przez GW Powell z dumą przyznaje, że zawdzięcza swoją karierę akcjom afirmatywnym, ale chętnie dołącza do administracji, która uważa zakończenie akcji afirmatywnej za najwyższy priorytet.
 
- Sekretarz Skarbu Paul H. O'Neill jest prezesem Alcoa Aluminium, jednego z największych trucicieli na świecie i czołowego korporacyjnego zwolennika nazistowskich Niemiec, oraz eugeniki.
O'Neill posiada 1,6 miliona akcji Alcoa o wartości ponad 50 milionów dolarów.
Podczas II wojny światowej Alcoa wynegocjował umowę z nazistami i IG Farben na dostawy aluminium do niemieckiej machiny wojennej, a nie armii amerykańskiej.
„Jeśli Ameryka przegra tę wojnę” - powiedział 26 czerwca 1941 r. ówczesny Sekretarz Spraw Wewnętrznych Harold Ickes - „może podziękować Aluminium Corporation of America [ALCOA]”.
Alcoa produkuje setki milionów ton fluoru.
Ten wysoce toksyczny, uboczny produkt odpadowy aluminium, został powiązany w tysiącach badań medycznych z rakiem i innymi chorobami zwyrodnieniowymi.
W latach pięćdziesiątych firma Alcoa zadbała o to, aby fluor dodawano do wody pitnej w naszym kraju, a nie usuwano jako toksyczny odpad.
Podczas II wojny światowej w obozach pracy niewolniczej IG Farben nazistowscy naukowcy odkryli, że dodawanie fluoru do wody pitnej może sprawić, że więźniowie będą bardziej ulegli władzy.
O'Neill jest członkiem RAND Corporation i American Enterprise Institute, dwóch kolejnych skrajnie prawicowych think tanków.
 
- Prokurator Generalny John Ashcroft (UWAGA: jego nominacja spotkała się z zdecydowanym sprzeciwem - patrz proces Przesłuchań Potwierdzających na stronie www.dailynews.yahoo.com/fc/US/Bush_Administration/) jest zaciekłym chrześcijańskim fundamentalistą i samozwańczym moralnym antyaborcjonistą, ponieważ jest entuzjastycznie nastawiony do kary śmierci.
W zeszłym roku Ashcroft otrzymał honorowy tytuł na Uniwersytecie Boba Jonesa.
Jest blisko związany z Koalicją Chrześcijańską, Patem Robertsonem i grupami dziedzictwa Południa, które podziwiają Konfederację i bronią instytucji niewolnictwa praktykowanej na Południu.
Jest znany wśród lobbystów jako obrońca firm farmaceutycznych i przemysłu motoryzacyjnego oraz powstrzymywania konsumentów przed pozywaniem HMO.
Furia z powodu poglądów Ashcrofta przeciwko aborcji rozgrywa się dokładnie tak, jak planował Team Bush.
Nie tylko administracja Busha nigdy nie uczyni aborcji nielegalną, jeśli w ogóle, program eugeniczny, który leży u podstaw historii rodziny Bushów, gwarantuje, że aborcja, sterylizacja i inne technologie mające na celu ograniczenie populacji - w tym wojna, narażenie na chemikalia, stosowanie pestycydów na obszarach miejskich, zmienione genetycznie. żywności i szczepionek - będzie przebiegać na bezprecedensowym poziomie.
Gang Busha jest zachwycony widokiem Demokratów, obrońców praw kobiet i lewicy skupiającej się na Ashcrofcie, praktycznie ignorując innych nominowanych przez Busha.
 
 - Alberto Gonzalez jest  drugim kandydatem na stanowisko prokuratora generalnego George'a W. Busha.
Poinformował prezydenta i Pentagon, że Bush stoi ponad prawem dotyczącym tortur.
Ten faszysta faktycznie powiedział, że prezydent stoi nie tylko ponad prawem międzynarodowym (Konwencja Genewska), ale że Bush stoi nawet ponad prawem federalnym.
Notatka Gonzaleza powiedziała Bushowi, że natura wojny z terroryzmem „czyni przestarzałymi surowe ograniczenia Genewy dotyczące przesłuchiwania więźniów wroga i ujednolica niektóre jej postanowienia.
Konwencje genewskie dotyczące tortur nie miały zastosowania do „bezprawnych bojowników ”schwytanych podczas wojny z terroryzmem".
Jego biuro (Gonzalez) odegrało również rolę w notatce z sierpnia 2002 r. z Biura Radcy Prawnego Departamentu Sprawiedliwości, w której poinformował, że torturowanie domniemanych terrorystów Al-Kaidy w niewoli za granicą „może być uzasadnione”, oraz że międzynarodowe przepisy przeciwko torturom mogą być niezgodne z konstytucją, jeśli zostaną zastosowane do przesłuchań ”prowadzonych w amerykańskiej wojnie z terroryzmem.
Pentagon uważa, że ​​co najmniej pięć - do 28 potwierdzonych zgonów zatrzymanych było spowodowanych agresywną polityką, której Gonzales nie zdefiniował jako tortury.
Pamiętaj o tym, gdy usłyszysz głośne potępienia tortur Gonzalesa i Busha
 
- Sekretarz Handlu Donald L. Evans jest znawcą teksańskiej „mafii naftowej” i jest najbliższym przyjacielem i powiernikiem GW.
Jest także przyjacielem, powiernikiem i współpracownikiem jednego z największych odbiorców kontaktów rządowych w Ameryce, Dicka Cheneya z Halliburton.
 
- Dyrektor Biura Zarządzania i Budżetu Mitchell E. Daniels Jr., był starszym dyrektorem firmy farmaceutycznej Eli Lilly, a wcześniej był prezesem arcykonserwatywnego Instytutu Hudson.
Daniels, który opowiada się za surowym egzekwowaniem prawa przeciwko przypadkowym użytkownikom narkotyków, sam został zatrzymany za narkotyki w 1970 roku.
 
 - John Negroponte: car wywiadu John Negroponte zasłużył na swoje kości (gra słów bez zamiaru) w czasach programu CIA Phoenix, w którym zamordował około 40 000 wietnamskich „wywrotowców”.
Negroponte był oficerem odpowiedzialnym za Wietnam w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego (NSC) pod przywództwem Henry'ego Kissingera, który od 1964 r. pracował jako „oficer ds. Politycznych” (czytaj: CIA) w ambasadzie USA w Sajgonie.
W 1981 r. Reagan mianował Negroponte ambasadorem w Hondurasie.
Ta nominacja dała Reaganowi bazę, z której mógł pomagać Contrasom w Nikaragui.
Negroponte zaprzyjaźnił się z generałem Gustavo Alvarezem Martinezem, niesławnym za udział w łamaniu praw człowieka przez batalion 3-16 szwadronów śmierci, który w tym czasie prowadził terror w Hondurasie.
„Według Busha ultra-prawicowy Negroponte ma prawdziwy uścisk na dzisiejszych 'globalnych potrzebach wywiadowczych'.
Naprawdę.
Długa kariera Negroponte'a w „służbie zagranicznej” dobrze go wyposażyła, aby sprostać wymaganiom globalnej i krajowej (moje podkreślenie) walce przeciw powstańcom ”.


Aby zapoznać się z bardziej obszerną historią IG Farben i związanymi z nią wydarzeniami przed i po drugiej wojnie światowej, przeczytaj książkę Wall Street and the Rise of Hitler, którą można przeczytać w Internecie pod adresem:

http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/

Jest to drugi fragment z „Voodoo Revisited” (rozdział 10 znakomitej książki Francisa Whena „ Idiot Proof ”, 2004)
13 grudzień 2020

Francis When  

  

Komentarze

  

Archiwum

Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
Świat uciszonej pieśni
sierpień 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Bereś, Bochenek i Mrozowski - kandydatami na szefa Jedynki
czerwiec 18, 2004
PAP
Zwalczana niepoprawność polityczna
październik 23, 2003
Adrian Dudkiewicz
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
Sacrum i profanum czyli bełkot w miejsce relacji
październik 5, 2004
Tomasz Żółtko
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komisja Trójstronna (Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
www.naszdziennik.pl
Wolna Polska
czerwiec 28, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
Zagadka dla "gieniuszy yntelektu"
maj 14, 2007
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Radosław Judasz Sikorski powiesił naród Polski
luty 2, 2008
Dorota Szczepańska
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media