|
Teorie "profesura"
|
|
Podobno na Śląsku doszło do zwiększonej liczby zarażeń covid-19.
Nie dziwi mnie to - bo kiedyś porównałem nawet chińskie Wuhan do Śląska z lat komuny. Podobny brak słońca.
Ale to samo dolega i dzisiaj górnikom, którzy siedząc pod ziemią nie mają dostępu do słońca tyle - co przeciętny człowiek. I z tego powodu poziom witaminy D jest u Nich niski.
Podobno pisowski Sanepid prowadzi śledztwo - w sprawie dróg rozprzestrzeniania się choroby na Śląsku.
Ale zrobić całościowe badania poziomu witaminy D w organizmach Ślązaków - to już nie potrafią.
W przeciwieństwie do pisowskiego profesura-Ministra ja wiem, że osoba zarażona w styczniu covid-19 miała bardzo niski poziom witaminy D w organizmie.
Mimo przebywania w jej towarzystwie i wysokiej wrażliwości na infekcje dróg oddechowych - ja byłem odporny na zarażenie, bo z pewnością mam wysoki poziom D3 w organizmie.
Zapytałem znajomą lekarkę o pomysły pisowskich "ekspertów medycznych". Odpowiedziała mi, że to nie jest medycyna - to jest tylko polityka.
I za takie należy uznać bezczelne twierdzenie niejakiego Profesora Roberta Flisiaka, że w styczniu nie było SARS CoV-2.
Ten profesur nie podaje ŻADNYCH dowodów na swoją tezę, ale jest "ekspertem".
Ja nie jestem "ekspertem", ale mam wiedzę i niepodważalne DOWODY na to, że covid-19 był w Polsce co najmniej w styczniu!
A to rodzi przypuszczenia, że pojawił się w Polsce zupełnie innymi drogami - niż Polakom wmawiają rządzący i spolegliwe im media.
|
|
13 maj 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
|
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
|
Historia się powtarza
czerwiec 23, 2002
PAP
|
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
|
Rola rodzin ziemianskich
kwiecień 2, 2006
przeslala Elzbieta
|
Doliny władzy
sierpień 22, 2005
Mirnal
|
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
|
Za kłótnie polityków płacą ci, którzy zaciągneli kredyty walutowe
listopad 8, 2005
|
Tragedia Narodu Polskiego
marzec 20, 2007
przeslala Elzbieta
|
"Wyprawki Maturzysty",
luty 3, 2003
Artur Łoboda
|
The Iraq War: Worse than a Mistake
marzec 25, 2003
|
Nadzór w USA , Terror i Kłamstwa
czerwiec 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niewolnictwo w historii USA
marzec 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
|
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny!
Decyzja kredytowa następnego dnia
Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
|
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
|
Energetyczny rozbior i kolonizacja Polski
maj 4, 2007
przeslala Elzbieta
|
|
|