| Związek pandemii koronawirusa SARS CoV-2 z siecią 5G |
22 listopad 2020 Diana Wojtkowiak
|
| Jak w komunizmie
|
19 sierpień 2017
|
| Zagrożenie przyjdzie z Zachodu |
12 marzec 2012 Artur Łoboda
|
| Konferencja prasowa Witolda Gadowskiego vs. Ringier Axel Springer pod Sądem Okręgowym Warszawa! |
23 listopad 2018 wRealu24.pl
|
| Jestem za przymusowym szczepieniem przeciwko kowidowi
|
13 listopad 2020
|
| Pierwsza lista hańby 2015 |
26 maj 2015 Artur Łoboda
|
| Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? |
1 listopad 2020 Artur Łoboda
|
| Teorie "profesura" |
13 maj 2020 Artur Łoboda
|
| „Zamierzamy zniszczyć 7 krajów w ciągu 5 lat: Irak, Syrię, Liban, Libię, Somalię, Sudan i Iran” |
20 lipiec 2025 Wesley Clark
|
| Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem (2) |
19 styczeń 2013 Artur Łoboda
|
| Promieniowanie bezprzewodowe z urządzeń mobilnych powodujące PRAWDZIWĄ SZKODĘ dla ludzi |
17 kwiecień 2022 Mary Villareal
|
| GITAROWY BLUES W OTWOCKU - Wtedy brzmiałem nutą muzyczną, bardzo rozśpiewany... |
24 sierpień 2020 Zygmunt Jan Prusiński
|
| Co Mateusz Morawiecki za wszelką cenę chce nam dowieść? |
17 luty 2018
|
| "Marsz na Stulecie Niepodległości: Filozof (Stefan Molyneux) w Polsce" |
21 grudzień 2018 Alina
|
| UE PRZYZNAJE, że wielokrotne przyjmowanie dawek przypominających przeciwko COVID-19 może zniszczyć układ odpornościowy |
19 styczeń 2022
|
| List od Elżbiety Gawlas z Kanady ! |
24 kwiecień 2010 Zygmunt Jan Prusiński
|
| Ogłaszanie Chrystusa królem jest „antysemickie” – mówi Andrew Klavan, gospodarz Jewish Daily Wire – Żydzi to „naród wybrany przez Boga”, który jest rasowo lepszy od zwykłych chrześcijan |
20 czerwiec 2024 Ethan Huff
|
| Amerykańska agencja FDA sygnalizuje ryzyko zapalenia serca po szczepionce Novavax COVID |
7 czerwiec 2022 Manas Mishrai, Mrinalika Roy
|
| Czy mafia Majchrowskiego jest mocno osadzona w Ministerstwie Sprawiedliwości? |
4 listopad 2025
|
| Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa
(26.08.2011) |
16 październik 2020 Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
Żydzi wzięli się za łby
|
|
Od pewnego czasu trwają utarczki pomiędzy przedstawicielami sekty Lubawicz, a władzami Gminy żydowskiej w Krakowie.
Lubawicze tak bardzo się rozzuchwalili, że chcą przejąć należącą do Gminy synagogę Izaaka w Krakowie.
Jest to o tyle kuriozalne, że przewodniczący Gminy żydowskiej - Tadeusz Jakubowicz jest teoretycznie potomkiem fundatora tej synagogi.
Więc mógłby nawet wywodzić swoje prawa dziedziczne.
Ale "dla chcącego nie ma nic trudnego" i Lubawicze zatrudnili Romana Giertycha do próby przejęcia cudzej własności.
Już sam fakt, że ktoś pracuje dla zbrodniczej sekty jest kompromitacją dla takiej osoby.
To zupełnie podobnie - jakby reprezentować Hitlera w czasie jego agresji na Austrię i Czechosłowację.
Co do waśni pomiędzy Żydami to jestem jak najbardziej za...
W końcu niech polscy Żydzi poznają na własnej skórze - jakie zagrożenie niesie syjonizm i wszystkie powiązane z nim ruchy.
Może to ich w końcu oprzytomni.
Natomiast Polacy powinni również wyciągnąć wnioski nad własną głupotą.
Jak to się mogło stać, że takie ścierwo jak Giertych stało się przywódcą Ligi Polskich Rodzin i przewodnikiem polskiej młodzieży?
Przypomnę, że zawsze krytykowałem tego śmiecia - chociaż kiedyś nie używałem tak ostrych słów, bo dopiero czekałem na dowody poświadczające moją wiedzę na temat tego osobnika.
|
|
10 lipiec 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tak, wielu dało się nabrać, a pierwszym nabranym i głównym winnym naszego "nabrania" jest ojciec T. Rydzyk. Ale trzeba przyznać, że nie wszystko co robiła LPR było złe. Giertych musiał długo udawać patriotę, wiec i w szkołach za niego było dużo spokojniej niż wcześniej i później. Dla mnie szokujące były relacje m.in. śp. Zbyszka Łabędzkiego (www.ojczyzna.pl), który pisał prawdę o Giertychu zanim ten wszedł do sejmu. Szokujące i nie do uwierzenia. Potem ktoś bywający w sejmie mówił mi, że Giertych przyjaźni się z R. Sikorskim, co dla mnie było dyskwalifikujące, bo RadSik to człowiek bez zdolności honorowej od bardzo dawna (wystarczy posłuchać jego angielszczyzny, żeby nie mieć złudzeń co do jego studiów w Anglii i między bajki włożyć jego zeznania na temat wykształcenia). Pominę sens tego co mówił publicznie...
Giertych to kompromitacja. Chyba wziął zbyt dużo kredytów i musi się kompromitować.
Świetnie się nadaje, bo kompromitacja Giertycha, to kompromitacja wszystkiego co wiąże się z jego nazwiskiem, z więc całej LPR, "Młodzieży Wszechpolskiej", Ruchu Narodowego.
Ponoć Giertych przy pomocy prawniczych trików ukradł "Młodzież Wszechpolską" (albo LPR, już nie pamiętam szczegółów) ludziom, którzy tak naprawdę ją odtworzyli. Cień Giertycha rzucony na Ruch Narodowy widać w każdych kolejnych wyborach z tą organizacją. Zaiste wielkie są zasługi Giertycha dla naszych wrogów. |
|
2019-07-10
Alina
|
 |
|
|
Jest jeszcze sprawa Epsteina, "chyba ważniejsza", czy to nie jest wystawianie pewnej grupy Żydów przez inną, aby administracja Trumpa nie miała alternatywy dla szybkiego ataku na Iran?
Zobaczymy. |
|
2019-07-10
Magellan
|
 |
|
|
| Nigdy nie możemy być pewni: czy to rzeczywista ich sprzeczka, czy zagrywka na pokaz - by oszukać głupich goim. |
|
2019-07-11
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Nie wiadomo, ale wiadomo, a te daty łatwo zestawić, że w ślad za konferencją warszawską w sprawie Teheranu, z lutego br. uchwalono niezwłocznie specustawę o rozbudowie pomorskiego rurociągu surowcowego na odcinku Gdańsk - Płock, poprzez wybudowanie 2 nitki. Info na stronach PERN S.A.
Obietnica, czy gwarancja.
Pierwsza nitka ma i tak charakter rewersyjny, co oznacza, że układ technologiczny pozwala na tłoczenie ropy w obu kierunkach, w zależności od zapotrzebowania, bez ingerencji w strukturę rurociągu, czyli bez jego przebudowy.
Przypominam, III nitkę rurociągu Przyjaźń budowano od 2003r. do nie wiem kiedy i chyba nigdy nie oddano jej do użytku, w zakresie wynikającym z pierwotnej umowy.
W roku 2005 wprowadzono do zarządu tej firmy - teraz patrząc, "czy niby aby?" - "konia trojańskiego", który rozpoczął blokowanie tej inwestycji.
Było to w okresie przejściowym, kiedy pomiędzy Millerem, a Marcinkiewiczem, premierem był niejaki Marek Belka.
A potem był pierwszy rząd PiS, który ani nie przywrócił standardu SLD-owskich poprzedników, ani nie rozwijał tej nowej inicjatywy.
Wprowadził stan zawieszenia i szumu wokół innych, pomniejszych tematów.
Ku ocenie rozwagi nadziei.
Ale wtedy nie było spec ustawy, a pomiędzy zawarciem umowy inwestora z "gri", uchwalono nową ustawę o zagospodarowaniu przestrzennym, która ze swej istoty blokowała realizację inwestycji liniowych przechodzących przez kilka województw, powiatów i gmin. |
|
2019-07-11
Magellan
|
 |
|
|
ps
a co do Giertycha i dania się nabrać.
Ja się nie dałem. W 1989r. miałem 18 lat, ale zawsze byłem wyczulony na infantylizm, trywializm i formę przekazu.
I jeśli coś, co zostało zaofiarowane M E D I A L N I E, jako quasi oferta skierowana "erga omnes" i jako oferta było w swej istocie: trywialne, infantylne i do tego wszyscy, którzy do tej pory byli oporni, niby na presję mediów, albo wobec oferty N A R A Z głupieli, milkli, albo początkowo nieśmiało zaczęli ją propagować, to nie traciłem pewności, że to pułapka.
Mając 18 lat.
|
|
2019-07-11
Magellan
|
 |
|
|
Jakie są wyznaczne, granice i w ostateczności standardy ludzkiej percepcji, aprobacji i w ostetecznm rozrachunku akceptacji napływających ofert.
Oferta napływa poprzez tradycyjny przekaz, czyli ustna, pisemna komunikacja, ale i poprzez media.
I teraz tak.
Musimy zrozumieć, że oferta nie jest niegroźna poprzez jej sam fakt zaistnienia.
Oferta to potencjalny transfer mienia, od adresata do oferenta.
I tu jest gigantyczne źródło ukierukowania potencjału obrotu.
Wystarczy ustawowo odwrócić zasadę, że oferta musi być przyjęta w sposób W Y R A Ź N Y.
Odwracamy rozumienie pojęcia P R Z Y J Ę C I A i mamy odwrócenie ciężaru dowodu, czyli ten, kto zbyt szybko nie zdążył odmówić, ten przyjął.
I zestawiamy z np. ludźmi, którzy nie mają kont, są starzy, ale ich dane osobowe podlegają przetwarzaniu, jako kupione np. poprzez ZUS.
I synergia sądowa od września, brak rozpraw. I zwyżka opłat od pozwów.
I synergia.
O reszcie pisać się niech chce. |
|
2019-07-12
Magellan
|
 |
|
|
Czemu wczoraj napisałem o ofercie.
Ponieważ wiem, że niebawem wprowadzone zostaną regulacje dotyczące zmiany sposobu przyjęcia oferty, a co za tym idzie istoty obrotu gospodarczego, przynajmniej w skali detalu.
Ciekawostka, niejaki Józef Wieczorek jedyny przedstawiciel tzw "środowiska akademickiego", który pisze na jego temat krytycznie w mediach internetowych (vide np czystki akademickie na uczelniach w okresie 1981 - 1988) napisał u Dakowskiego, że sędziowie mają, zgodnie z nową ustawą gwarancję apanaży uczelnianych bez względu na wiek, kwalifikacje itp. Sędziowie wykładowcy SN, NSA i TK. A zatem tym chcą ich kupić.
Zsyłką suto opłacaną. |
|
2019-07-13
Magellan
|
|
|
|
Bogactwa naftowe Iraku dla USA i W. Brytanii
The Independent on Sunday
styczeń 8, 2007
Aschurbanipal
|
Dyplom dla idioty (3) - Przegląd licencji zawodowych wydawanych w Polsce
grudzień 24, 2008
tłumacz
|
"Człowiek roku"
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
"Szkoły myślenia" wedle tych, którzy zniszczyli Polskę
czerwiec 16, 2004
(PAP)
|
Kalisz zawiadomi prokuraturę o przecieku ws. ordynatora
luty 24, 2007
|
Gówno!
listopad 10, 2005
Artur Łoboda
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
EBOR zainteresowany BGŻ, ale pod warunkami
maj 17, 2002
PAP
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Państwo narodowe
listopad 22, 2003
Dr Adam Wielomski
|
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
|
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
|
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
|
|
|