ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE




Kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder ostrzegł nowe państwa członkowskie Unii Europejskiej, że nie mogą liczyć na unijne dotacje dla ich infrastruktury, jeśli nie są w stanie sfinansować odpowiednich inwestycji z własnych podatków.

Schroeder wypowiedział się na ten temat w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnika "Focus". Tekst wywiadu udostępniono agencjom prasowym.

"W krajach Europy Środkowowschodniej istnieje oczekiwanie: mamy niskie stawki podatkowe i płace. Ale infrastrukturę, której nie możemy dlatego sami sfinansować, da nam do dyspozycji Unia Europejska" - powiedział kanclerz, zaznaczając jednocześnie, że tak być nie może. "Potrzebujemy rozsądnej równowagi" - podkreślił.

W wywiadzie dla "Focusa" Schroeder starał się jednocześnie zmniejszyć niemieckie lęki przed wejściem nowych państw do Unii. "Niemcy są i pozostają największym wygranym rozszerzenia UE" - zaznaczył.

Tak zwany w Niemczech dumping podatkowy nowych (i nie tylko) państw UE jest od dawna przedmiotem krytyki rządzącej koalicji socjaldemokratów i Zielonych, wspieranej w tej kwestii przez związki zawodowe. Minister finansów Hans Eichel (SPD) powtórzył w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnia "Der Spiegel" swój postulat wprowadzenia jednolitego opodatkowania przedsiębiorstw na terenie całej Unii. Skrytykował w tym kontekście zwłaszcza Estonię i Irlandię, gdzie według niego stawka podatkowa dla przedsiębiorstw jest zerowa lub wynosi tylko 12%.

Równie zdecydowanie wypowiada się na ten temat opozycyjna niemiecka chadecja. Jeden z jej czołowych przedstawicieli, premier krajowy Hesji Roland Koch, oświadczył w wywiadzie dla najnowszego wydania tygodnika "Welt am Sonntag", że w Unii Europejskiej należy wyeliminować obszary obniżonego opodatkowania.

"Nie można dopuścić, byśmy przez dotacje finansowali niskie podatki w nowych krajach członkowskich i w ten sposób przenosili przedsiębiorstwa do tych krajów, ponieważ nie płacą one tam żadnych podatków, a my w Niemczech tracimy miejsca pracy. To strata dla wszystkich, gdyż nam znikają wpływy podatkowe, z których finansujemy także dotacje dla nowych państw członkowskich. Musimy im przy całej przyja?ni powiedzieć, że tej formy dumpingu podatkowego z nami uprawiać się nie da" - powiedział Koch.

Rozmówca "Welt am Sonntag" skrytykował przy okazji Irlandię, gdzie filie niemieckich przedsiębiorstw "mają przez dziesięć lat zagwarantowane żadne lub maksymalnie 10-proc. podatki".
25 kwiecień 2004

PAP 

  

Archiwum

"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Recenzja dokonana przez czas Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Na miejsce jednego kłamcy, wybrali drugiego...
marzec 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosjanie uważają eskalację wojenną za atak na ich kraj
listopad 19, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
Sąd w służbie korupcji
październik 7, 2003
"Irakische banditen"
maj 20, 2004
PAP
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
O Suwerenność Narodu Polskiego. Proklamacja
sierpień 26, 2007
Jerzy Rachowski
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
Co Polska dała światu
styczeń 4, 2004
Nasz Dziennik
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 12
kwiecień 21, 2006
Tłumaczył: Roman Łukasiak
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media