ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pisudczyki robią przewrót 
2 styczeń 2016      Artur Łoboda
Tło kryzysu w USA i na świecie 
2 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Spalenie Archiwum Miejskiego w Krakowie po 4 latach 
24 marzec 2025     
Przed weekendem 
30 kwiecień 2010      Goska
Nowości Księgarni Antyk 
18 marzec 2016      Marcin Dybowski
FDA prosi sędziego federalnego o wstrzymanie do roku 2076 pełnego ujawnienia danych Pfizera dotyczących szczepionek przeciw COVID-19 
20 listopad 2021     
Milczenie owiec  
16 kwiecień 2021      Andrea Halewood
Madsen Cites Mossad in Norway Terror  
1 sierpień 2011      Wayne Madsen
W tym roku Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu w Izraelu wykluczy niezaszczepionych 
8 kwiecień 2021     
Zachęta, ale tylko dla obcych 
2 marzec 2015      Artur Łoboda
Polak vola Pomož! 
20 styczeń 2017      :)
Pokolenie Dody 
28 styczeń 2010      Artur Łoboda
Edukacja poszła w lat... 
24 luty 2018      Artur Łoboda
Katalońska przestroga 
3 październik 2017      Artur Łoboda
Dwujęzyczni w USA 
2 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańska rzeczywistość polityczna 
12 maj 2024     
Selfie z Gazy: reprezentowanie narodu wybranego 
15 kwiecień 2024     
O co chodzi w Kopenhadze? 
13 grudzień 2009      Artur Łoboda
Tango - Bolszewizm - Modlitwa 
6 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Jakie są rzeczywiste przyczyny kryzysu światowego? 
17 sierpień 2011      Artur Łoboda

 
 

do Bengazi i Misuraty do Libii płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy

dzisiaj w żydo-imperialnych mediach w USA podano do oficjalnie wiadomości, że do Bengazi i Misuraty do Libii płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy, którzy mają zająć Bengazi i Misuratę oraz przejąć tam kontrolę nad ludnoscią cywilną – czyli INWAZJA na Libię identyczna jak Adolfa Hitlera na Polske w 1939 roku !!!

1. DLACZEGO żadna prasa w żydo-mafijnej III RP nie informuje, że dzisiaj była WIELKA demonstracja w Brussel (Brukseli) PRZECIW bandyckiej interwencji wojsk NATO w Libyi. W proteście uczestniczyło co najmniej 20 tysiecy ludzi.
Samozawncy bandyci i złodzeje, którzy sami postawili się na szefów urzędów w ganksterskiej Brukseli czyli centralnych urzedach UE użyli brutalnej przemocy przeciw pokojowej demonstracji.

Policja strzelała gumowymi kulami, użyto teksyczne gazu porażającego układ nerwowy przeciw demonstrantom, użyto też działka wodne, użyto też ultra-dzwiekowe agregaty dużej mocy porażające układ słuchowy.
Demonstranci wznosili pokojowe okrzyki i napisy że NIE MA autoryzacji narodów Europy na fainansowanie tej imperialnej awantury przeciw Libyi. Nie MA też autoryzacji narodów Europy na ROZBIJENIE nastepnego panstwa na drobne części w interesie małej grupki bilinerów oraz finansiery zydoskiej, ale ze szkodą dla przecietnego społeczenstawa we wszystkich krajach Europy.

Oto jeden link prasowy w tej sprawie: http://www.irishtimes.com/newspaper/breaking/2011/0324/breaking32.html

Też jest zupełna cisza w żydo-masonskich oszukanczych mediach-propagandzie USA !

Za to dzisiaj w żydo-imperialnych mediach w USA podano do oficjalnie wiadomość, że do Bengazi i Misuraty do Libyi płyną DWA amerykanskie okręty wojenne z liczbą 10 tysiecy żołnierzy, którzy mają zająć Bengazi i Misuratę oraz przejąć tam kontrolę nad ludnoscią cywilną – czyli INWAZJA na Libye identyczna jak Adolfa Hitlera na Polske w 1939 roku !!!
Ci miłosierni imperialisci po zdobyciu Libii mają nastepnie przekazać władze w imieniu qurwo-prostytutki politycznej ONZ, a ta NIBY przekaże władze dla rebeliantów w Libyi, którzy ogłoszą PODZIAŁ Libii na DWIE lub wiecej części.
Libya ma być ROZBITA jak Jugosławia w 1999 roku, a w miejsce Libyi ma powstać KILKA małych państwek, które natychmiast uznają ci mordercy Obama, Sorkozy i Cameron + maronetki arabskie Qatar i Kuwejt którymi rzadzą żydoskie agentury.

Dzisiaj żydziak propagndzista Anderson Cooper, który prowadzi 2-u godzinny program AC360-News w amerykanskiej TV CNN : http://ac360.blogs.cnn.com/
powiedział że wszyscy przywódcy „rewolucji”(SIC !) z Bengazi i Misuraty oraz w Trypolisie są w posiadaniu telefonów SATELITARNYCH oraz systemów satelitarnych w celu łączności z dowódctwem NATO oraz Pentagonem w Waszyngtonie ….

Z tego wynika że i tą kolejną imperialną bandycką inwazję w celu ROZBICIA Libyi na części identycznie jak Jugosławię oraz Irak czy Afganizton kierują żydo-bandyci z Waszynktonu – Pentagonu, a mordercy Sorkozy i Cameron z Anglii to zwykłe pajace w szpopnach żydo-masonerii też z Wszyngtonu/żydo New Yorku.
Na tym programie telewizorni AC360-News CNN kilka dni temu też mówiono, że w „celach pokojowych” dotychczas z okretów wojennych USA na Libię wystrzelono 180 rakiety Tomahawk missiles http://en.wikipedia.org/wiki/Tomahawk_(missile)
KOSZT takiej jednej rakiety kosztuje $700 tysiecy.

Komentowano też, że to popychadło żydo-masonskie Obama nie chce, aby oficjalnie głośno mówiono że to Pentagon kieruje tą zbrodniczą agresją na Libie, gdyż społeczeństwo w USA może wyjść na ulice i protestować przeciw udziałowi amerykanów w tej awaturze, która to awantura jest bardzo KOSZTOWNA ze wzgledów ekonomicznych na co NIE stać budżet USA i ameryka bedzie zmuszona zaciagac nastepne kredyty w Chinach lub Indii ….
Ten rząd żydo-masonskiego popychadła Obamy jak identycznie jak ludobujca Busha traktuje wojsko amerykanskie jako zwykłe MIĘSO ARAMATNIE, gdyż oni o stratach ludzkich nawet nie wspominają.

Gdyby tak Rosja lub Chiny namierzyły i zatopiły te amerykańskie 2 okrety wojenne z 10 tysiącami żołnierzy na pokładzie, które teraz płyną do Libyi i są gdzieś na Atalantyku to utopienie z 5 tysiecy amerykanskich sołdatów wywołało by burzę społeczną w USA …

Widac jak na dłoni, że bilonerzy z sektora handlujacego ropą chcą sobie przywłaszczyć ropę libijską a kompleks produkujacy wszystko co zwiazane jest ze zbrojeniami w ameryce czy europie zachodniej NAPĘDZA to zabijanie Libyczyków, aby na tym się wzbogacić, gdyż przecietni obywatele na wojnie ZAWSZE tracą.
Niestety, ale społeczenstwo USA jest obecnie identyczne WYKOŁOWANE jak społczenstwo niemieckie w Niemczech za czasów rzadu Adolfa Hitlera – we wszystko wierzą co kłamie lokalna propaganda, gdyż żydo-masono propaganda w USA jest bardziej agresywna niż Gebelsa w hitlerowskich Niemczech, a zagraniczne networki informacyjne w USA sa BLOKOWANE jak w ZSRR !!!

Wczoraj w żydo-telewizorni propagandzie FOX w USizraelu jacyś żydo-mafiozi dyskutowali jaką strategię oraz doktryny ideologiczne urzywać, aby społeczenstwo Libyi doszczętnie skonfliktować politycznie, tak aby jedna ze stron szukała ratunku oraz pomocy od żydo-ameryki lub w Izraelu …., oraz co należy zrobić z obecną Libyą, aby to państwo przestało funkcjonować jako instytucja państwowa, się ROZPADŁO na części oraz żeby podzielona Libia przestała nazywac się Libią oraz znikła z mapy świata jak Jugosławia … Bezczelnoć imperialna bezkarnego zydostawa w USA przeszła juz dawno granice przyzwoitosci … Oni się po prostu ROZWYDŻYLI w USA, traktując amerykanskie społczenstwo jak stado głupiego bydła. Nie zapominać że Jugosławię wymazał z mapy świata ten morderca Bil Clinton wspólnie z niemcami.

Polacy w Polsce i ludzie w Eoropie NIE wiedzą, że społeczenstwo w USA jest edukowane od szkoły podstawowej i WBIJA się do głowy już dziecom już w przedszkolu FAŁSZYWĄ IDEOLOGIĘ, że JAKOBY Ameryka zawsze „walczy” ze złem na świecie w imieniu „WOLNOŚCI” oraz dobro dla wszystkich ludzi na całym świecie.
Niestety, przeciętni ludzie w USA już historycznie wierzą w tą FAŁSZYWĄ IDOLOGIĘ tego posłanictwa dobrego „Wujka Sama” i jego pomocy gdzieś tam walczacych o ‘wolność’ pokrzywdzonym wymagających opieki tego BANDYTY „dobroczyńcy” imperialnego Żydo-USA.

Ci KOLEJNI mordercy ludobujcy wybrani „demokratycznie”(za pieniądze złodzeji żydo-bilonerów) na prezydentów w Białym Domu doskonale wiedzą w jakim kierunku są WYPRANE MÓZGI przecietnych amerykanów i jak te żydo-amerykanie organizaują kolejną IMPERIALNA zaborczą bandycką wojne przeciw jakiemuś mniejszemu narodowi, tak aby mogli zarobić ZNOWÓŻ żydo-bilonerzy oraz przemysłowy kompleks wojskowy, to każdy z tych morderców prezydentów USA przed rozpoczeciem agresji powtarza przed mikrofonem ZAWSZE identycznie KŁAMLIWĄ ta samą wytartą formułke jak stare gacie w kroku:
„ameryka jedzie udzielić pomocy jakimś tam pokrzywdzonym walczacych o wolność oraz demokrację….” … i takie ochydne KŁAMSTWA … powtarzane kolejny raz.
Ten stary krętacz Regan tak gadał, potem stary oszust Bush, potem ten morderca Bill Clinton gdy kazał rzucić bomby na 470 szkół w Jugosławi i wszystkie mosty w Jugosławi, potem ten super-ludobujca Gergie W.Bush który zabił 1,5 milona irakijczyków oraz 7 milonów zrujnował oraz wysłał na tułaczkę, tak teraz ten czarny morderca Obama kazał rzucac bomby na szpitale w Trypolisie … itd i już zabił minium 5 tysiecy libyczyków, a 400 tysiecy już uciekło na tułaczkę po Afryce …

Obecny „miłosierny” żydo-mason „Wuj Sam” nikogo nie opuści kto jest blisko bandyckiego Izraela, gdyż to wyjatkowy „miłosierny” MORDERCA KRWIOPIJCA szowinistyczny IMPERIALISTA chcący zniszczyć WSZYSTKIE kraje mające rope naftową ….
Jak głupia Rosja i Chiny dalej będą patrzeć jak naiwniaki przez palce na ten bandyty z zydo-masonów, to po Iranie przyjdzie kolej na NICH i to nie długo !!!


25 marzec 2011

"obywatel RP" zapewne z USA (wkleił MG) 

  

Komentarze

 

Czy na 69 urodziny Kadafiego, 7 czerwca br „Odyseja” Libii zostane zakończona?

Polska telewizja podała, ze na likwidację reżymu Kadafiego przeznaczono około trzy miesiące. Do końca kwietnia będzie się Libię trzymać pod „natryskiem” z bomb, na przełomie kwietnia i maja ma nastapić faza naziemna operacji zmiany reżymu. Odpowiednie jednostki wojskowe konieczne do tego celu juz płyną przez Atlantyk. Być może i „my” będziemy w tej fazie aktywnie uczestniczyć, choc dzisiaj rząd sie od tego pomysłu odżegnuje. Ale „Pan każe, sługa musi”. 7 czerwca br przypadają 70 urodziny „Muchomora” Kadafiego i zapewne KOALICJA DZIELNYCH chciała by je w taki huczny sposób uczcić. W tym wypadku „Odyseja” KGB (Koalicji Globalnych Bandytów) na terenie likwidowanej właśnie Nowej Kartaginy trwała by dokładnie tyle samo, 77 dni, co wojna z Jugoslawią, ktora się rozpoczęła 24 marca 1999, a skończyla 11 czerwca tegoż samego roku.

Prezydent Sarkozy (ponoć na „tronie” Francjii z nadania CIA wedlug mych francuskich kolegów) już zapowiedział, że próby silowego tłumienia, montowanych za pomocą Twittera i facebooka protestów mlodzieży w innych krajach świata bedą potraktowane podobnie jak w Libii. A zatem następny do „golenia” to zapewne Syria, a dopiero po niej jej sojusznik Iran oraz Białoruś i Wenezuela. I jak tu się nie cieszyć z wynalazku internetu, ktory natchmiast po rozpoczęciu zamieszek w Libii wyłączono, zapewniając spoleczny spokój. (Telefony stacjonarne oraz telewizje obce za wyjątkiem Al Djazeery pozostawiono, jednak ta rzadowa przebijała inne rzeczowością swych sprawozdań – info z opracowań rosyjskich.)

2011-03-26
MG

  

Archiwum

*Teleekspres* nie *Teleexpress*
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wojenne przymiarki
listopad 28, 2002
MAREK GARZTECKI http://rzeczpospolita.pl
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bawarski premier domaga się nowego prawa przeciwko obrazie uczuć religijnych tłumaczenie artykułu ze strony internetowej:
maj 27, 2006
nauczyciel
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2

maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
Podpis idioty
marzec 11, 2004
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
Kołodko studzi zadowolenie
grudzień 14, 2002
PAP
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
True fact złodziej story
styczeń 30, 2008
Andrzej Reymann
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
Zbrodnie USA przeciw pokojowi
marzec 29, 2003
Grażyna Dziedzińska
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec Kaczyńskiego...
czerwiec 14, 2005
Zbigniew Nowak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media