ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
więcej ->

 
 

"W koło Macieju"

No i „w koło Macieju” czyli „zamienił stryjek...”jak mówią przysłowia.

Ileż to razy to koło musi być przekręcone, żeby w końcu narody ocknęły się i zauważyły, kto tym kołem kręci. Zguba jednych, ale sukces drugich.
Ileż to już razy, szczególnie w Polsce od czasu zakończenia wojny przekręcono to koło, ilekroć zaszła potrzeba zrobienia gruntowniejszej „upgrade”, jak mówią komputerowcy na udoskonalenia programów.
„Updates” lub „patches” czyli drobne, często tylko personalne zmiany załatwiano wewnątrz powojennych klanów*. Bardziej gruntowne zmiany, szczególnie dyktowane z zewnątrz, z czego nawet wielu z członków tych klanów nie zdawała sobie sprawy, a co dopiero zwykły kibic z tytułem magistra, nie mogły nastąpić bez dodatkowej widocznej siły, z którą oponenci zmian musieli liczyć się czyli z bardziej lub mniej zorganizowanym tłumem. Czy to było „Na Bastylię!”, Czy „Na Pałac Zimowy! czy „Na Komitety!” czy „Pomożecie?” Gierka, czy „zrobimy z Polski druga Japonię” Wałęsy
Teraz jedni i drudzy zabiegają o „Pomożecie”, oczywiście jedni i drudzy w imię i dla dobra Polski i oczywiście, jak nakazano, pod sztandarem, - Demokracja.

Polska przeszła przez kilka tych kółek, większych, jeszcze większych łącznie z dużym w postaci Solidarności. Zawsze i tylko wtedy kiedy pierestrojka trudna była do zrealizowania, zleceniobiorcy tych pierestrojek organizowali społeczeństwo rożnych warstw z poza swojego aparatu faszerując ich swoimi wtyczkami. Było wielu szlachetnych ludzi łudzących się nadzieją, ale nie zdających sobie sprawy z tego, że są tylko narzędziem.
Obecny stan w Polsce nie odbiega od tych stereotypów. Historia dalej zatacza te same koła i kółka, ale trudno żeby to zauważali historycy posadzeni na państwowe stołki historyków, a co dopiero zwykły oglądacz tel-avivzji państwowej.
Wywiad i kontr-wywiad, służby specjalne i banki są zbyt ważne, dlatego muszą „politycznie poprawne” czyli koszer przede wszystkim. Rosję sowiecką rozmontowano, ale w Polsce tkwi dalej ten sam aparat wywiadu już przez ćwierć wieku po rozmontowaniu sowietów, co oczywiście jest nie do przyjęcia dla „architektów globalnych” w „globalnych” warunkach, w których ma być jeden wywiad i nie do pomyślenia jest, żeby był on w rękach goja. Reszta ewentualnie, jeśli nie ma lepszego wyjścia może pozostać w rękach szbasgoji. Jak trafi się ktoś spoza tych ram to zawsze w razie potrzeby, może być zignorowany jako antysemita, (R.Giertych). Absolutnie nie może istnieć coś takiego jak Radio Maryja o które bardzo obawiam się, no i od kiedy to goje mogą sądzić Żydów a szczególnie takiego jak aaron bucholtz znany obecnie jako Leszek B-cerowicz, -koń by się uśmiał nie tylko w Izraelu.
Iskierką jaka może dawać jakieś faktycznie pozytywne światło na Kaczyńskich jest skandaliczny sposób w jaki neo-końska* Ameryka potraktowała przedstawicieli polskiego rządu w czasie ich wizyty w Ameryce.

Chciałbym wierzyc w dobre intencje braci Kaczyńskich, ale nie wierzę. Nigdy nawet nie zbliżono się do dna czyli zarodni tej cuchnącej flory bakteryjno-wirusowej. Co najwyżej wzmocniono ja młodszym i bardziej odpornym materiałem na niekorzystne trendy w środowisku, które to środowisko jest im konieczne do istnienia i rozmnażania się. W zdrowym, czystym, naturalnym, nie śmierdzącym środowisku nie maja racji i szansy bytu.
Czy mamy takie środowisko?
Dać im szansę? Przeszedłem już przykro wiele tych „szans”, początkowo nie zdając sobie sprawy z tego, że na takim poziomie nic nie dzieje się bez scenariusza, producenta, reżysera i aktorów. Statystów nigdy nie brakowało i nie brakuje a i reżysera i aktorów.
Pozostaje mi wspomnienie Pasternaka jakim kończy „Doktora Żiwago” , że może jednak, mimo tragicznej, beznadziejnej sytuacji cos pozytywnego jednak zaistnieje.
Jeśli pokładam w czymś nadzieje to w społeczeństwie, które może w końcu, a są tego pewne symptomy, po tylu doświadczeniach zacznie nie głosować, lecz faktycznie wybierać i nie aktorów, lecz działaczy z prawdziwego, polskiego zdarzenia.
Ale:
Czytałem kiedyś notatkę z jakiegoś szkolenia, na które spędzono nauczycieli, z tematu kultury żydowskiej, prowadzone przez jakiegoś Żyda z tego znanego już towarzystwa "dialogu". Był to jeden stek perfidnych kłamstw, przeinaczeń, ćwierć prawdy i szkalowania Polski. Tylko jedna osoba wyszła na znak protestu. To przecież byli nauczyciele!! Polscy nauczyciele!!
Popatrzcie na D.Ratajczaka. Nikt z Polaków nie chce przyjąć go do pracy, nawet do szkoły podstawowej, ale wystarczyło przypiąć sobie Matkę Boską w klapę marynarki, lub usłyszeć kilka patriotycznych sloganów, żeby to "środowisko" podskakiwało z radości i dumy, albo zauważyć, że nawet zrobiono gdzieś rampy dla osób na wózkach inwalidzkich.

"W koło Macieju" lub. "zamienił stryjek..." a co i na co to Naród musi się przekonać, ale za pó?no tak jak niewielka ilość „środowiska” przekonała się za pó?no co to PZPR, AWS, SLD, i PO.

Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, ale rzecz w tym czy jest do wydawania opinii dostatecznie przygotowany. Jeśli nie to nie będzie to opinia lecz "widzi mi się."
Potraktujcie wiec państwo to o czym pisze jako moje "widzi mi się".

* Artykuł w New York Times (pa?dziernik 1940) "New Word Order Pledged to Jewes" Po raz pierwszy od wybuchu wojny w publicznej deklaracji odnośnie kwestii żydowskiej, Arthur Greenwood, member without portfolio in the British War Cabinet, zapewnił Żydów w Stanach Zjednoczonych, że po zwycięstwie zostanie zrobione wszystko aby nowy porządek świata był oparty na ideałach "sprawiedliwości i pokoju." Dodał także, że po wojnie, Żydom, gdziekolwiek zamieszkałym, zostanie przyznana możliwość "szczególnego i konstruktywnego wkładu" w przebudowę świata. ("distinctive and constructive contribution") Wiadomość to została przekazana Dr.Stephen S.Wise, przewodniczącemu Światowego Kongresu Żydów, przez Rabina Maurice L.Perizweig, przewodniczącego brytyjskiej sekcji kongresu.
Więcej - http://homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/historia/Impresje3.html

** neo-kon, - skrót, neokonserwatysta; aktyalnie poprawna politycznie nazwa polityków amerykańskich zgrupowanych pod flagą Izraela.

P/S
Prof. Robert Faurisson został wczoraj (3.X.06) skazany w Paryżu na 3 miesiące wiezienia w zawieszeniu i 7500.00 euro kary pieniężnej. Dodatkowo musi on zapłacić każdej z 3 stron wnoszących oskarżenie 1500.00euro. Faurisson jest znany jako "rewizjonista", ponieważ stwierdził, że nie ma żadnych dowodów na to, że w komorach gazowych w zabijano Żydów. Zapytany przez dziennikarzy, dlaczego stwierdził, że jest to łagodna kara odpowiedział, że w porównaniu do tego na co jest skazana jego żona i dzieci w wieloletniej 25-letniej nagonce na niego oraz w porównaniu do wyroków podobnego charakteru na innych we Francji i innych krajach jest to stosunkowo łagodny wyrok ale i tak odwoła się do wyższej instancji i jeszcze bardziej zdecydowanie potwierdzi swoje zdanie.

I jeszcze z ostatniej chwili.
Przeglądnąłem przed chwilą listę nazwisk pod apelem Naszej Polski. Zauważyłem ogromna ilość nazwisk, które spodziewałem się tam widzieć, ale także trochę nazwisk osób, co do których sądziłem że mają szerzej otwarte oczy na to, co się dzieje.

Wojciech Wła?liński
4.X.2006
netpol@interaccess.com





6 październik 2006

przesłala Elżbieta 

  

Archiwum

Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
Janosik inaczej
grudzień 3, 2007
Dariusz Kosiur
EURO 2012, czyli USTĘP, A SPRAWA POLSKA
maj 30, 2008
Marek Jastrząb
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wilhelm Gustloff" zatopiony przez niemiecką torpedę
luty 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
Zbrodnia 0,87 promila czyli wezwanie do polowania na aparat terroru braci K.
marzec 9, 2007
Polak, anrykomunista, demokrata
Waniek grozi TVP prokuratorem
czerwiec 11, 2005
http://rzeczpospolita.pl
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nierządy rządu, czyli poszeptywania szatana
lipiec 3, 2007
Marek Olżyński
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
"Na początku było słowo"
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Na czyje zamówienie
listopad 28, 2008
Artur Łoboda
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media