ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
więcej ->

 
 

Putin żąda od Polski wyjaśnień

Putin żąda od Polski wyjaśnień
01.08.2005 11:56 (aktualizacja 14:09)

Putin chce wiedzieć, co w sprawie pobicia robi polska policja / AFP

Polski ambasador w Moskwie Stefan Meller został "zaproszony" do Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rosji w związku z pobiciem w Warszawie dzieci rosyjskich dyplomatów. Wcześniej wyjaśnień w tej sprawie żądał Władimir Putin.

Rosyjski prezydent zalecił MSZ-owi i swej administracji "nawiązać kontakt z polską stroną, aby dowiedzieć się, co robią polskie władze, by odpowiednio zareagować" na incydent z dziećmi rosyjskich dyplomatów.

Troje dzieci pracowników rosyjskiej ambasady i młody Kazach stało się wczoraj w Warszawie ofiarami chuligańskiej napaści.

Putin podkreślił, że konieczne jest zareagowanie "na ten nieprzyjazny akt, którego nie można inaczej określić, jak przestępstwo".

Zatrzymani ws. pobicia młodych Rosjan

Chłopcy w wieku 16-17 lat zostali zaatakowani w jednym z warszawskich parków przez grupę 15 Polaków. Zostali pobici, skradziono im telefony komórkowe i pieniądze - podała z Warszawy agencja ITAR-TASS. Informację tę potwierdziła także stołeczna policja.

Cała czwórka znalazła się w szpitalu. Lekarze stwierdzili u dwójki z nich lekki wstrząs mózgu.

Rzecznik komendanta stołecznego policji Mariusz Sokołowski poinformował w poniedziałek, że stołeczna policja zatrzymała dziewięć osób, które mogły mieć związek z napadem i pobiciem dzieci rosyjskich dyplomatów. Po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domów - poszkodowani muszą bowiem potwierdzić, czy wśród wytypowanych przez policję osób są te, które na nich napadły. Rzecznik podkreślił też, że napad miał "charakter przypadkowy" - sprawcy nie mogli wiedzieć, że ich ofiarami są dzieci pracowników rosyjskiej ambasady. Posłuchaj:

Napadnięte rosyjskie dzieci

Ambasada Federacji Rosyjskiej przekazała polskiemu MSZ notę w związku z pobiciem dzieci rosyjskich dyplomatów - poinformował ITAR-TASS rosyjski charge d'affaires w Polsce, Władimir Siedych.

W nocie podkreśla się niedopuszczalność sytuacji, gdy w wyniku chuligańskich działań zagrożone jest życie i zdrowie rosyjskich obywateli. Strona rosyjska wyraziła też nadzieję, że kompetentne polskie organy podejmą wszelkie działania, aby zatrzymać winnych i nie dopuścić do podobnych incydentów.

Polski ambasador w Rosji Stefan Meller potępił napad nazywając go "bandycką akcją". Według słów dyplomaty, Warszawa "przywiązuje pierwszorzędne znaczenie do dochodzenia w sprawie tego incydentu".

- Polskie ministerstwo spraw wewnętrznych zajmuje się sprawą od wczoraj. Nasze służby specjalne zrobią wszystko, aby znale?ć tych bandytów i udowodnić im winę - powiedział Meller w wywiadzie dla radia "Echo Moskwy".

Jest on przekonany, że "to sprawka rąk bandytów, w żaden sposób nie związana ze stosunkami rosyjsko-polskimi".

- Myślę, że to mogło przydarzyć się każdemu, kto byłby w tym momencie w tym parku, także i mnie. To nie ma żadnego związku z naszymi stosunkami - powtórzył Meller.

1 sierpień 2005

(RMF/PAP) 

  

Archiwum

Pojednania czas
czerwiec 19, 2005
PAP
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Emigracja lekarzy czy propaganda?
lipiec 25, 2005
Adam Sandauer
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
The Festival of jewish "Mono Culture" in Lebanon
sierpień 4, 2006
Marek Głogoczowski
Agenda Sorosa
styczeń 7, 2004
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
"Niepewny dowód" w sprawie Rywina
styczeń 13, 2003
Andrzej Trzaska
Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nie dla baz USA! - podpisz petycję
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Jak funkcjonują największe gangi (2)
Konwersja, czyli odzyskać gotówkę

luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
Mylące Mity o Unii Europejskiej
czerwiec 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Jarmakowski Andrzej był agentem komunistycznym? - Na marginesie dyskusji nt IPN, lustracji i posła Czumy
grudzień 18, 2007
Marek Ciesielczyk
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media