ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
więcej ->

 
 

Eksploatacja Ameryki przez Żydów?

Los Ameryki eksploatowanej przez Żydów powinien być ostrzeżeniem dla Polaków. Kevin Phillips, analityk, były strateg Partii Republikańskiej w latach 1970 i 1980, pisze, że USA ma nieudany system monetarny przy lekkomyślnych finansach i nieodpowiedzialnej polityce oraz przy globalnym kryzysie kapitalizmu amerykańskiego. Gospodarka USA jest zagrożona z powodu krótko-wzrocznej polityki i postępowej de-regulacji.

Lichwa kolosalnych rozmiarów powoduje bezprzykładne długi na kartach kredytowych przy jednoczesnej ekspansji przedsiębiorstw finansowych i niesłychanym wzroście zadłużenia państwowego, oraz umyślnego przekręcania danych statystycznych dotyczących inflacji i bezrobocia, żeby ukryć faktyczny stan rzeczy, według Kevin’a Phillips’a autora „Bad Money,” 2008, „American Dynasty – Bush Family,” 2004, oraz „American Theocracy,” 2003.

W czasie obecnego kryzysu Kevin Phillips jest poszukiwanym autorytetem, wobec załamania się cen nieruchomości i wielkiego wzrostu cen paliwa, kolosalnego zadłużenia oraz spadkowi wartości dolara, przy kolosalnym wzroście zadłużenia państwowego kosztami wojny przeciwko Irakowi i Afganistanowi, jak też nadmiernymi wydatkami zbrojeniowymi, na które USA wydaje znacznie więcej, niż wszystkie inne państwa na świecie razem wzięte.

Prywatne finanse ludności przedstawiają 21% gospodarki USA, a produkcja, tylko 12%, podczas gdy zadłużenie państwowe i prywatne wzrosło od 1980 o 700%. Na rynku transakcji papierów wartościowych, poza długami państwowymi USA, gospodarka amerykańska jest zadłużona na 50,000 miliardów dolarów, czyli 340% rocznego narodowego produktu brutto – znacznie więcej niż w czasie kryzysu lat 1920 i 1930tych. Również załamanie cen nieruchomości w USA, jest najgłębsze od czasów Wielkiej Depresji

Globalna inflacja cen paliwa i żywności istnieje, mimo zaprzeczeń Waszyngtonu i fałszywych oficjalnych statystyk, publikowanych dla dobra polityków. Firma Goldman Sachs przewiduje, że w tym roku, ceny paliwa wzrosną ponad 50%. Zmuszenie producentów paliwa do handlu tyko w dolarach, w latach 1970 tych, dawało korzyści dzięki używaniu dolara jako waluty rezerwowej, ale obecnie ceny paliwa szkodzą gospodarce USA, kiedy import amerykański paliwa kosztuje 400 miliardów dolarów rocznie.

Kevin Phillips nazywa napad na Irak idiotyzmem, który jakoby miał zmniejszyć ceny paliwa a zamiast tego w przeciągu pięciu latach, spowodował wzrost cen paliwa o 500%, co jest głównym powodem straty wartości dolara. Natomiast napad na Irak, według Zelikow’a, szefa komisji 9/11, odbył się w celu poprawienia bezpieczeństwa Izraela.

„Izrael jest najbliższym sprzymierzeńcem USA” to tytuł artykułu w „The Wall Street Journal” z 7go maja, 2008, ilustrowany fotografią senatora John’a McCain, przy ścianie płaczu w Jerozolimie. Jak wiadomo McCain jest kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta USA w wyborach w 2008 roku i publicznie głosi, że wojska USA pozostaną w Iraku przez następne sto lat dla „własnego dobra” i dla dobra Izraela.

Tymczasem pismo Christian Scence Monitor obliczyło, że przez 60 lat istnienia Izraela, państwo to uzyskało ze Stanów Zjednoczonych ponad 1500 miliardów dolarów w formie rocznego haraczu, corocznych gwarancji multi-miliardowych pożyczek oraz innych sposobów przekazu.

Eksploatacja Ameryki przez Żydów ma kolosalne rozmiary, zwłaszcza, jeżeli do niej zaliczymy skutki napadu na Irak. Benjamin Franklin i Georgie Washington obawiali się Żydów do tego stopnia, że pisali i mówili, że jeżeli nie będzie zakazu przyjazdu Żydów do USA, to w przeciągu 200 lat Żydzi zdominują Stany Zjednoczone. Niestety przepowiednia ich się sprawdziła.

Tytuł „Izrael jest najbliższym sprzymierzeńcem USA” jest mylny. USA i Izrael maja tylko zakulisowe porozumienia, ale nie ma żadnego traktatu, ponieważ Izrael nie ma uznanych przez swój rząd granic tak, że nawet nie ma konstytucji, mimo tego, że bez oficjalnych granic i konstytucji nie może podpisywać traktatów. Jak wiadomo pierwszy wniosek o uznanie państwa Izrael w Palestynie był wniesiony do ONZ przez ambasadora Sowietów, Andreja Gromykę, w marcu 1947, poczym terror syjonistów spowodował koniec mandatu brytyjskiego w Palestynie w listopadzie 1947 roku.

Z błogosławieństwem Związku Sowieckiego, państwo Izrael zostało założone w dniu 14 maja, 1948 roku jako kość niezgody na Bliskim Wschodzie i podminowanie dostaw paliwa na zachód. Prawdopodobnie Stalin sobie nie wyobrażał skali szkód, jakie Izrael wyrządzi USA, zwłaszcza, że koszty napadu na Irak oceniane są od 3000 do 5000 miliardów dolarów ze skarbu USA.

Sekretarz stanu Georgie Marshall ostrzegał prezydenta Trumana, wielkiego mistrza masonerii, że go nie poprze w następnych wyborach, jeżeli Truman oficjalnie uzna państwo Izrael. Następny po Marshall’u sekretarz stanu, John Foster Dulles, twierdził, że „Izrael będzie kamieniem młyńskim u szyi USA.”

WWW.pogonowski.com
8 maj 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pierwszych 15 niemieckich czołgów Leopard 2A4 przejęła w poniedziałek 10. Brygada Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa w woj. d
wrzesień 16, 2002
AFP
Kłopoty w Izraelu, Iraku i Okolicy
styczeń 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Unijny Rozbiór Serbii Kosowo oddane islamistom
luty 19, 2008
Robert Wit Wyrostkiewicz
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
"Nareszcie Balcerowicz beknie"
marzec 13, 2006
Przedruk
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
Piaskownica
wrzesień 9, 2007
Marek Olżyński
Gra USA równoważenia sił w Azji a "Tarcza" w Polsce
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kometa którą postrzelono.
lipiec 5, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Życzenia noworoczne
styczeń 2, 2003
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Państwo narodowe
listopad 22, 2003
Dr Adam Wielomski
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
Miliony dolarów na kontach b. prezydenta Peru
październik 3, 2004
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media