|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
więcej -> |
|
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
|
|

Po zatargu miedzy Rosja i Ukraina w sprawie cen gazu ziemnego, pojawiaja sie w prasie w USA opinie, jak wlasciwie wyglada sprawa uniezaleznienia Ukrainy od Rosji gospodarczo i politycznie na korzysc USA, po „Pomaranczowej Rewolucji.” Debata na ten temat zaczyna sie ozywiac, poniewaz strategia rzadu neokonserwatystow-sjonistow w USA popiera przejscie Ukrainy „orbity” rosyjskiej do „orbity” amerykanskiej.
Pojawiaja sie zestawienia transakcji handlowych a zwlaszcza dotyczacych cen gazu ziemnego. Do niedawnej podwyzki cen gazu ziemnego, Rosja sprzedawala Ukrainie gaz ziemny, po cenach znizkowych. Ekonomisci oceniaja, ze tranzakcje te byly forma rocznych subsydiow od trzech do pieciu miliardow dolarow na korzysc Ukrainy, ze strony Rosji. W jednym roku ta znizka przedstawia wieksza sume niz cala pomoc dla Ukrainy od Unii Europejskiej, w ciagu ostatnich czternastu lat, wedlug Anatol’a Lieven’a w artykule „Ukrainskie iluzje Zachodu” („The West’s Ukraine illusion”, 8go stycznia, 2006, International Herald Tribune). Jak pamietamy pod presja UE, Polska musiala zaprzestac handlu przygranicznego z Ukraina, korzystnego wowczas i dla Polski i dla Ukrainy.
W roku 2005, pomoc USA dla Ukrainy wynosila tylko 174 milionow dolarow, mimo pochwal neoklonserwatystow-sjonistow rzadzacych w Waszyngtonie, dla Pomaranczowej Rewolucji w Kijowie. Nawet ostatnio podniesione przez Rosje ceny gazu ziemnego placone przez Ukraine sa znacznie nizsze od cen na rynku swiatowym. Faktycznie Rosja w ramach unii wolno-clowej z bylymi republikami sowieckimi przekazuje, tani dla Rosji gas z Turkmenistanu na Ukraine i do Unii Europejskiej. Rosja ma kontrole nad sprzedaza i od Rosji zalezy o ile ponizej przecietnych cen swiatowych Ukraina placi Rosji za gaz.
Trzeba pamietac ze stosunki gospodarcze Ukrainy z Rosja nie koncza sie na dostawach gazu ziemnego. Obydwa panstwa, Rosja i Ukraina byly obrabowane za pomoca prywatyzacji przez tak zwanych „oligarchow,” glownie Zydow, ktorzy do dzis odgrywaja wazna role w gospodarce „sprywatyzowanych” po-komuniostycznych krajow. Jest ironia losu ze terror komunnistyczny byl wzorowany na tysiacletnim terrorze rabinow nad spolecznosciami zydowskimi a teraz, ofiary tego terroru, sa nadal wykorzystywane przez „oligarchow.”
Miliony Ukraincow pracujacych w Rosji przesyla pieniadze do rodzin na Ukrainie. Natomiast kiedy niemiecki minister spraw zagranicznych Joschka Fischer chcial ulatwic wjazd Ukraincow do Niemiec spotkal sie z protestem. Jakoby Niemcom grozila powodz kryminalistow i niemoralnych kobiet z Ukrainy. Jednoczesnie, prawie nie bylo w Niemczech protestow z powodu najazdu posowieckich Zydow, ktorzy przyjezdzaja do Niemiec w wiekszych ilosciach niz do Izraela.
Lieven uwaza ze ani USA ani Francja nie dalyby tak wysokich subsydiow zadnemu krajowi, bez korzysci ekonomicznych i geopolitycznych dla siebie, jakie to subsydia nadal Rosja udziela Ukrainie. Autor ten uwaza ze krytyka polityki Rosji przez panstwa Unii Europejskiej jest cyniczna, a ze taka krytyka ze strony USA jest niepotrzebnie ryzykowna („recklessness”).
Wedlug Lieven’a, USA nie moze dostarczyc Ukrainie funduszy na przebudowe gospodarcza, nawet na tyle zeby Ukraina mogla nawet spelnic warunki wejscia do UE. Natomiast coraz wiecej politykow amerykanskich widzi wejscie Ukrainy do NATO jako “tania namiastka” czlonkostwa Ukrainy w UE, poniewaz wejscie Ukrainy do NATO wymaga niewielkich wydatkow ze strony USA. Amerykanski przemysl zbrojeniowy na wejsciu Ukrainy do NATO sporo by skorzystal.
Faktyczne wejscie Ukrainy do UE mialoby miec miejsce dopiero po Turcji. Subsydiowanie wejscia obu tych krajow do Unii Europejskiej, na podstawie glosowania krajow czlonkowskich, bylo by podobne do glosowania w sprawie konstytucji europejskiej..
NATO nadal jest anty-rosyjskim przymierzem pod przywodztwem amerykanskim. Rosja wiaze sie z Chinami, zeby rownowazyc sily USA. Nawet w ostatnich wyborach na Ukrainie 44% ludzi glosowalo za przymierzem z Rosja i wiekszosc Ukraincow wcale nie garnie sie do NATO. Niewiadomo czy w sprawie czlonkostwa w Unii Europejskiej mozna by straczyc Ukraincow, tak jak straszono Polakow, ze jak nie wsiada do pociagu unijnego, to ten pociag odjedzie i pozostawi ich na lasce okrutnego losu.
Zblizajacy sie swiatowy kryzys energetyczny moze miec wielki wplyw na kraje zalezne od dostaw paliwa z Rosji. Lieven, czlonek New America Foundation w Waszyngtonie uwaza, ze o ile nie uda sie wciagnac Rosji do Unii Europejskiej to wprowadzanie samej Ukrainy do Unii byloby, wedlug niego, ciezka strata polityczna i ekonomiczna dla Rosji. Ostatni kryzys spowodowany podniesieniem przez Rosje ceny gazu ziemnego, za ktory placi Ukraina, jest przykladem zmagan geopolitycznych naszych czasow.
www.pogonowski.com |
|
10 styczeń 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
|
Jan Paweł II wystąpił w sobotę z nowym apelem o zapobieżenie wojnie.
luty 9, 2003
PAP
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Zgodnie z prawem Żydom amerykańskim nie należy się od Polski nic
luty 28, 2007
nop
|
Film o nas
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Żołnierze amerykańscy gwałcą i mordują dzieci Irackie - przypadek Abir - jeden z tysięcy.
wrzesień 24, 2006
Dorota Szczepańska
|
Prezydent Olsztyna
luty 15, 2008
Wikipedia
|
Czy Żydzi są wyjatkowo uprzywilejowani?
lipiec 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.11.01. Serwis wiadomosci
listopad 1, 2008
tłumacz
|
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
|
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
|
Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
|
Afganistan polem walki USA przeciwko Iranowi?
kwiecień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pamięć Narodu
kwiecień 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Odwrócić historię do góry nogami
lipiec 26, 2008
PAP
|
W kwietniu złotym pokieruje polityka
kwiecień 4, 2004
Puls Biznesu
|
Antypolonizm żydowski to nic nowego... (2)
lipiec 3, 2003
Mirosław J. Wiechowski
|
Wstrząs
wrzesień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
Koniec ery taniego pieniądza
sierpień 14, 2004
|
więcej -> |
|