ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Bankructwo Ukrainy 
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
więcej ->

 
 

"Czyszczenie" parlamentu



Dzisiaj po południu Sejm zajmie się projektem zmian w ordynacji autorstwa PiS, który - poza propozycją odbierania mandatów skazanym parlamentarzystom - zakłada wybór połowy składu Sejmu w jednomandatowych okręgach wyborczych.

- W obecnym Sejmie rośnie liczba parlamentarzystów skazanych prawomocnymi wyrokami. Jest to sytuacja bulwersująca, podważająca zaufanie do demokracji, do ciał przedstawicielskich - powiedział szef klubu PiS Ludwik Dorn na konferencji prasowej. Dodał, że propozycja odbierania mandatów parlamentarzystom - przestępcom ma "położyć kres" utracie zaufania do parlamentu.

Gdyby Sejm przyjął proponowane zmiany, a prezydent podpisał nowelizację, weszłaby ona w życie już w tej kadencji Sejmu, co oznaczałoby, że parlamentarzyści skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwa ścigane przez prokuraturę, utraciliby mandaty.

- Dobroczynne skutki zaczęłyby działać bardzo szybko - powiedział wicemarszałek Sejmu Kazimierz Michał Ujazdowski (PiS). Liderzy PiS nie wymienili jednak żadnych nazwisk posłów lub senatorów, którzy odeszliby z parlamentu w związku z proponowanymi rozwiązaniami. Nie powiedzieli też, ilu palamentarzystów dotyczyłyby nowe zapisy.

Dorn oświadczył ponadto, że PiS pracuje nad propozycją ograniczenia osobom skazanym kandydowania do parlamentu.

Szef klubu PiS tłumaczył, że propozycja zmiany sposobu wybierania posłów polega na tym, że każdy obywatel miałby dwa głosy - jeden oddawałby w swoim jednomandatowym okręgu głosując na osobę, a nie na partię, a drugi oddawałby na listę partyjną w województwie.

Wyjaśnił, że PiS nie popiera systemu w pełni jednomandatowego m.in. dlatego, że nie można go wprowadzić podczas obowiązywania obecnej konstytucji.

Ujazdowski poinformował, że zwróci się do Komendanta Głównego Policji o udostępnienie wraz z uzasadnieniem wydanej w poniedziałek instrukcji postępowania policjantów w stosunku do osób chronionych immunitetem.

Według poniedziałkowej "Gazety Wyborczej", zgodnie z instrukcją policjant ma obowiązek uniemożliwić dalszą jazdę pijanemu posłowi lub dyplomacie, ale nie może przy tym użyć siły. Może natomiast zakazać dalszej jazdy i wezwać do przekazania kierownicy osobie trze?wej, a jeśli to nie poskutkuje, zażądać oddania kluczyków.

- W naszym najgłębszym przekonaniu policja ma pełne prawo do stosowania zwykłego zatrzymania w stosunku do osoby, która prowadzi samochód po pijanemu bez względu na to, czy ta osoba jest chroniona immunitetem, czy też nie - powiedział Ujazdowski.

Dodał, że przyłapanie parlamentarzysty na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu jest złapaniem go na gorącym uczynku, a w takim przypadku konstytucja dopuszcza zatrzymanie bez zgody Sejmu lub Senatu.

- Dziwi nas taka dziwaczna obawa przed władzą, która płynie z tej instrukcji. Ona musi zostać zmieniona. Policja nie może być sparaliżowana w takich sytuacjach - powiedział wicemarszałek.

Dorn poinformował też, że wystąpił do marszałka Sejmu o zmianę zasad rozliczania się posłów z pieniędzy, które otrzymują na prowadzenie swoich biur. Jak wyjaśnił, jest to związane z pojawiającymi się w mediach informacjami, że niektórzy posłowie deklarowali - nie przedstawiając potwierdzających to rachunków - że wydali ogromne sumy np. na prowadzenie korespondencji i na przejazdy własnym samochodem.

- Tego typu sytuacja rodzi podejrzenie równe pewności, że mamy do czynienia z wyciekiem pieniędzy. Temu trzeba położyć kres - powiedział Dorn.

Według niego, nic nie stoi na przeszkodzie, by posłowie dokumentowali wydatki na paliwo i brali rachunki np. na znaczki pocztowe.
14 lipiec 2004

PAP 

  

Archiwum

Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Milcząca pracownia od prezydenta
październik 8, 2004
Polski suweren unijnego prawodastwa
październik 15, 2005
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
fff
sierpień 6, 2005
ff
"Szara strefa"
marzec 18, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
Śmiertelne strztrzały w Haditha
grudzień 23, 2006
Tłum: T.v.R
Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prezydent Kwasniewski na cmentarzu w Langannerie-Urville
czerwiec 6, 2004
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?
grudzień 29, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
„Rewolucja pajaców” w Kijowie : Rhur Gas kontra Gasprom?
grudzień 7, 2004
Marek Głogoczowski
Sinusioda cywilizacji
marzec 18, 2003
Artur Łoboda
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media