ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
więcej ->

 
 

Tak się traktuje ladacznice, które narzucają się same

"NYT": Ameryka powinna się cieszyć z porażki PiS

Mimo sygnałów od polityków PO, że pod ich rządami Polska nieco zdystansuje się od USA i zbliży z Europą, Stany Zjednoczone powinny cieszyć się z porażki PiS w wyborach - uważa "New York Times".

W artykule redakcyjnym w sobotę zatytułowanym "Polska odbli?niaczona" dziennik pisze, że "Donald Tusk jasno dał do zrozumienia, że wycofa polskie wojska z Iraku i zgodzi się na tarczę rakietową tylko wtedy, gdy będzie to zgodne z interesami bezpieczeństwa Polski, co w Waszyngtonie nie będzie przyjęte z powszechnym zadowoleniem".

"Wszyscy Amerykanie powinni być jednak zadowoleni, że Polska, największy i najważniejszy kraj byłego bloku wschodniego, który przyłączył się do NATO i do Unii Europejskiej, głosował za poparciem Europy, nowoczesnego kapitalizmu i swoich najlepszych tradycji politycznych" - czytamy w edytoriale.

Podsumowując bilans rządów braci Kaczyńskich, gazeta pisze, że "przemawiali oni w imię ran i resentymentów zrodzonych z tragicznej XX-wiecznej historii Polski, ale problem w tym, że często zachowywali się tak, jakby historia ta była wyłączną własnością ich partii, a ich wojowniczy, populistyczny ton był jedynym jej uprawnionym głosem".

"Podsycali oni klimat oskarżeń i podejrzeń, który odseparował Polskę od jej naturalnych europejskich partnerów i zniechęcił młode pokolenie, bardziej zorientowane na przyszłość i na świat zewnętrzny" - pisze o Kaczyńskich "New York Times".

28 październik 2007

PAP 

  

Archiwum

Pouczająca lekcja
sierpień 28, 2003
Nasz Dziennik
Korporacja rządzi
luty 15, 2008
Rafał Ziemkiewicz
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Josek Nikodem Lewinkopf Kosinski and two other literary profiteers of the Holocaust
lipiec 10, 2006
Punkt widzenia zależy od punktu "senacenia"
czerwiec 17, 2002
PAP
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
Nowa ustawa - nowy bubel, czy tylko kolejny szwindel ?
lipiec 29, 2004
Adam Sandauer
Punk widzenia zależy od punktu siedzenia?
Odpowiedz Redaktora Niezależnego Wydawnictwa "AFERY PRAWA"

maj 17, 2005
Zdzisław Raczkowski
Irak jako grzęzawisko i trzęsawisko dla USA
czerwiec 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
Czy takie traktowanie jest zgodne z obowiązującym Prawem ???? RP.
lipiec 4, 2004
Poniżony pracownik!!!!!
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wiadomosci w PR po hebrajsku!!!
styczeń 26, 2007
Haaretz
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
Izraelskie lotnisko Ben-Gurion uznane jako najlepsze lotnisko europejskie
grudzień 22, 2006
bibula- pismo niezależne
Montownia SB-kich pomysłów
styczeń 23, 2006
Marek Olżyński
Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media