ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
więcej ->

 
 

Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu


Komitet Organizacyjny Niezależnych Obchodów
Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu


26 sierpnia we Wrocławiu, w 25 rocznicę rozpoczęcia strajków solidarnościowych z Wybrzeżem, w naszym mieście i na dolnym Śląsku, odbędą się niezależne od urzędowych uroczystości upamiętniające tę rocznicę i ludzi, którzy brali udział w tamtych wydarzeniach.
Wielu byłych uczestników i działaczy strajków nie chce brać udziału w oficjalnych, urzędowych obchodach pod patronatem Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego i organizuje niezależne uroczystości.
Uważamy, że przemilczanie tego faktu przez środki masowego przekazu, zwłaszcza przez lokalne media, byłoby błędem.
Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie opinii publicznej o naszej inicjatywie.
Podobne niezależne uroczystości odbywać się będą w całym kraju, a także organizowane za granicą przez Polonię.
Z poważaniem - w imieniu organizatorów – dr Leszek Skonka ( tel. 0695730638)
inż. Adam Skowroński( tel. 3487901)

P.S. Dołączamy materiały informacyjne -


ODEZWA – APEL – ZAPROSZENIE
26 sierpnia – w 25 rocznicę przystąpienia ludzi pracy Dolnego Śląska do strajku solidarnościowego z robotnikami Wybrzeża, odbędzie się we Wrocławiu uroczyste spotkanie uczestników tamtych wydarzeń.
Uznanie słusznych żądań ludzi pracy było największym zwycięstwem społeczeństwa w PRL i zarazem początkiem największej klęski spowodowanej przez wrogie antyspołeczne, antypracownicze siły, które opanowały podstępnie kierownictwo NSZZ „Solidarność”, pchnęły Związek do awanturnictwa politycznego, doprowadziły do zniszczenia zdobyczy sierpniowych i ruiny kraju.
W Gdańsku 31 sierpnia odbędą się urzędowe uroczystości rocznicowe pod patronatem Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego, ale bez udziału tych, którzy rzeczywiście uczestniczyli w strajkach sierpniowych.
Nie chcemy mieć nic wspólnego z tymi urzędowymi uroczystościami i dlatego organizujemy niezależne spotkanie w dniu 26 sierpnia (piątek) we Wrocławiu o godz. 17,00, przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu na ul. Świdnickiej ( miedzy operą i fosą), na które szczególnie serdecznie zapraszamy byłych uczestników sierpniowych strajków. Prosimy o powiadomienie o organizowanym spotkaniu osoby zainteresowane i sympatyzujące naszej inicjatywie.
Za Komitet Organizacyjny
b. członkowie Międzyzakładowego Komitetu Strajkowego we Wrocławiu
– Leszek Skonka, tel. 0695730638, Adam Skowroński - tel 3487901 e-mail pamiecnarodu@o2.pl

NIEZALEŻNE OBCHODY 25- tej ROCZNICY STRAJKÓW NA DOLNYM ŚLˇSKU
26 sierpnia – 25 lat temu ludzi pracy Dolnego Śląska przystąpili do strajku solidarnościowego z robotnikami Wybrzeża.
Powodem strajków było wzrastające niezadowolenie z wciąż pogarszających się warunków życia, wynikające z nieudolności rządzących i lekceważenie potrzeb społeczeństwa. W wyniku masowych protestów ludzi pracy, głownie na Wybrzeżu: w Gdańsku i Szczecinie, a wspomaganych przez wiele społeczności w kraju, w tym aktywnie przez robotników Wrocławia i Dolnego Śląska, władze rządowe i centralne kierownictwo PZPR uznały słuszność wysuwanych przez strajkujących żądań , wyrażonych w 21 Postulatach. Od przełomowych wydarzeń w pa?dzierniku 1956 roku, była to już otwarta droga do dalszego stopniowego rozszerzania zakresu wolności, niepodległości, demokracji i swobód obywatelskich. Ludziom, którzy w sierpniu 1980 roku mieli odwagę podjąć walkę o polepszenie warunków życia, godność pracowniczą, obywatelską i doprowadzili do zwycięskiego jej zakończenia, cały naród winien okazać uznanie i wdzięczność.
W Gdańsku 31 sierpnia odbędą się urzędowe uroczystości rocznicowe, sfinansowane przez Unię Europejską, pod patronatem Lecha Wałęsy i Aleksandra Kwaśniewskiego, ale bez udziału tych, którzy rzeczywiście w sierpniu 1980 r. uczestniczyli w strajkach.
Nie chcemy mieć nic wspólnego z tymi urzędowymi uroczystościami i dlatego organizujemy niezależne uroczystości dla wyrażenia uznania uczestnikom sierpniowych strajków na Dolnym Śląsku. Wielu byłych działaczy strajków sierpniowych obchodzić będzie tę rocznicę w kraju lub na obczy?nie. Nie jesteśmy w tej postawie osamotnieni. W Gdańsku powstała podobna inicjatywa zignorowania urzędowych uroczystości i zorganizowania niezależnych obchodów. Chcemy spełnić naszą moralną i obywatelską powinność i przypomnieć nazwiska rzeczywiście aktywnych organizatorów i faktycznych uczestników sierpniowych strajków we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Wielu z nich już nie żyje, niektórzy musieli opuścić kraj albo wybrać emigrację wewnętrzną. Przez minione 25 lat usiłowano wykreślić ze społecznej pamięci nazwiska niewygodnych dla władz „Solidarności” i dla kolejnych ekip rządzących. Chcemy je przypomnieć.

24 sierpień 2005

Leszek 

  

Archiwum

Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
Problem ze zrozumieniem tekstu czytanego
grudzień 3, 2007
Artur Łoboda
Kryzys tożsamości
wrzesień 18, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
Ponad 600 Irakijczyków zginęło w walkach w Faludży
kwiecień 12, 2004
PAP
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koszty aneksji do UE (4). Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
UWAGA BLOKUJA!!!
listopad 4, 2007
Niepokorny
UE utrze nosa Kaczyńskiemu?
październik 25, 2005
nbnm
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Chrześcijańska" etyka złodziejska
grudzień 29, 2008
onet
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media