|
W swiecie bajek!
|
|
Ostatnio przytrafilo mi sie obejrzec bajke anonimowana,ktora uwazam za najlepsza z bajek,ktore do tej pory ogladalem,czytalem,czy sluchalem.O to ta bajka:
Jest gospodarstwo w ktorym gospodarz obloznie zachorowal.Pies,jako dozorca w swej opiece nad gospodarzem,wyznaczyl na zarzadce,malego baranka.Oczywiscie po zweryfikowaniu jego umiejetnosci.Tenze maly baranek,zgromadzil Baranow,z ktorych wybral przedstawicieli do nadzorowania pracami w tym gospodarstwie.Nadmienie,ze ten maly baranek,otrzymal czapke dozorcy od psa,na czas sprawowania wladzy,gdzie pies udal sie do sprawowania opieki nad gospodarzem.Zaczelo sie!Swinie dostaly jesc,ale im nie smakowalo!Kury zniosly jajka,ale baran,ktory je pozbieral,zostal potracony przez koze i jaja sie pobily!Krowy mialy byc wydojone,ale przed zamocowaniem sutkow,baran najpierw uruchomil dojarke,co w efekcie sutki zaczely wysysac z lba barana,tylko nie wiem co?Nastepnie Baran mial wyjechac traktorem w pole,ale pomylily mu sie kierunki!Zamiast do przodu,cofnol i wpieprzyl sie w wykop.Oczywiscie maly baranek ratowal sytuacje gdzie dosypal pieprzu do jadla i swinie zaczely jesc.Wylaczyl tez dojarke,przez co wyswobodzil barana.Prubowal tez lapac jajka,co po czesci mu sie udalo.Gospodarz w tym czasie wyzdrowial,pies zabral od baranka czapke
zarzadcy i dumnie oprowadza gospodarza po wlosciach,az doszli do traktora w wykopie.
Pies szybciutko nalozyl czapke barankowi,ten psowi.Gospodarz zatroskany a pies z barankiem przekladaja se czapke dozorcy.Koniec bajki.
Analizujac!Czy my nie zyjemy w swiecie bajek? Gdzie przytacza sie nam za wzor rozne
zachowania stworow nie majacych nic wspolnego z nasza ludzka logika,ktora nas obdarzyla natura? Mamy wzorowych pedalow,mamy boskie wynaturzenia w roznych religiach no i wreszcie mamy politykow zrzeszonych w roznych partiach,ktorzy nam wpieraja,ze odruch
obronny jest zlem!Nalezy przy tym zauwazyc,ze wszelkie nurty polityczne powstawaly w
zgodzie z logika wiekszosci,ktora byla krzywdzona przez mniejszosc.Dzisiaj te logike zabija sie juz w chwili, gdy tylko chcesz zawolac o ratunek,manipulujac faktami,ze to faszyzm etc,etc.Najsmieszniejsi sa ci nawolujacy do tolerancji dla gejow.Jezeli gej chce slubu,niech utworzy komurke,ktora bedzie mu ich udzielala.Jezeli to wynaturzenie,chce profanowac powage urzedu,ktory w swej donioslosci ma sluzyc prawom natury,to ja osobiscie nie udam sie do tego przedstawiciela,ktory zre i sra w tym samym miejscu!Poza tym,gej,to jest tez czlowiek,pod warunkiem,ze nie bedzie roznosil tej zarazy.Moj protest przeciw wykorzystywaniu przez gejow biedoty do celow zaspokojenia ich gejowskiego popedu seksualnego za pieniadze,jest uzasadniony.Przemilcze o innych sklonnosciach tej grupy,bo chodzi mi tylko o ich dyskrecje w zachowaniach seksualnych,ktora zamknie sie wylacznie
w ich kregu.Jest inaczej,co zawdzieczamy BARANOM!
PS.Dawno temu slyszalem taki kawal,ktory z dnia na dzien bardziej sie uaktualnia.
Jezeli powiesz:Ty czarny-Jestes rasista!
Jezeli czarny powie:Ty bialy,to znaczy ze czarny chce pic.Ale jak to w swiecie bajek.
|
|
20 październik 2008
|
|
mik
|
|
|
|
Arial Sharon zarządził zabójstwo Yassera Arafata - stwierdza przyjaciel Sharona
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Jak dolar stał się słabą walutą?
wrzesień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czas polityki realnej
grudzień 20, 2006
darek
|
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
|
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
|
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
|
"Nie udaje"
kwiecień 14, 2003
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Papież apeluje o pokój
grudzień 26, 2004
opolskoma
|
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
|
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
|
więcej -> |
|