ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
więcej ->

 
 

W swiecie bajek!

Ostatnio przytrafilo mi sie obejrzec bajke anonimowana,ktora uwazam za najlepsza z bajek,ktore do tej pory ogladalem,czytalem,czy sluchalem.O to ta bajka:
Jest gospodarstwo w ktorym gospodarz obloznie zachorowal.Pies,jako dozorca w swej opiece nad gospodarzem,wyznaczyl na zarzadce,malego baranka.Oczywiscie po zweryfikowaniu jego umiejetnosci.Tenze maly baranek,zgromadzil Baranow,z ktorych wybral przedstawicieli do nadzorowania pracami w tym gospodarstwie.Nadmienie,ze ten maly baranek,otrzymal czapke dozorcy od psa,na czas sprawowania wladzy,gdzie pies udal sie do sprawowania opieki nad gospodarzem.Zaczelo sie!Swinie dostaly jesc,ale im nie smakowalo!Kury zniosly jajka,ale baran,ktory je pozbieral,zostal potracony przez koze i jaja sie pobily!Krowy mialy byc wydojone,ale przed zamocowaniem sutkow,baran najpierw uruchomil dojarke,co w efekcie sutki zaczely wysysac z lba barana,tylko nie wiem co?Nastepnie Baran mial wyjechac traktorem w pole,ale pomylily mu sie kierunki!Zamiast do przodu,cofnol i wpieprzyl sie w wykop.Oczywiscie maly baranek ratowal sytuacje gdzie dosypal pieprzu do jadla i swinie zaczely jesc.Wylaczyl tez dojarke,przez co wyswobodzil barana.Prubowal tez lapac jajka,co po czesci mu sie udalo.Gospodarz w tym czasie wyzdrowial,pies zabral od baranka czapke
zarzadcy i dumnie oprowadza gospodarza po wlosciach,az doszli do traktora w wykopie.
Pies szybciutko nalozyl czapke barankowi,ten psowi.Gospodarz zatroskany a pies z barankiem przekladaja se czapke dozorcy.Koniec bajki.
Analizujac!Czy my nie zyjemy w swiecie bajek? Gdzie przytacza sie nam za wzor rozne
zachowania stworow nie majacych nic wspolnego z nasza ludzka logika,ktora nas obdarzyla natura? Mamy wzorowych pedalow,mamy boskie wynaturzenia w roznych religiach no i wreszcie mamy politykow zrzeszonych w roznych partiach,ktorzy nam wpieraja,ze odruch
obronny jest zlem!Nalezy przy tym zauwazyc,ze wszelkie nurty polityczne powstawaly w
zgodzie z logika wiekszosci,ktora byla krzywdzona przez mniejszosc.Dzisiaj te logike zabija sie juz w chwili, gdy tylko chcesz zawolac o ratunek,manipulujac faktami,ze to faszyzm etc,etc.Najsmieszniejsi sa ci nawolujacy do tolerancji dla gejow.Jezeli gej chce slubu,niech utworzy komurke,ktora bedzie mu ich udzielala.Jezeli to wynaturzenie,chce profanowac powage urzedu,ktory w swej donioslosci ma sluzyc prawom natury,to ja osobiscie nie udam sie do tego przedstawiciela,ktory zre i sra w tym samym miejscu!Poza tym,gej,to jest tez czlowiek,pod warunkiem,ze nie bedzie roznosil tej zarazy.Moj protest przeciw wykorzystywaniu przez gejow biedoty do celow zaspokojenia ich gejowskiego popedu seksualnego za pieniadze,jest uzasadniony.Przemilcze o innych sklonnosciach tej grupy,bo chodzi mi tylko o ich dyskrecje w zachowaniach seksualnych,ktora zamknie sie wylacznie
w ich kregu.Jest inaczej,co zawdzieczamy BARANOM!
PS.Dawno temu slyszalem taki kawal,ktory z dnia na dzien bardziej sie uaktualnia.
Jezeli powiesz:Ty czarny-Jestes rasista!
Jezeli czarny powie:Ty bialy,to znaczy ze czarny chce pic.Ale jak to w swiecie bajek.
20 październik 2008

mik 

  

Archiwum

Rabin Lerner sądzi, że administracja Busha była zamieszana w zorganizowanie wydarzeń 9/11
luty 12, 2007
bibula- pismo niezależne
Izrael tylko dla Żydów. Propozycja zaostrzenia przepisów imigracyjnych
listopad 22, 2006
bibula
Prezentów nie dostarczono przez 9 dni!
grudzień 29, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Polsat na różowo
czerwiec 4, 2004
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
"Rolnicy zarobią dzięki unijnym zasadom interwencji"
lipiec 16, 2002
PAP
Wpływy Chin szerzą się na świecie
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Gadaj co chcesz byle zgodnie z naszymi poglądami...
styczeń 30, 2006
Adam Sandauer
Terror na otwarcie szczytu G-8
lipiec 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Obniżka deficytu budżetu wyhamuje tempo wzrostu - Rosati
grudzień 13, 2002
PAP
Polska na dnie
październik 28, 2005
przeslala Elzbieta
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
NAPRAWIĆ KRZYWDY CZY SZUKAĆ WINNYCH ?
Artykuł dyskusyjny

luty 13, 2003
Leszek Skonka
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Media milczą
luty 2, 2003
zaprasza.net
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media