|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
więcej -> |
|
Globalne Inwestycje i Cele Chin
|
|

Przewazajaca opinia analitykow inwestycji miedzynarodowych Chin jest podsumowana slowami: "Daja oni nacisk na szybkie zakupy raczej niz na powolna rozbudowe."
Ostatnio chinska firma Lenovo kupila od amerykanskiego giganta komputerowego IBM, jego dzial "PC" czyli malych komputerow domowego uzytku. Chinska firma TCL zakupila francuska firme Thomson oraz firme RCA a teraz chinska firma Haier ubiega sie o zakup firmy Maytag, czolowego i najbardziej szanowanego wytorce sprzetu kuchennego i pralek.
Wszystkie te zakupy oznaczaja, ze Chiny daza do szybkiego zajecia silnej pozycji w gospodarce globalnej i wykorzystuja swa silna pozycje finansowa, ktora osiagnely dzieki akumulacji kolosalnych rezerw w amerykanskich bonach skarbowych. Chinczycy kupuja znane firmy amerykanskie i zachodnie, ktore maja nie tylko wyrobiona pozycje na rynku, ale sa przejmowane przez Chinczykow, wraz z calym ich aparatem dystrybucyjnym. Wlasnie te aparaty dystrybucyjne Chinczycy beda uzywac rowniez do sprzedarzy oryginalnych chinskich wyrobow.
Na tle chinskiej kampanii w inwestycjach miedzynarodowych, rowniez widac, ze teraz czesto w zakupionych przedsiebiorstwach, zarzady chinskie kontroluja prace robotnika amerykanskiego i czesto w ich manipulacjach, Chinczykom bardziej chodzi o ich wlasna globalna pozycje strategiczna, niz o zwiekszenie sprzedarzy wlasnych wyrobow, jak to naogol sadza analitycy amerykanscy. Firma chinska Haier w przeciagu 10 lat zdobyla 10 procent sprzedarzy lodowek w USA i poniewaz koszt przewozu lodowek jest wysoki, produkcja tego sprzetu odbywa sie na terenie USA, za pomoca amerykanskiej sily oboczej. Teraz zakup firmy Maytag powiekszy udzial Chinczykow w sprzedarzy lodowek na rynkach swiatowych.
Sprzedarz wymiennych czesci samochodowych w USA przez chinska firme "Wanxiang i Chinskie Miedzynarodowe Morskie Kontenery (CIMC)" natrafila na tudnosci z powodu nizszych cen czesci samochodowych sprowadzanych z Polski i z Rumunii. Firma "CIMC" po prostu zmienila profil i zaczela zdobywac kontrole slabych finansowo firm amerykanskich, reorganizowac je wedlug metod wypraktytowanych w Chinach. W rezultacie firma "CIMC" kontroluje 30 firm produkujacych czesci samochodowe na swiecie i sprzedaje z wiekszym zyskiem wyroby tych firm za roczna sume 400 milionow dolarow, niz firma ta moglaby osiagnac ze sprzedarzy czesci samochodowych wyrabianych w Chinach.
Firma "CMIC" jest jedna z najmniej znanych firm dominujacych gospodarka globalna. Wyrabia ona obecnie 40 procent kontenerow morskich na swiecie, po przejeciu kontroli w Chinach poludniowych duzych fabryk kontenerow w latach 1990 podobnie jak w latach 1930. firma Genaral Motors zdobyla kontrole nad amerykanskim przemyslem samochodowym, za pomoca wykupywania mniejszych firm i przksztalcania je w swoje filie.
Thomas Hout i John Wong z "The Boston Cosulting Group" oglosili artykul w The Wall Street Journal z 5go lipca 2005 pod tytulem "The Talent Behind 'China Inc.'" ("Utalentowanie Zapleczem 'Przedsiebiorstwa Chiny.'"), w ktorym to artykule autorzy twierdza ze Amerykanie w dyskusjach o chinskiej strategii globalnej, niedoceniaja zdolnosci intellektualnych Chinczykow i staraja sie nieslusznie przedstawiac ich jako zwyklych komunistycznych biurokratow. Tymczasem juz w latach 1980. Chinczycy przeszli stadium wyrzucania zbednych biurokratow, udajacych ze sa wazna i niezbedna czescia zarzadu, jak rowniez wyzbywania sie nierentowmych przedsiebiorstw. Obecni zarzadcy firm, takich jak Haier lub CIMC, zaczeli od pracy na poziomie warsztatu w przemysle.
Dzis wydajnosc Chinczykow, nie opiera sie tylko na taniej robociznie, ale rowniez na wydajnym i oszczednym zarzadzie. W dzisejszym swiecie, postep technologiczny, daje szanse wybicia sie talentom wszedzie, bez wzgledu na miejsce zamieszkania utalentowanego czlowieka.
Jest rzecza logiczna, ze znaczenie Chin w gospodarce globalnej zaczyna wzrastac w branzach srednich technologii i w oparciu o doswiadczenie zarzadcow, zdobytym w produkcji i w tworzenieu organizacji przemyslowych z jednostek, ktore staja sie z czasem filiami jednego glownego przedsiebiorstwa. Poniewaz w USA jest wiele firm zamierajacych z powodu globalizacji i przenoszenia produkcji do krajow o tanszej robociznie, wiec wlasnie takie uszkodzone globalizacja amerykanskie firmy przemyslowe nadaja sie do przksztalcania ich w filie firm chinskich.
Teraz takie firmy chinskie jak Lenovo czy TCL dzialaja szybko, zeby zrobic postep w konkurencji z obcymi firmami dzialajacymi w samych Chinach, firm taklich jak Dell Computers, Samsung, Nokia i Motorola, ktore produkuja komputery i plaskie ekrany telewizyjne, jak tez telefony komorkowe w Chinach, ale sa kontrolowane przez kapital miedzynarodowy, ktorego polityka staraja sie sterowac tacy ludzie, jak miedzynarodowy spekulant, Zyd pochodzacy z Wegier, George Soros, tworca Fundacji Batorego w Polsce.
Tempo rozwoju gospodarczego Chin zmusza je do stale poprawiajacego sie sprzezenia zwrotnego z konsumentami produkcji przemyslu chinskiego i na tym punkcie Chinczycy musza stale doganiac panstwa bardziej uprzemyslowione. Tak wiec udzial Chin w gospodarce globalnej jest proporcjonalny do rowoju Chin, ale trzeba pamietac ze glownym celem rzadu Chin, jest wystarczajacy wzrost caloksztaltu gospodarki Chin, tak zeby gospodarka chinska byla odporna na kryzysy gospodarki swiatowej, a zwlasza kryzysy i agresywnosc gospdarki USA.
Artylul "The Talent Behind 'China Inc.'" ("Utalentowanie Zapleczem 'Przedsiebiorstwa Chiny'") jest ciekawa dyskusja globalnch inwestycji i celow gospodarczo-strategicznych Chin.
www.pogonowski.com
|
|
8 lipiec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Globalny Mit Holokaustu
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czas przed referendum
maj 18, 2003
Marek Rowicki
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
Polska - to wielka rzecz
luty 11, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Lekcja z przeszłości
styczeń 3, 2003
zaprasza.net
|
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
|
Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu
październik 19, 2008
Artur Łoboda
|
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
|
Iran twierdzi, że Al-Qaeda była narzędziem Mossadu w 9/11
kwiecień 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Unia Europejska powinna
zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
|
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
|
Żądza władzy
czerwiec 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Fundusze strukturalne Unii Europejskiej"
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
|
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego
Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
|
Demonstracje w Davos, starcia w Landquart
styczeń 26, 2003
PAP
|
Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce
czerwiec 5, 2007
nadesłała Dorota
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
więcej -> |
|