|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
więcej -> |
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
|
|

„Dvide et impera” jest starą zasadą dominowania i rządzenia za pomocą wyzyskiwania zadawnionych i potencjalnych konfliktów między lud?mi. Przykładem było rozniecanie wewnętrznych konfliktów w państawch Ameryki Łacińskiej, w celu dominowania ich przez USA, jako przysłowiowe „Banana Republics.”
Świat dowiadywał się wówczas o oddziałach egzekucyjnych, nazywanych „death squads” w ramach tak zwanego „modelu salwadorskiego,” podczas kadencji prokonsula USA, Żyda greckiego, John’a Negroponte, który następnie panował jako szef wielkiej ambasady-fortecy amerykanskiej w Bagdadzie.
Od czasu jego pobytu walki sekt religijnych w Iraku przybierają na sile. Obecnie Negroponte, wielki przyjaciel Abrahama Foxman’a, szefa bojowej żydowskiej organizacji „Anti-Defamation League,” został wyznaczony na wiceministra spraw zagranicznych i prawdopodobnie okaże się, że jest on ważniejszy niż obecny minister, pani dr. Condoleezza Rice.
Na temat wojny domowej w Iraku napisał artykuł znany analityk amerykański, żydowskiego pochodzenia, Edward Luttwak z Center for Strategic and International Studies, 2go czerwca 2006 w Los Angeles Times, pod tytułem „Czy wojna domowa doprowadzi do trwałego pokoju w Iraku?” Poniżej tytułu tego artykułu jest stwierdzenie: „Historia uczy, że wojny domowe muszą odbywać się bez wtrącania się obcych, nim dojdzie do ustablizowania się kraju pochłoniętego wojną domową.”
Luttwak pisze: “Wojny domowe są często okrutne i krawe. Sąsiedzi mordują się wzajemnie mając bliski kontakt ze sobą, ale samo wzniecanie wojen domowych ma praktyczny cel. Wojny te mogą doprowadzić do wyczerpania sił i woli do walki ludności składającej się z walczacych stron. Samo znużenie wojną domową, może zmniejszyć znaczenie powodów tej wojny i uczynić powody te mniej istotnymi na tle wyczerpania stron walczących.”
Nie ma nienawiści tak silnych jak rozpętana nienawiść religijna wśród sunnitów i szyitów. Obecnie Luttwak uważa, że jest czas żeby wojska okupacyjne pochowały się za fortyfikacjami i zostawiły Irakijczyków, żeby walczyli, aż do ustalenia granic terenów dominowanych przez sunnitów, szyitów, Kurdów i Turkmenów. Zamiast takiego układu rząd Bush’a chce zwiększyć wojska pacyfikacyjne o dodatkowe 30,000 żołnierzy, co niewiele zmieni obecną sytuację.
Wiadomo że szyici dostają pomoc z Iranu, a sunnici z Arabii Saudyjskiej. Natomiast Turcy zgrupowali wojska na granicy kurdyjskiej prowincji Iraku, autonomicznego Kurdystanu, ponieważ Kurdowie stanowią ponad ćwierć ludności Turcji i żądają od Turków autonomii lub niepodległości. Dlatego Turcja sprzeciwia się niepodległości Kurdów w Iraku.
Luttwak uważa, że jak została rozpętana religijna wojna domowa w Iraku, to podobnie jak to się stało w czasie wojny domowej w USA, wojna ta dobiegnie końca wtedy, kiedy walczące strony fizycznie oddzielą się od siebie i pozostaną w nowoustalonych granicach. Dopiero wtedy, według Luttwak’a, wojna domowa w Iraku skończy się, co nie znaczy że wraz z końcem wojny domowej w Iraku, skończy się dominacja Iraku przez USA.
Wojna domowa rozpętana między Palestyńczykami w podobny sposób ma osłabić Arabów Palestyńskich, jak to się dzieje w Iraku. Wojna domowa między Palestyńczykami jest korzystna dla dominacji Izraela nad Palestyną i dlatego wojna ta będzie prawdopodobnie ciągnąć się przez długi czas, nawet za pomocą zaostrzania jej takimi środkami, jak zabójstwa dzieci przywódców po obu stronach.
Obca dominacja Iraku jak i Palestyny jest dziś wprowadzana za pomocą takich metod jak rozniecanie wojen domowych w tych krajach. Podobnie dzieje się w Libanie.
www.pogonowski.com |
|
9 styczeń 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Karykatury w "Rzeczpospolitej"
luty 5, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw
marzec 25, 2003
zaprasza.net
|
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
|
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
List Otwarty do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", Adama Michnika.
lipiec 6, 2004
Marek Lubiński, Lima, Peru
|
"Zdelegalizować PO! Faszysci u Tuska!"
grudzień 22, 2006
korespondent.pl
|
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie
maj 14, 2003
|
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
|
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sowieci - w Norymberdze - żądali postawienia Niemców przed sądem za zbrodnię katyńską. A Bush ....?
luty 2, 2004
PAP
|
Na Ukrainie łączą i dzielą
sierpień 16, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Wykupili całe Drezno...
grudzień 10, 2006
pi'eS
|
"Miłość i Śmierć"
marzec 30, 2005
Jan Klass
|
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
|
Zgromadzenie Religijne krytykuje "Mapę drogową"
maj 24, 2003
przesłała Anetka
|
więcej -> |
|