|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala |
|
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić? |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
więcej -> |
|
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
|
|

Kiedy Prawo i Sprawiedliwość utworzyło koalicję z Ligą Polskich Rodzin i Samoobroną politycy opozycyjnych partii, lewackie media polskie oraz „postępowa” Europa nie kryły z tego powodu swego oburzenia. Oburzano się, że „nacjonaliści” i populiści weszli w skład rządu. Co więcej, Izrael oficjalnie + przez swego ambasadora w Warszawie - zaprotestował przeciwko wejściu do rządu „nacjonalisty” Romana Giertycha, któremu BEZPODSTAWNIE zarzucono antysemityzm.
Tymczasem wczorajsza „Rzeczpospolita” (23.10.2006), za Polską Agencją Prasową, podała następującą wiadomość:
„Kontrowersyjny partner koalicyjny premiera
Premier Izraela Ehud Olmert, walczący o utrzymanie się u władzy, wszedł w koalicję z kontrowersyjnym politykiem, który wzywał kiedyś (kłamstwo!!! –
ciągle wzywa!!! – M.K.) do pozbawienia obywatelstwa izraelskich Arabów, egzekucji deputowanych za rozmawianie z palestyńskim Hamasem, czy bombardowania skupisk ludności palestyńskiej.
Associated Press wyraża opinię, że zaproszenie partii Nasz Dom Izrael (Israel Beiteinu) do współrządzenia prawdopodobnie uratuje koalicję, poważnie osłabioną przez wojnę w Libanie, ale zapewne będzie gwo?dziem do trumny dla obietnicy Olmerta dotyczącej wycofania się Izraela za znacznej części Zachodniego Brzegu Jordanu.
Olmert poinformował, że Lieberman jako wicepremier będzie się
zajmował 'strategicznymi zagrożeniami', takimi jak ambicje nuklearne Iranu.
Zatwierdzenie nominacji Liebermana przez parlament jest uważane za zwykłą formalność.
Współpraca z partią Liebermana daje Olmertowi kontrolę nad 78 ze 120 miejsc w parlamencie”.
Wyobra?my sobie teraz jaka byłaby reakcja polityków opozycji i polskich lewackich mediów oraz CAŁEJ „postępowej” Europy na wiadomość, że w skład rządu polskiego weszła partia, która domaga się pozbawienia obywatelstwa polskiego przedstawicieli mniejszości narodowych w Polsce, egzekucji komunistycznych zdrajców i złodziei z okresu PRL i III Rzeczpospolitej oraz bombardowania wiosek białoruskich na Białostocczy?nie w odwecie za prześladowanie Polaków na Białorusi?!
Z oburzenia wszyscy i wszystko by kipiało, domagano by się usunięcia Polski z Rady Europy i z Unii Europejskiej oraz NATO.
Tymczasem JAWNI FASZYSCI weszli w skład rządu izraelskiego i nikt nie jest oburzony na Izrael i Zydów! Nikt nie grozi wywaleniem Izraela z ONZ, a Biały Dom nie grozi zerwaniem stosunków dyplomatycznych z Izraelem.
Dlaczego?
Bo Zydom i Izraelowi wszystko wolno. Wolno im być faszystami, ludobójcami (ostatnio: Palestyna i Liban), uprawiać czystki etniczne, prześladować mniejszości etniczne i religijne (np. chrześcijan), łamać prawo międzynarodowe, ignorować uchwały ONZ itd., itd.
Oto prawdziwe oblicze żydowskich „aniołów” (zawsze krzywdzonych przez wszystkich i wszędzie), Izraela i „postępowego” świata, szczególnie polityków amerykańskich i europejskich i zachodnich mediów. Hipokrytów do potęgi setnej!!! Kochanków żydowskiego faszyzmu i żydowskich zbrodni!!!
Prawdopodobnie większość polskich mediów, a na pewno PAP i „Rzeczpospolita”, posunęła się do świadomego kłamstwa, pisząc w czasie przeszłym o celach i sugestiach politycznych Liebermana. Tymczasem jest on ciągle faszystą, na co wskazuje wyra?nie artykuł Jon Leyne „Olmert appoints wightwing deputy” wydrukowany na stronie internetowej BBC News 23.10.2006.
Marian Kałuski, Australia
Nadał tatar.
|
|
24 październik 2006
|
|
tatar
|
|
|
|
Możemy kupić 4 razy mniej paliwa...
listopad 3, 2005
INTERIA.PL
|
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
|
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Krew jego spadnie na nas i na syny nasze"
Politycznego szantażu wobec Husajna ciąg dalszy
luty 9, 2003
zaprasza.net
|
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
|
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Wyroki za mówienie prawdy
luty 12, 2007
lś
|
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
|
Cyrk polityczny zamiast pogrzebu
lipiec 12, 2004
Leszek Skonka
|
Orkiestra gra do końca. Przemeblowanie w rządzie
styczeń 6, 2003
PAP
|
Kryzys finansowy (???????) zjadł połowę zysków wypracowanych dla nas przez fundusze emerytalne w ciągu dziewięciu lat
styczeń 3, 2009
onet.pl , Gazeta Wyborcza
|
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agent Boni nowym ministrem w rządzie Tuska
styczeń 15, 2009
PAP
|
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
|
Ameryka pod rządami fundamentalistów protestanckich?
listopad 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Każda wojna dla każdej z walczących stron jest sprawiedliwa
i toczy się w słusznej sprawie
marzec 28, 2003
/marek/
|
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Zaduszki 2006 - Muzeum Szlaku
październik 30, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Czy nastąpi zjednoczenie żydokomuny
październik 4, 2005
Życie
|
więcej -> |
|