|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
więcej -> |
|
Strategia Benedykta XVI wobec Islamu
|
|

Benedykt XVI dokonał przełomu w strategii Watykanu wobec islamu uznając, że ważniejsze od dialogu międzyreligijnego jest krzewienie idei praw człowieka w świecie muzułmańskim.
Rzymska gazeta "La Repubblica" ujawnia, że ta nowa linia została wypracowana podczas tajnego spotkania papieża z grupą 35 ekspertów z Niemiec, Austrii i USA 1 i 2 września zeszłego roku w Castel Gandolfo.
"Dialog teologiczny z muzułmanami odłożony na bok, nie będzie więcej modlitw międzyreligijnych, które Wojtyła uwielbiał organizować w Asyżu. Lepiej rozwinąć ze światem islamskim dialog w celu podkreślenia wartości godności osoby ludzkiej i obrony fundamentalnych praw" - tak nową strategię Benedykta XVI podsumowuje watykanista włoskiego dziennika Marco Politi.
Według uzyskanych przez niego informacji pod koniec swych letnich wakacji w swojej rezydencji pod Rzymem papież przez dwa dni dyskutował na ten temat m.in. z teologami oraz ekspertami od spraw islamu. Publicysta zauważył, że na tajne spotkanie nie został zaproszony żaden kardynał z Kurii Rzymskiej, ani nawet ówczesny przewodniczący Papieskiej Rady do Spraw Dialogu Międzyreligijnego arcybiskup Michael Fitzgerald.
Jak ujawnia Politi, podczas dyskusji wśród wymienionych przez papieża przeszkód, uniemożliwiających dialog teologiczny między chrześcijanami a muzułmanami, był brak centralnych władz islamskich.
Cytowany przez Politiego uczestnik narady w Castel Gandolfo jezuita Samir Khalil Samir z papieskiego Instytutu Wschodniego zauważył: Najważniejszym przekonaniem jest to, że dialog z islamem i innymi religiami nie może być ściśle dialogiem teologicznym czy religijnym, ale w szerokim znaczeniu powinien dotyczyć wartości moralnych. Musi za to być dialogiem kultur i cywilizacji.
Marco Politi stwierdza, że w tej sytuacji niemożliwe wydaje się to, by Benedykt XVI powtórzył gest Jana Pawła II, który w Damaszku złożył wizytę w meczecie.
Konkludując "La Repubblica" stwierdza, że nowy papież za najważniejszy cel uważa "zachęcanie islamu do dialogu, opartego na kulturze, prawach człowieka i rezygnacji z przemocy".
"W wymiarze geopolitycznym nowa linia papieża sprzyja niewątpliwie zbliżeniu z administracją Busha w kwestii szerzenia demokracji w świecie islamskim" - dodaje Marco Politi.
(PAP)
Komentarz
Powyższe założenia KK w sprawie kontaktów z Islamem to jakby aksjomaty portalu "zaprasza.net".
Cieszy nas, że po romantycznych bredniach i - co z przykrością wyznaję - tandetnym aktorstwie Naszego Papieża - które przyczyniło się do upadku Państwa Polskiego - przychodzi czas na rozsądek i opamiętanie - realizowane przez Niemieckiego Papieża.
Czy powyższe słowa cokolwiek znaczą, czy są tylko kolejnym gestem - pokaże najbliższa przyszłość.
(Artur Łoboda) |
|
29 kwiecień 2006
|
|
|
|
|
|
Traktat Lizbonski to tez Konstytucja czy tez nie? Kto ma sluszna racje ?
marzec 30, 2008
Ryszard Kusmierczyk
|
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
|
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
|
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
|
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
|
Pro domo sua
Dzieci maja '68
maj 30, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Historia się powtarza
czerwiec 23, 2002
PAP
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
Kontynuatorzy z SLD (4)
Korzenie Ruchu Stu
Towarzystwo z "Wyborczej"
czerwiec 22, 2003
Paweł Siergiejczyk
|
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
|
Jedyna rzecz jaką Amerykanie budują w Iraku - gargantuiczna ambasada - fragment książki Doroty Szczepańskiej "Duch Apokalipsy
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
|
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
|
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
|
Polska poniewierka
marzec 20, 2005
|
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
|
więcej -> |
|