|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu |
|
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.
Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.
Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
więcej -> |
|
Mózgowcy z Samoobrony
|
|

Czterech profesorów i piętnastu doktorów pozyskał przed wyborami do europarlamentu Andrzej Lepper. Gdy przyjrzeć się tej elicie, czar pryska. Tworzą ją współpracownik bezpieki, piewca ZSRR, zwolennik cenzury i stalinowski dyplomata - czytamy w artykule "Mózgowcy z Samoobrony" w "Życiu Warszawy".
Doktor Zdzisław Królak to jedyny warszawski kandydat do europarlamentu, który w swym zeznaniu lustracyjnym przyznał się do związków z aparatem bezpieczeństwa PRL. Obecnie wykłada ekonomię. Królak to jeden z kilkunastu naukowców, których przed eurowyborami udało się pozyskać liderowi Samoobrony.
Kilka miesięcy temu Lepper postawił swym partyjnym kolegom jasne zadanie: stworzenie elity intelektualnej Samoobrony. Podobno każdy szef struktur powiatowych musiał pozyskać co najmniej trzech ekspertów z tytułem doktora. W szczególnej cenie byli profesorowie. Prof. Edward Ciupak z UW przyznaje, że Samoobrona prowadziła na stołecznych uczelniach dość sprawny werbunek. Jemu również proponowano współpracę.
- Odmówiłem. Powiedziałem, że nigdy nie współpracowałem z żadną partią - tłumaczy socjolog. - Nie mam jednak wątpliwości, że jak tak dalej pójdzie, Lepperowi uda się przyciągnąć poka?ne grono naukowców - przewiduje. Problem jednak nie tylko w liczbie, ale i jakości.
Gdy uważnie przyjrzeć się elicie Samoobrony, włosy stają dęba. Mieszkający w Warszawie, a startujący z Białegostoku dr Bolesław Borysiuk tytuł naukowy zdobył w Wyższej Szkole Nauk Społecznych przy KC PZPR. Działał w Towarzystwie Przyja?ni Polsko-Radzieckiej, w stanie wojennym, był wicenaczelnym "Rzeczywistości" kontynuującej linię "moczarowców", antysemicko i nacjonalistycznie nastawionego skrzydła w PZPR. Cieszył się, że spisek oraz ekonomiczna i polityczna wojna, jaką siły imperializmu wydały zdobyczom socjalizmu, zostały wreszcie zdemaskowane i udaremnione 13 grudnia 1981 roku. Domagał się wyrzucenia "reakcyjnych kadr" z telewizji, radia, "Życia Warszawy" i "Polityki".
Z Podkarpacia startuje Edward Smyk, kanclerz Wyższej Szkoły Gospodarczej w Przemyślu. Jego nazwiska próżno jednak szukać w jakimkolwiek Informatorze Nauki Polskiej. Kierowana przez niego uczelnia zasłynęła głównie tym, że studiuje na niej posłanka Samoobrony Maria Zbyrowska. I to mimo tego, że jeszcze dwa i pół roku temu legitymowała się wykształceniem... podstawowym. Nic dziwnego, że uczelnia zyskała w Przemyślu nazwę "Wyższa Szkoła Podstawowa", a sam Smyk, z nadania Zbyrowskiej, został dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
Dr Edward Zdrojowy na kandydowanie do europarlamentu się nie zdecydował. W Samoobronie po cichu wymienia się go jako przyszłego ministra spraw zagranicznych. Ma przygotowanie: do MSZ trafił w głębokich czasach Bieruta (1951). W latach 50. ukończył Szkołę Główną Służby Zagranicznej nazywaną stalinowską ku?nią kadr dyplomatycznych. Z kolei prof. Bogdan Michalski przygotowuje projekt nowego prawa prasowego. W 1989 roku otwarcie krytykował zniesienie cenzury. Dziś zapewnia, że poglądów nie zmienił. |
|
8 czerwiec 2004
|
|
|
|
|
|
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
Credo Zygmunta Jana Prusińskiego
luty 9, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
jak to Walesa ameryke odwiedzil
październik 2, 2004
|
W imię Honoru, Godności Człowieka i Sprawiedliwości
grudzień 12, 2005
Ryszard Krzysztof Chałasiński
|
Nowa Strategia Izraela
styczeń 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
|
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
luty 10, 2003
PAP
|
Recenzja książki W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZŁOŚĆ POLSKI”
Problemy i wyzwania XXI wieku - część druga
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
|
Każdego dnia...
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
Postępowania zaciemniające
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Byle nie dopuścić do powstania urzędu Rzecznika Pacjenta
kwiecień 10, 2007
A.Sandauer
|
Finis Poloniae?
listopad 8, 2007
Remigiusz Okraska
|
Po raz pierwszy sami sobie wybierzemy wójtów
sierpień 21, 2002
PAP
|
Ruszy kampania informująca o UE
sierpień 11, 2002
PAP
|
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Podziały w Iraku pogłębiają się
wrzesień 8, 2007
Patrick Cockburn
|
więcej -> |
|